Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - AJ VY MATE PROBLEM S "JEZISKOM"????

od jania21 » Štv Okt 22, 2009 9:15 am

to teda musel byt.no to s tymi svieckami si myslim aj ja.ale mam este jednu dilemu co manzelovy.tak ak nam vyjde ten byt jeziskovat sa budeme zariadenim.lebo ten co mame je malicky a chcemeist do velkeho takze budeme nanovo kupovat aj zariadenie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

od inguli » Štv Okt 22, 2009 9:25 am

hej hej sama som sa bola presvedcit o tom mali sme tam 7 sackov obrovskych pre dieta vecicky moj brat robil v nemecku daaaavnejsie a odtial mi doniesol kopu veci az do 13 rokov mal tam vecicky krasne no on nam vsetko spalil jednoznacne naschval aby sme na druheho kupovali ...ked som bola pre nabytok teraz v marci uz tam nic nebolo jedni jedine traky na jeho nohavice sme tam nasli...inak ja od rodneho listu az k vysvecku vyucny list vseeeetko som vybavovala oodznova zabudla som tam papiere ked som sa na rychlo stahovala a on spalil hned aj tie aj synovi znova vsetky vypitat ach skoda slov

no a k tym vianociam bolo by to blbe keby som spod ruky zhanala prenho ten bycikel?tak velmi chce...dneska ma dojal tak mi ho bolo luto prisiel zo slzackami v ociach ze sa mu snivalo ze mna postipol had a zomrela som a on toho hada hned rozdrapil na kusky :cry: :roll: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 9:30 am

jania21 píše:to teda musel byt.no to s tymi svieckami si myslim aj ja.ale mam este jednu dilemu co manzelovy.tak ak nam vyjde ten byt jeziskovat sa budeme zariadenim.lebo ten co mame je malicky a chcemeist do velkeho takze budeme nanovo kupovat aj zariadenie.


manzelovi?tak to je dalsia dilema :roll: no ked ma nieco napadne dam vediet ,ja najprv riesim deti.volakedy ked som mala veeelmi malo roruniek som darceky kupovala uz od sebtembra a vzdy som bola na vsetko pripravena (drobnosti aj s 35tky ale aspom nieco )a teraz nemam ani tusaka. :wink:

s bytom drzim palce je neni fakt nad to ked ma clovek trosku toho zivotneho priestoru :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 9:37 am

inguli píše:hej hej sama som sa bola presvedcit o tom mali sme tam 7 sackov obrovskych pre dieta vecicky moj brat robil v nemecku daaaavnejsie a odtial mi doniesol kopu veci az do 13 rokov mal tam vecicky krasne no on nam vsetko spalil jednoznacne naschval aby sme na druheho kupovali ...ked som bola pre nabytok teraz v marci uz tam nic nebolo jedni jedine traky na jeho nohavice sme tam nasli...inak ja od rodneho listu az k vysvecku vyucny list vseeeetko som vybavovala oodznova zabudla som tam papiere ked som sa na rychlo stahovala a on spalil hned aj tie aj synovi znova vsetky vypitat ach skoda slov

no a k tym vianociam bolo by to blbe keby som spod ruky zhanala prenho ten bycikel?tak velmi chce...dneska ma dojal tak mi ho bolo luto prisiel zo slzackami v ociach ze sa mu snivalo ze mna postipol had a zomrela som a on toho hada hned rozdrapil na kusky :cry: :roll: :D



ty blaho jasne ze by to nebolo blbe skus zohnat mi sme im minuly rok tiez kupily lyziarky tu s bb a dostali ich pod stromcek aj korcule som kupovala starsie v culexe.ako co je na tom ?sup sup do zhanania mamina :wink:


a ten tvoj stary bol riadny bulo ,toto by som vazne povedala na sude hned by si o nom urobily minku a nech by to malemu vratil v akejkolvek forme ty koky to by ma nasralo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od jania21 » Štv Okt 22, 2009 9:39 am

no ved to.dakujem.ja tiez tak kupujem.uz teraz mam nieco nakupene ale to hlavne kvoli tomu az nebeham potom a nekupujem vsetko naraz
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 101
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:13 pm

od adinka33 » Štv Okt 22, 2009 10:44 am

baby, muzikovi som kupila novy opasok,,, a k tomu nejaku kozmetiku-sprej, na holenie a take,,,, my si vacsinou davame len take same drobnosti,,,,, :wink:


no a co kupime deckam??? tak tym krpatym by som chcela tu drevenu zeleznicku z tesca, co spominala sandra, ficime totiz o zivot na tomaskovi.... :lol: a nejake knizky vhodne na ich vek a nejake oblecko,,,, a majkovi - najstarsiemu by som chcela kupit kolieskove korcule,,,,, :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2208
Registrovaný: Pon Sep 01, 2008 11:20 am

od inguli » Štv Okt 22, 2009 10:59 am

ja uz som hladala inak hladam v kuse :wink:

a na sude bolo povedane vsetko neboj ver ci nie cez tie roky sme mali viacerych sudkyn a sudcov ale kazdy si urobil mienku hned o nom kedze aj teraz sa ho spytali ze preco neplatite riadne?A on akoby kamosovi odpovedal flegmaticky...podla vas????preco asi???nemam pracu z coho???a tak no lenze ja som vyfotila dom ten nas spolocne co sme mali a mam fotky aj z bsm ked sme sa delili a tam je po starom dom a teraz uz vynoveny dost takze ich pouzijem leeeen neviem ci to neni proti zakone alebo tak ze som teraz uz "jeho"dom vyfotila
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 11:05 am

inguli píše:ja uz som hladala inak hladam v kuse :wink:

a na sude bolo povedane vsetko neboj ver ci nie cez tie roky sme mali viacerych sudkyn a sudcov ale kazdy si urobil mienku hned o nom kedze aj teraz sa ho spytali ze preco neplatite riadne?A on akoby kamosovi odpovedal flegmaticky...podla vas????preco asi???nemam pracu z coho???a tak no lenze ja som vyfotila dom ten nas spolocne co sme mali a mam fotky aj z bsm ked sme sa delili a tam je po starom dom a teraz uz vynoveny dost takze ich pouzijem leeeen neviem ci to neni proti zakone alebo tak ze som teraz uz "jeho"dom vyfotila


myslim ze si to vymyslela super,len to tam pouzi to akoze na opravu domu ma a na dieta nie .ja by som sa o to bila lenze moj ex robi nacierno zdravotku ani soc.si neplati auto nema a byva v podnajme no nemam sa o co byt lebo by ani na sude nic nezmohli a co dlzi by aj tak nemali s coho stahovat .no fakt nech ti to dobre dopadne a neber ne neho ziadny ohlat on by urcite nebral to s tych spalenych veci som inac riadne mimo :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Štv Okt 22, 2009 11:10 am

adinka33 píše:baby, muzikovi som kupila novy opasok,,, a k tomu nejaku kozmetiku-sprej, na holenie a take,,,, my si vacsinou davame len take same drobnosti,,,,, :wink:


no a co kupime deckam??? tak tym krpatym by som chcela tu drevenu zeleznicku z tesca, co spominala sandra, ficime totiz o zivot na tomaskovi.... :lol: a nejake knizky vhodne na ich vek a nejake oblecko,,,, a majkovi - najstarsiemu by som chcela kupit kolieskove korcule,,,,, :P


knizku som kupila aj ja,taku o zvieratkach a vcera mi kamoska v materskom centre poradila ze v tescu maju stolik s naradim za super cenu to by sa drobcovi asi pacilo.uvidim ci ho este budu mat.
inak baby minuly rok sme po vianociach boli s muzom v tescu a neeeeskutocne zlavy hracky aj 80%zlava uplne za babku to mohlo cloveka roztrhnut od zlosti ked kupoval k vianociam a potom to videl a kozmetiku tiez tie vianocne sady to dom kupila fakt plny kos za 500korun ved sampony atd to sa vzdy hodi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Štv Okt 22, 2009 11:13 am

a najlepsie je to ze raz ked som to vravela na sude ze mi spalil papiere a aj malemu rodny list a albumcek co som mala ked sa narodil vies ze kolko vazil ako rastie kolko v cm a kedy prve slovko teraz nic si riadne nepamatam mam taku deravu hlavu na niektore veci...

takze toto vsetko bolo v krabici a on spalil vsetko mne to tak hovoril a ktovie mozno to maju u mamy dodnes v pivnici...tam maju vselico :lol: :wink:
no a on to aj na sude priznal akoby to bolo normalne nooo vies si predstavit ako reagovali :wink:

ale nechcem uz o tom pisat dalej odisla som od zalozenej temy :wink:
takze hura vianoce pomaly uz ozaj treba po kuskoch nakupit ja aspon tak musim:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od ingridd » Uto Nov 03, 2009 11:53 pm

pre velké baby sme kupili v dračiku karaoke zosilnovač s pripojením na telku, s 2mikrofonmi, neviem či to bude fungovať podla mojich predstav, ale aspon bude chvilu sranda

pre malu asi kupime noddy 4kolieskové korčule, dostane hrnce a potraviny do kuchynky a nejaku barbinu, nech má čo vyzliekať, a nejaké rozpravkové DVDčka

pre manžela /+pre seba/ si kupime asi nejaký "zdravý" vankuš, aby nás krky neboleli
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Sob Okt 27, 2007 12:00 am

od natusa » Str Nov 04, 2009 8:32 am

ingridd píše:pre velké baby sme kupili v dračiku karaoke zosilnovač s pripojením na telku, s 2mikrofonmi, neviem či to bude fungovať podla mojich predstav, ale aspon bude chvilu sranda

pre malu asi kupime noddy 4kolieskové korčule, dostane hrnce a potraviny do kuchynky a nejaku barbinu, nech má čo vyzliekať, a nejaké rozpravkové DVDčka

pre manžela /+pre seba/ si kupime asi nejaký "zdravý" vankuš, aby nás krky neboleli



super ste to vymysleli :lol: :lol: :lol:

aj mi sme uz kupili malemu stolik s naradim a velmi sa mi pacil ten spievajuci psik od fhiser price no zdal sa mi velmi drahy aaaaale muz doniesol bonusovu knizku zo slovnnaftu a tam bol aj nas psik hned sme ho isli objednat takze ho mame zadara no supééér :wink:
babam musime kupit poriadne lampy nas pisacie stoly asi nejake oblecko to uz asi s nimi a kedze Natka chcela tak velmi snowbord tak jej ho kupime ale po tom co mala pruser urcite nie taky normalny videla som vcera len taku umelu dosku a na nej bolo napisane snowbord no dobra recesia :lol: tak ho kupime asi obidvom:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť