Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Zuby - ach tie zubky...

od peetra » Štv Jan 29, 2009 2:24 pm

sisu to veru ano ja kolko krat ked je mala chora nejdem ani k dr ale do lekarni a hotovo :!: len teraz som si proste myslela ze su to zuby no a bola to infekcia ale aj tak lieky mi dal lekarnik a nie dr :( dakujem ti a pekny dnik
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Štv Jan 29, 2009 4:12 pm

peetra píše:sisu to veru ano ja kolko krat ked je mala chora nejdem ani k dr ale do lekarni a hotovo :!: len teraz som si proste myslela ze su to zuby no a bola to infekcia ale aj tak lieky mi dal lekarnik a nie dr :( dakujem ti a pekny dnik
Petka a malej to vytieraj sterilnou gazou,mohla sa naozaj poskriabat a tak sa jej tam dostala infekcia.daj jej nieco od bolesti,velmi to boli,je to horsie ako afty :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Štv Jan 29, 2009 4:28 pm

no dani ja som sa najskor cudovala ze s coho to ma lebo ved ona uz neni taka ze by si davala vseto do ust ako ked bola mladsia ale dr povedal ze to tam ma cele poskrabane a ze to uz staci nejaka mala spina prach a uz je infekcia :( ale teraz jej davam ten spray z byliniek a uz sa jej to ukludnuje aj je kludnejsia a ovela a je to super to jej tam len streknem a hotovo sice aj to s nou musim trosku bojovat ale da sa :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Štv Jan 29, 2009 4:31 pm

a este som zabudla boli ju to dost lebo uz ked vidi mna jest tak place tak by sa strasne najedla ale bolest jej nedovoli tak uz pred nou ani nejem :cry: je mi jej luto a ani si neviem predtavit ako to zvladas ty ked nam to prejde ale tvoja malinka sa trapi denno denne.ale budeme vam drzat palceky aby sa vam to len a len zlepsovalo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pia Jan 30, 2009 2:29 pm

no ahoj Petka,som rada,ze vam to ustupuje :lol: :lol: :lol: :lol: .viem si ju predstavit ako ju to boli,ale ona je sikulka.potom ked sa da drobcek do poriadku,davaj na nu pozor,lebo par mesiacov bude menej odolna,tak vsetko treba kukat,co robi.inac mohlo to byt sposobene aj slabsou imunitou.nasa mala sa dnes rano krasne obsypala,neviem z coho,ale snad to ustupi :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pia Jan 30, 2009 4:10 pm

ahoj dani.boze co to je za cas same ochorenia.vies co uz bere na posilnenie imunity nutrolinB ten bravame ked je take hnusne obdobie inak byvame malo chore no len teraz ta zapcha co mala a ta infekcia. :( ale bere aj c vitamin aj ten B komplex tak ma toho dost :? aj take bio vyrobky jej kupujem no chranim ju ako sa len da ale kolko krat ani neviem z coho a je tu choroba nejaka :roll: tak sa drzte babulenky a nech vas choroby obchadzaju a obsypanie nech zmizne :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od sisu22 » Pia Jan 30, 2009 10:03 pm

peetra píše:ahoj dani.boze co to je za cas same ochorenia.vies co uz bere na posilnenie imunity nutrolinB ten bravame ked je take hnusne obdobie inak byvame malo chore no len teraz ta zapcha co mala a ta infekcia. :( ale bere aj c vitamin aj ten B komplex tak ma toho dost :? aj take bio vyrobky jej kupujem no chranim ju ako sa len da ale kolko krat ani neviem z coho a je tu choroba nejaka :roll: tak sa drzte babulenky a nech vas choroby obchadzaju a obsypanie nech zmizne :wink:


kocenky moj krpec,okrem kaslu a nadchy este nemal nic(jeden a pol rocny)... klop klop..drzim vam palecky nech ste su deturence zdravucke
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od peetra » Sob Jan 31, 2009 2:26 pm

sisu dakujem no moja mala tiez do roka nebola vobec potom do dvoch mozno dva krat a od druheho roku same novinky ani nie ze sopel alebo chora ale taketo zapcha infekcia a teraz po novom ju aj pali ked cika ja neviem ci sa z tymi zvlasnymi chorobami vrece roztrhlo :cry: :cry: uz som na nervy asi skoncim v blazninci zachvilku :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Sob Jan 31, 2009 2:51 pm

peetra píše:sisu dakujem no moja mala tiez do roka nebola vobec potom do dvoch mozno dva krat a od druheho roku same novinky ani nie ze sopel alebo chora ale taketo zapcha infekcia a teraz po novom ju aj pali ked cika ja neviem ci sa z tymi zvlasnymi chorobami vrece roztrhlo :cry: :cry: uz som na nervy asi skoncim v blazninci zachvilku :?
ked ju pali pri cikani,tak prechladla.Peta prejde to,ale davaj jej vla pit,nech sa tie skodliviny vyplavia z tela,na to su najlepsie brusnice,v lekarni ti poradia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Sob Jan 31, 2009 7:48 pm

dani vies co uz mam toho dost vsetko naraz teraz jak ma tu infekciu tak ju to boli aj ked pije takze nechce ani pit ja sa snazim aby vela pila nech sa to vyplavi no uz neviem ako ju mam donutit pit jest a tak :cry: :cry: ide cikat place ide kakat place ide jest place no nervy :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Ned Feb 01, 2009 11:07 pm

peetra píše:dani vies co uz mam toho dost vsetko naraz teraz jak ma tu infekciu tak ju to boli aj ked pije takze nechce ani pit ja sa snazim aby vela pila nech sa to vyplavi no uz neviem ako ju mam donutit pit jest a tak :cry: :cry: ide cikat place ide kakat place ide jest place no nervy :!: :!:
Boze to musi byt horor,pism az teraz,nebola som tu,ako je malej?je to trosku lepsie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Feb 02, 2009 1:07 pm

ahoj dani no dnes sme boli u dr malinka ma zapaleny mechur berieme antibiotika :cry: a najhorsie je ze ide cikat tak 4 krat za den a to z takym strasnym placom :cry: nikdy sme nemali taketo obdobie ako teraz uz 3 problemy za sebou :? boze keby ju to tak nebolelo :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Feb 02, 2009 1:15 pm

tot je velmi zla kombinacia,jej organizmus sa nevie branit,tak takto reaguje,treba ju donutit pit,aby sa z tela vyplavili skodliviny,skus jej varit zihlavovy caj,on nuti cikat,cim viac bude cikat,tym pre nu lepsie,viem,ze sa mi hovori,ale musi cikat.aj ked ju to boli,je rozumna,tak jej musis vysvetlovat,ze ked bude cikat,tak pojde bobo von z telicka
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pon Feb 02, 2009 2:10 pm

dani vies co ja mam hlavne jeden velikansky problem neviem do nej dostat lieky ked jej ich dam na silu tak ich v momente vygrcia ked jej ich dam do caju tak to zisti a ani za svet nechce vypit aj v jedle ich spozna potom uz je tak opatrna ze neje vobec pre istotu :cry: a to je vzdy aj teraz :? takze ja mam taky pocit ze mi sa z kazdej choroby vylizeme bez liekou :? a takto to je odkedy sa narodila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pon Feb 02, 2009 2:26 pm

peetra píše:dani vies co ja mam hlavne jeden velikansky problem neviem do nej dostat lieky ked jej ich dam na silu tak ich v momente vygrcia ked jej ich dam do caju tak to zisti a ani za svet nechce vypit aj v jedle ich spozna potom uz je tak opatrna ze neje vobec pre istotu :cry: a to je vzdy aj teraz :? takze ja mam taky pocit ze mi sa z kazdej choroby vylizeme bez liekou :? a takto to je odkedy sa narodila
tak potom tie cajiky a tak ako som ti hovorila,musis jej to vysvetlovat,vela trpezlivosti,boze jak mi jej je luto :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť