Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - 50 odtienov sivej/50 shades of grey

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Uto Mar 03, 2015 11:11 am

melindi píše:Minulý rok tento článok písali o film.
http://wanda.atlas.sk/film-50-odtienov- ... 35271.html

tento film sa uz strasne dlho rozobera.
Ty si spokojna s vyberom hlavnych hrdinov? to bol dost velky kamen urazu pre divakov.

ja neviem, najprv som clekom s tym stotoznena nebola,ale ked sa divam teraz na fotky tak uz som si na nich zvykla.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Uto Mar 03, 2015 4:52 pm

Áno.
Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Rita Ora, Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Max Martini, Luke Grimes, Rachel Skarsten, Callum Keith Rennie, Victor Rasuk, Dylan Neal, Anthony Konechny, Anne Marie DeLuise, Andrew Airlie, Tom Butler, Anna Louise Sargeant, Emily Fonda
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Uto Mar 03, 2015 6:29 pm

teraz mi uz k sebe celkom pasuju
Prílohy
zz.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Str Mar 04, 2015 8:41 am

Inak Dakota je veľmi krásna žena. Nosí aj veľmi pekné šaty. Ona je veľmi mladá žena. Narodila v roku 1989.
Aj predtým videla jej filmy? Napr: Need for Speed,21 Jump Street,Kráska a zviera,Sociálna sieť,Leto v Alabame
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Str Mar 04, 2015 9:53 am

melindi píše:Inak Dakota je veľmi krásna žena. Nosí aj veľmi pekné šaty. Ona je veľmi mladá žena. Narodila v roku 1989.
Aj predtým videla jej filmy? Napr: Need for Speed,21 Jump Street,Kráska a zviera,Sociálna sieť,Leto v Alabame


videla som 21 jump street a aj socialnu siet, ale nepostrehla som, ze by tam hrala. ktora z nich bola ona?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Str Mar 04, 2015 3:45 pm

Ona bola Amelia Ritter. Bol to zaujímavý film? Ja som to ešte nevidela.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Str Mar 04, 2015 4:59 pm

melindi píše:Ona bola Amelia Ritter. Bol to zaujímavý film? Ja som to ešte nevidela.


ten film som videla davnejsie, neviem si teraz vybavit kto bola Amelia Ritter.
Ale ta herecka je s blond vlasmi uplne ina.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Str Mar 04, 2015 5:00 pm

Co si myslite, ktora farba jej prsitane viac?
Prílohy
untitled.png
untitled.png (87.09 KiB) Zobrazené 2625 krát
Dakota_Johnson-628x417.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od keilayh » Štv Mar 05, 2015 10:30 am

Včera som si pozrela film a som veru z neho sklamaná :o Neviem, prišiel mi oproti knihe strašne oničom. Taky nijaký, v knihe luxus vo filme štandard, o hercoch ani nehovorim :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Štv Mar 05, 2015 10:51 am

Blond. Podľa teba?
Film vs. kniha: 4 zásadné rozdiely v Päťdesiat odtieňov sivej

Určite vám neušlo, že film Päťdesiat odtieňov sivej u nás láme rekordy. Do kina láka poriadne húfy ľudí a prilákal aj nás. Boli sme sa pozrieť, ako to na plátne vyzerá s Anastasiou a Christianom a čo je iné oproti knihe.
Pohľad zboku
Základným rozdielom, ktorý si čitateľ knihy všimne, je perspektíva tretej osoby. Kým knihu sme prežívali prostredníctvom Anastasiinho pohľadu, filmové spracovanie z nás robí doslova a do písmena diváka. Pozeráme sa na oboch zvlášť, chýbajú vnútorné myšlienkové pochody hlavnej hrdinky a všetko, čo si myslí alebo cíti, zisťujeme len prostredníctvom jej konania a rozhovorov s ostatnými. Kniha Päťdesiat odtieňov sivej je na mnohých stranách opisom hrdinkiných pocitov a zrejme práve zmena pohľadu dovolila vtesnať celú prvú časť do dvoch hodín filmu.
Menej sexu
Výrazný rozdiel číslo dva - množstvo sexu. Zrejme nikto nečakal, že by sa vo filme objavilo toľko nemravností, koľkými E.L. James popísala stránky prvej knihy, ale nepomer bol citeľný. Už dopredu sa šuškalo, že režisérka vyškrtla kontroverznejšie scény a ako sme v kine mohli vidieť, zmizlo ich oveľa viac. Chýbala napríklad aj tá, kde Christian Anne dovolí byť prvý raz hore, čo veľa vypovedá o kontrole a moci v ich vzťahu. Ostalo to však len v knihe, rovnako ako množstvo iných orgazmov.

Chýbajúci ľudia
Knižný príbeh Päťdesiat odtieňov sivej sa opiera o viacero bočných postáv, ktoré postupne budujú dej a pomáhajú vytvárať línie a vysvetlenia. Niektoré z nich sa dostali na plátno, mnohé však nie. Pomerne málo priestoru dostáva Christianov vodič Taylor, chýba Dr. Flynn, teda Christianov psychiater, jeho domáca a kuchárka v jednom a samozrejme, Ethan Kavanagh, Katein brat. Filmový príbeh Päťdesiat odtieňov sivej síce funguje aj bez nich, ale nie je tak celkom kompletný.
Kamoška Kate
Čitateľky iste postrehli aj zmenu v Kate - najlepšej kamarátke hlavnej hrdinky. Je to práve ona, kto môže za stretnutie Anastasie a Christiana, a je to ona, kto voči tomu nemá veľké pochopenie. Vo filme má však táto vedľajšia postava podstatne menej vyhranený názor a niektoré scény, v ktorých bol dôležitý, úplne chýbajú. Príbeh sa tak naplno sústredí na dvoch hlavných protagonistov a mnohé bočné dejové zápletky nechal zamknuté v zásuvke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Štv Mar 05, 2015 2:04 pm

keilayh píše:Včera som si pozrela film a som veru z neho sklamaná :o Neviem, prišiel mi oproti knihe strašne oničom. Taky nijaký, v knihe luxus vo filme štandard, o hercoch ani nehovorim :|


mne uz ti herci az tak neprekazaju, zvykla som si na nich. dokonca sa mi zacina celkom pacit ten hlavny hrdina a zacina sa mi tam hodit aj Dakota. vcera som si nasla na nete online knizku a zacala som ju citat. ta knizka sa mi zda ako keby uplne o niecom inom ako ten film. sice ju este nemam celu precitanu, ale rozne zaujimavosti vynchali a mozno to mohli spravit ako v knihe, ze by sa to odhravalo prostrednictvom myslienok hlavnej hrdinky.
tebe co na tom filme chybalo?
-----

inak podla prieskumov muzi tvrdia, ze zeny po precitani knihy 50 odtienov sedej su v posteli aktivnejsie a chcu skusat nove veci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Štv Mar 05, 2015 5:34 pm

To neviem.
Našla som tento článok. Páčia vám také erotické bielízne?
http://zena.pravda.sk/krasa-a-moda/clan ... vasni-vas/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Štv Mar 05, 2015 5:36 pm

melindi píše:To neviem.
Našla som tento článok. Páčia vám také erotické bielízne?
http://zena.pravda.sk/krasa-a-moda/clan ... vasni-vas/

hej, myslim si, ze je to pekne,decentne.
dnes som citala clanok, ze spoluziak znasilnil spoluziacku na zaklade filmu 50 dotienov sedej a prepustili ho na kauciu a jeho pravnik obvinil z toho ten film, nie jeho.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Štv Mar 05, 2015 5:47 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Štv Mar 05, 2015 5:54 pm

melindi píše:Je to film +18. Nie?
http://koktail.pravda.sk/hviezdne-kauzy ... od-nie-je/


tak bolo by divne, keby sa pozeral an svoju dceru v takomto filme..mala by si odvahu nieco take natocit?
ja som strasna moralistka, cize urcite nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť