Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Som tehotná - ako prekabátiť nevoľnosť?

od vedejova » Uto Feb 16, 2010 4:00 pm

lubenka77 píše:Hm, ešte som PN, ale už je to oveľa lepšie...vitamíny som nebrala, len kyselinu listovú, a snažím sa stravovať zdravo, čo sa nie vždy darí :) žalúdok ma momentálne netrápi, ale presne také príznaky ako ty som mala s prvým synom, tiež približne v takomto období, to som ani nebola schopná vstať z postele a ísť do roboty...a tiež to trvalo jeden deň, potom pohoda...Kedy máš termín? Ja 12.-19.8.


Ja mám termín 9.8.2010 a tiež mám prvého syna, má teraz 5rokov, aj ja sa snažím stravovať zdravo najviac mi chutí ovocie, ja som tie príznaky mala, ale už pred tým som celý december mala nevolnosti, aj január potom bolo chvílu dobre a vo februári som mala toto myslím si že to bola neaká viroza, lebo ten deň to bolo také zlé a tak 10 dní to odznievalo to už bolo v pohode. Iva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lubenka77 » Str Feb 17, 2010 10:08 am

No mňa syn nakazil laryngitídou, 2 dni som s ním bola na OČR a už som bola chorá aj ja...Už aby bola jar a svietilo slniečko, aby nám už bolo trochu lepšie :) Mňa tie nevoľnosti trápili cez Vianoce a do polky januára celý deň, potom už len večer alebo keď som bola hladná, teraz relatívne pohoda, musím si poklopať :) Vieš už čo to bude? Podarilo sa to dievčatko?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od vedejova » Str Feb 17, 2010 10:47 am

Neviem ale zajtra idem k lekárke, na každom vyšetrení mi robí sono, tak asi bude aj na tomto, ale povedala že mi to povie až v 18 týždni, takže za dva týždne, Ešte mi bude brať AFP... Inak už sa neviem dočka ť kedy to budem vedieť, a ty už hádam vieš? Ale na druhej strane si myslím že ja takú radosť nemožem mať aby som mala dievčatko, zas by som ho možno rozmaznala, ale tretie už neplánujem. Možno že sa objednám aj na 4D sono, ale až v 25 týždni,uvidím ešte. :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lubenka77 » Str Feb 17, 2010 2:31 pm

Nie, nevie, malé sa otočilo chrbtom, inak u nás je bežné robiť sono len 3x, ak teda nie sú nejaké komplikácie...ale pri synovi mi hneď na prvom doktorka povedala, že to bude chlapec...no a teraz si počkám minimálne do konca marca :) Ale zaujímavé je, že za posledné 3 roky u nás s kolegýň nik nevedel, čo to bude až do pôrodu :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

od vedejova » Str Feb 17, 2010 10:07 pm

Viem, tehotným prepláca poisťovňa iba 3soná, len ja som po prvom cisárkom a asi je u mňa opatrnejšia, lebo pri prudšom pohybe alebo otoční, mám ucítim prudkú bolesť ako by sa mi niečo vnútri trhalo. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 531
Registrovaný: Sob Sep 26, 2009 2:09 pm

od lubenka77 » Štv Feb 18, 2010 11:25 am

Dúfam, že nič vážne to nebude, len si dávaj pozor. Ja sa sťažovať nemôžem, všetko OK, aj keď som ustatá, ako keby som každý deň vyšla na Kriváň, ale to už dáko prežijem :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 6:38 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť