Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - 50 odtienov sivej/50 shades of grey

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Štv Mar 05, 2015 6:07 pm

To nie. Veľa žena to robí za peniaze. Teraz za to dostanú veľa peniaze. Potom čo ďalej? Čo budú deťom hovoriť, keď nájde ich film na internet?

Tajomstvo života podľa 50 odtieňov sivej? Nejde len o sex!
Prečítajte si tejto článok:
http://damskajazda.webnoviny.sk/lifesty ... len-o-sex/
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pia Mar 06, 2015 9:53 am

ako tento film 50 odtienov sivej nebol nejaky moc...hlavny hrdina sa skoro ani nevyzliekol.ona sice mala dost vela nahych scen,ale zas to neposobilo az tak vulgarne ako v niektorych filmoch.


melindi píše:Tajomstvo života podľa 50 odtieňov sivej? Nejde len o sex!
Prečítajte si tejto článok:
http://damskajazda.webnoviny.sk/lifesty ... len-o-sex/

citala som, ze hlavny herec zarobil za tento film len nieco cez 120 000 dolarov, pricom to je dsot malo na to kolko ten film zarobil. Za pokracovanie sa mu plat zdvihne a mal by zarobit cez 6 milionov. To su pekne sumy, co povies? :D

http://www.tvnoviny.sk/soubiz/1787139_k ... -to-nie-je
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Sob Mar 07, 2015 10:36 am

To je veľmi veľa. Slovenské herci o tom len snívajú.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 10:39 am

melindi píše:To je veľmi veľa. Slovenské herci o tom len snívajú.

tak to urcite :)
v amerike proste tie filmy idu..vsetko, co s tym suvisi tak na tom sa dobre zaraba.

uz si ten film videla? mozes si ho pozriet aj na milujemefilmy.eu
ty si citala aj knihu? lebo tam sa pise, ze Christian ma sive oci a vo filme sa mi zda, ze ma az hnede, pritom ten herec ma v skutocnosti take sivomodre oci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od melindi » Sob Mar 07, 2015 1:21 pm

Zajtra chceme to pozrieť. Už toľko veci viem o filme. Som zvedavá aká bude.
Už čakáš pokračovanie filmu? Včera som sa videla riport s hercom a režišerom. Bola veľmi zaujímavá.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Sob Mar 07, 2015 5:18 pm

melindi píše:Už čakáš pokračovanie filmu?Včera som sa videla riport s hercom a režišerom. Bola veľmi zaujímavá.

necitala si knihu? celkom sa tesim na pokracovanie, aj ked jednotka nebolo prave to, co som ocakavala,ale dvojku si chcem pozriet.
uz by si si mala najst cas si to pozriet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pia Mar 20, 2015 9:52 am

co si myslite o tomto?

Zaujímavé zistenie psychológov! Ženy, ktoré obdivujú 50 odtieňov sivej, vraj majú psychické problémy!

Psychológovia z Michiganu zistili, že medzi fanúšičkami románu 50 odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey) je častý výskyt psychicky nevyrovnaných a chorých žien. Informoval o tom portál psychologytoday.com.

Ako uvádza portál, psychológovia zistili, že viaceré čitateľky románu 50 odtieňov sivej trpia anorexiou, bulímiou alebo žijú s násilníkom či despotickým mužom.

Hlavnou postavou románu je totiž Christina Grey, ktorý sa vyznačuje prenasledovaním, spoločenskou izoláciou, sexuálnym násilím a zastrašovaním, ktoré je príznačné pre tyranov.

Hlavná hrdinka zase trpí stratou identity, strachom a pocitom bezmocnosti. Práve tieto pocity sú typické u žien, ktoré sú zneužívané, a tak je dosť možné, že viaceré čitateľky našli v hlavnej hrdinke kúsok samej seba.

Psychológovia pred fenoménom pikantých románov plných násilia varujú, pretože podľa nich takáto tvorba podporuje násilie. Okrem toho odborníci uvádzajú, že narastá počet žien, u ktorých po prečítaní knihy prepukli problémy súvisiace s poruchou príjmu potravy.

Nuž, nevieme, či máme veriť všetkému, čo zistia americkí odborníci, ale na film sa celkom tešíme…

tu je tiez zaujimavy clanok
http://www.topky.sk/cl/13/1458579/Zena- ... z-policia-

http://filmkult.refresher.sk/2175-50-od ... v-Recenzia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: 50 odtienov sivej/50 shades of grey

od terez254 » Pia Mar 20, 2015 9:54 am

Najkrajsie momenty z filmu
Prílohy
ZZZZ.jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť