Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

od Summer275 » Sob Aug 23, 2014 10:18 am

Zariaďujeme si nový dom a nevieme sa rozhodnúť akú podlahu dáme do kuchyne. Rozhodujeme sa medzi plávajúcov alebo dlažbou ? akú máte doma vy ? ktorá je podľa vás lepšia ? :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Aug 22, 2014 12:30 pm

Re: Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

od moncsi » Sob Aug 23, 2014 1:17 pm

Ahoj, ja by som plávajúcu určite nedala...buď dlažbu alebo existuje LVT - to je vynil ktorý vyzerá ako plávajúca, lepí sa to a je tiež z takých častí ako plávajúca...pozri si to na stránke diega - oni to majú a je to vynikajúce :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 18, 2007 12:00 am

Re: Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

od katulienka32 » Sob Aug 23, 2014 2:10 pm

ahoj, my sme pred 4 mesiacmi dokoncili rekonstrukciu bytu a do celeho bytu (aj kupelna, wc, kuchyna, chodba...) sme davali vinylovu podlahu od quick stepu, je teplejsia ako laminatova, nie tak tvrda, je antistaticka, vodeodolna... Co sa tyka cistenia, uplne jednoducho podlahu pretriem 3krat do tyzdna, aj to nie preto, ze by bola spinava, ale pre moj dobry pocit...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Jan 25, 2012 4:23 pm

Re: Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

od keilayh » Sob Aug 23, 2014 5:11 pm

už by som volila iba dlažbu a do celeho domu + samozrejme podlahove kurenie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Akú podlahu dať do kuchyne ? plávajúcu alebo dlažbu ?

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:48 pm

ahoj, ja mám v kuchyni pri kuchynskej linke dlažbu, keď mi niečo spadne a zvyšok mám plávajúcu, pekná kombinácuia :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť