Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky golfky - ake golfky kupit, na jar - leto?

ake golfky kupit, na jar - leto?

od malickoval » Str Mar 17, 2010 8:05 am

Ahojte mamicky, chcem Vas velmi poprosit potrebovala by som poradit.Mam 6 mesacneho chlapceka, a zvazujem ake golfky kupit na jar leto.Pretoze potrebujem aby sa dali zlozit ako dazdnik, ale aby boli komfortne pre maleho myslim tapacir aby bol dost penovy, a takztiez aby sa v nom aj vyspinkal.Za kazdu radu budem vdacna.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Máj 05, 2009 7:08 pm

od alex » Str Mar 17, 2010 10:38 am

Ja osobne by som zrejme používala ešte šporťák :wink:
ale ak by som išla kupovať pre tak male mimi golfky tak niečo na tento spôsob - bebe confort lola
http://www.babybazar.sk/Loola-UP-2010-id2180190.html
kamoška ho ma a je super a hlavne je veľmi skladny, je oveľa menši ako klasicke daždnikove golfky
toto je už novy typ, staršie mali ešte klasicke golfove ručky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od Ljublju » Ned Mar 21, 2010 11:14 pm

moja bola v tomto obdobi rovnako stara,este sme pouzivali hlboky,dala sa opierka dvihnut,
teraz som kupila chicco multiway a som spokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 491
Registrovaný: Pon Sep 22, 2008 9:12 pm

od hanah25 » Uto Mar 23, 2010 1:44 pm

ja som mala gesslein swift a bola som velmi spokojna. chrbatik sa dal pekne polohovat, ma aj madlo, drziak na flasu, velmi priestranny nakup.kosik.a ked sa zlozi tak sa v pohode zmesti do kufra(mame favorit).mala v nom aj spinkavala a mala tam dost miesta.teda ho mam stale ale uz pouzivam quinny zapp lebo mala uz nespi v kociku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od alex » Uto Mar 23, 2010 2:00 pm

hanah25 píše:ja som mala gesslein swift a bola som velmi spokojna. chrbatik sa dal pekne polohovat, ma aj madlo, drziak na flasu, velmi priestranny nakup.kosik.a ked sa zlozi tak sa v pohode zmesti do kufra(mame favorit).mala v nom aj spinkavala a mala tam dost miesta.teda ho mam stale ale uz pouzivam quinny zapp lebo mala uz nespi v kociku.


ja som mala niečo podobne a to xadvanture vibe ale musim priznať, horši kočik som ešte nemala :? určite su lepšie golfky ako tieto, ale samozrejme nikomu neberem názor, každý má iné požiadavky a nároky...
len by som doplnila, že na swifte sa nedaju polohovať nožičky a to podla mňa dosť chýba, hlavne keď je pre menšie mimi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od martinka74 » Uto Mar 23, 2010 3:43 pm

Ja musim suhlasit s Alex,ja som mala gesslein swift,lebo sa mi strasne pacil dizajnovo,ale po dvoch pouzitiach som ho predala.Tiez som horsi kocik nemala.Ma to velmi uzky sed a drobec sa stale smykal dole.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od Lenkah » Uto Mar 23, 2010 3:46 pm

no, tak ja osobne by som 6 mesačného nedala do golfiek, radšej by som investovala do praktického športiaku :D :D ale keby už, tak asi niečo také, ako dala link alex :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Sep 02, 2007 12:00 am

od hanah25 » Uto Mar 23, 2010 7:50 pm

no neviem mne sa s gessleinom chodilo dobre, a mala sa nezosuchavala.malej nevadilo ze sa nedaju polohovat nozicky-ona si ich vylozila na madlo a tak spinkala. :D :D :D :D mne sa zda tiez dost skoro na golfac pre tak male babo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť