Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - 3.narodeniny

3.narodeniny

od alex » Sob Feb 14, 2009 9:38 pm

poraďte mi čo na 3.narodeniny pre slečnu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od marosasona » Sob Feb 14, 2009 10:08 pm

Čo tak izbový domček? My sme ho teraz kúpili dcére k druhým narodkám (no syn má 4)a dá sa využiť aj v lete na dvor. A knižkou sa asi tiež nič nepokazí. Kuchynka,riadiky,kočík, doktorký kufrík,drevené gorálky, hríbikova mozaika....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Jún 15, 2008 12:00 am

od alex » Sob Feb 14, 2009 11:19 pm

Len to chcem pre kamoškynu malú, takže aby to bolo aj cenovo prijateľné :) A zas ona všetko má, kuchynku dostala na vianoce, tú mozaiku tiež (teda hádam myslíme to isté), na gorálky je ešte malá to by sa ani mamina nepotešila, kočík má tiež.
Chcela by som niečo také náučné ale aby sa aj zahrala...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od marosasona » Ned Feb 15, 2009 3:41 pm

tými korálkami som myslela nie klasické,ale drevené. Sú k nim aj také hrubšie šnúrky(niečo ako od topánok aj s koncovkami) tak sa tým dobre trénuje jemná motorika. A sú aj farebné,tak sa dajú trénovať aj farby.
A ešte ma napadlo čo je cenovo dostupné, v Tescu som videla (aj v kníhkupectvách)také pracovné zošity- nalepovačiek, čísla,farby,tvary, ....bolo toho viac čísel a mám pocit,že sa dali aj vyfarbovať. Je to nejaký obrázok napr.domček kde treba nájsť napr.červenú strechu a dieťa musí nájsť červený trojuholník(nalepiť),na autách kruh.....
To je aj na učenie aj zábava.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned Jún 15, 2008 12:00 am

od Vlasta28 » Ned Feb 15, 2009 8:55 pm

Ahoj, ja som v tomto veku kúpila dcérke takú super knižku s klavíikom a mikrofónom. boli v nej pesničky,také jednoduché a ko pec nám spadla, prší prší,maličká som a buď sa dala zapnúť iba hudba a dieťa mohlo spievať, alebo mohlo samo hrať podľa predlohy,noty boli očíslované a ten mikrofón normálne fungoval. Moja dcérka tú knižku zbožňovala a dodnes sa sňou hrávajú aj so synom,ale nanešťastie malý jej dosť pomohol a zničil ju,ale ten klavírik ešte funguje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pia Sep 07, 2007 12:00 am

od alex » Pon Feb 16, 2009 2:41 pm

ďakujem obom :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od nanaaa » Uto Feb 17, 2009 8:14 pm

Ja som pre krsňa k tretím narodkám kúpila takú magnetickú tabuľku s ceruzkou a pečiatkami.A veľmi ju bavila. A bol ta aj cenovo dostupný darček.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od kravecka » Uto Feb 17, 2009 11:25 pm

Ahoj ja som našej malej pod stromček kupoval, veľkú sadu kociek, v dráčiku je tam aj strieška, postavičky, plot, autíčka, inak moja malá bude mať o mesiac tri roky, a ešte sme jej kupovaly domček pre bábiky, stál aj 780, - Sk no a to bol super darček, lebo sa s ním rada a dlho hrá a všetky kamarátky a kamaráti sa k nám na ten domček veľmi tešia, lebo doma ho nemajú, aj dne bol u nás jej kamarát Tomáško a spolu sa s domčekom hraly asi 1,5 hod. úplne sami, zariadili všetky izby, poukladaly aj postavička, je super lebo je tam celá rodina ocko, mala a syn a dcérka a ešte aj pes a ten domček keď naň zazvoníš tak zvoní svieti a ešte sa ti ozve aj pes. proste super., ale ak nechceš do toho dávať veľa tak aj nejaká pekná kniha, už z rozprávkami a super ilustráciami zaujem, naša malá ínak nerada, ale večer si vyberie knihu a pekne čítame a pozeráme, a už aj pri nej zaspala.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 12:00 am

od maca793 » Ned Mar 01, 2009 12:15 am

ahojte aj mne poraďte, už neviem čo mám malej kúpiť, 3 narodeniny klopú na dvere, máme všetko, na čo si spomenie. od bábik po hojdačku, bicykel... :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 16
Registrovaný: Sob Nov 03, 2007 1:00 am

od sandras » Ned Mar 01, 2009 9:59 am

macka a čo takto nejké knižky pre školkarov s ulohami na rozvoj myslenia, predplatne nejakého detskeho časopisu :wink: (ja dcerke od 4 rokov každy rok na meniny predplácam ADAMKA)
A čo nejaký pekný výlet - ved darček nemusí byť vždy len hračka, niečo materiálne :wink:
možno nejaké spoločenské hry, alebo LEGO (byva aj dievčenské prevedenie), niečo pekné do izbičky (trebárs kresielko, dekoráciu na stenu, baldachýn nad postielku... ), omalovánky a farbičky, plastelínu s vykrajovátkami ....

my sme tiež pri dcerke v 3 rokoch mali "všetko" ... a pri malom už kupujeme opatrnejšie, cez rok žiadne hračky a stale mame čo kupiť :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od iwa000 » Str Mar 04, 2009 6:32 pm

nasa sarka bude mat 3rocky.uz sme oslavovali.ma velmi rada puzzle a pexeso na vianoce dostala velke papierove pexeso a hra ho velmi dobre.uz aj puzzle sama posklada oblubene boli i ked je dievca auticka s rozpravky boli to 100 ks.teraz sklada macka pu.na narodeniny dostala puzzle wall s rozpravky.100ks.bola nimi nadsena.alebo su aj rozne hry.nech si trosku cibria aj myslienky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str Okt 08, 2008 10:39 am

od ellanoir » Str Mar 04, 2009 9:36 pm

take trojrociatko by mohli bavit napriklad mensie puzzle- moja dcera bola v tom veku schopna poskladat tie z 24 kusov, nejake jednoduchsie lego, kniha s magnetickymi postavickami, nejaky hudobny nastroj, CD s detskymi pesnickami alebo rozpravkami...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť