Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Ach ten ekzem

Ach ten ekzem

od dannii » Str Nov 19, 2008 10:00 am

Ahojte mamicky a je to tu zas,uz som myslela,ze sme za vodou,ale nie.z prichodom zimy sa nas ekzem,ktory sme nemali cele leto a ani tuto teplu jesen zase vratil :( :( .Som uz z toho zufala,ale najviac moja 2rocna Emuska.zase pocuva od rana,tu hnusnu vet-neskrab sa.Vyskusali sme vsetko aj vybornych lekarov,ale z prichodom zimy sa nam to vsetko vzdy vrati. :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od babulkaxy » Str Nov 19, 2008 11:28 am

ahojky dannii moja znama mala tiez stym problemy vyskusala vselico a jedine co jej zabralo bola obycajna modra indulona :) :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Sob Jan 05, 2008 1:00 am

od dannii » Str Nov 19, 2008 6:32 pm

ahoj,tu pouzivame aj my,ale to premasti kozu,nevylieci tie loziska. :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od janinah » Štv Nov 27, 2008 11:36 am

moja krstná dcéra ako dieťa mala príšerný ekzem na tváričke,nakoniec pomohlo až umývanie v odvare z pliev /plevy-šupky zo zrna/zháňali tie plevy až v mlynárňach, a ešte chodili aj za liečiteľkou a tá povedala,že sa nesmie česať umelými hrebeňmi ,jedine dreveným alebo kosteným,vyliečila sa a dnes je z nej kočka,môj syn mal iba raz trošku na líčkach a pomohla obyčajná Holtova masť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

od dannii » Štv Nov 27, 2008 11:39 am

dakujem za radu,skusime zohnat,mam dojem,ze u nas o je sposobene tymto pocasim a asi trosku stravou,akurat vcera som ju nachytala s lentilkami,vie,ze to nesmie,ale tuzba bola silnejsia a co sa nestalo,rano sme mali samy ekzem po tele aj na tvari. :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od Kaciato » Štv Nov 27, 2008 2:28 pm

moja kamaratka ma dcerku 10 mes. a ta ma tzv. mliecny ekzem. neviem, ci je to to iste, ale ona ma po telicku take mokvave loziska. tiez vyskusala vselico ale nakoniec jej pomahaju nejake masticky vyrobene na prirodnej baze aloe vera. Su dost drahe, ale malej zaberaju - sice z toho neni vyliecena uplne, ale jej to aspon nemokva. ma to suche a nesvrbi ju to. Ak chces, spytam sa jej na znacku. Malej sa to rozmokva iba po kupani.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 10:35 am

od dannii » Štv Nov 27, 2008 2:33 pm

juj chudatko,mali sme aj ten drahy krem z aloe vera aj z konope,robatko a nic.ona ma ten priserne svrbivy.sme zufale,chodime na imunologiu,alergologiu,kozne a nic,lezali sme v nemocnici,tam nas nadopovali hormonmi a úposlai domov a O PAR dni sme boli na tom rovnako :( :( .boli sme pri mori aj v smrdakoch,Piestanoch a nic,kazdy hovori,ze z toho vyrastie aj ja verim,len nenavidim slovo neskrab sa :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od sysa14 » Pia Nov 28, 2008 9:56 pm

ja som mala problemy so starsim synom tiez sme ekzemovali a vyrastol z toho len ked bol malicky tak tiez pocuval neskrab sa.no a raz mi niekto povedal aby som mu do vody ked sa bude kupat dala sodu bikarbonu,mozno je to smiesne ale zabralo to.sice ho to samozrejme nevyliecilo ale neskrabal sa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od dannii » Sob Nov 29, 2008 2:21 am

ahoj,tak mi prosim napis,ze kolko,vdaka o tomto som este nepocula a skusim to rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Sob Nov 29, 2008 9:36 am

Danii my sme mali tak dlho pokoj s tváričkou (už som o tom písala v inom príspevku) a vyše týždňa znova. Nám pomohol elocom, ale ten sa nemôže používať dlhodobo lebo obsahuje kortikoidy a potom krémik A-derma Dermalibur a teraz sme používali A-derma ale Exomega na premastenie. To je hrozné žiadne detské krémiky z radu Nivea, Johnson, Bubchen a pod. jej nemôžem dať, lebo je hneď vyhádzaná a Emka ( v januári bude mať 3 roky) si to tak rozškriabe :cry: Tiež mi každý vraví, že s toho vyrastie len kedy :? :?: :?: A ozaj vieš čo som si všimla, že sa jej to zhorší keď zle papá, žeby to súviselo s trávením?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od sysa14 » Sob Nov 29, 2008 12:28 pm

dannii píše:ahoj,tak mi prosim napis,ze kolko,vdaka o tomto som este nepocula a skusim to rada


no ja som bola tiez zaskocena. az si dobre pamatam lebo maly ma uz 13 rokov tak sme davali 2polievkove lyzicky do vody.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Štv Aug 14, 2008 1:06 am

od dannii » Sob Nov 29, 2008 7:30 pm

dakujem ti kapusta za informaciu,prave vyzerame otrasne,tak to hned vyskusam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od dannii » Sob Nov 29, 2008 7:31 pm

emi je to pravda,ked zle papa,tak sa hned vyhadze,kupila som jej aj biogaju a aj tak mala zle travenie :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od eminga » Sob Nov 29, 2008 11:52 pm

aj my sme biogaiu dobrali a nič :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 167
Registrovaný: Uto Nov 13, 2007 1:00 am

od dannii » Ned Nov 30, 2008 10:59 am

je to horor,teraz vyzerame tak otrasne,ze rozmyslam nad belogenom,len je to dost silne,pomoze na tri dni a je to tu znovu :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť