Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - aku postel pre 2,5 rocne dievcatko?

aku postel pre 2,5 rocne dievcatko?

od hanah25 » Pon Aug 16, 2010 9:39 pm

ahojte maminky a nemaminky. mam dost zavazny problem.moja mala dcerka nechce absolutne spavat vo svojej postielke a stale si pyta postielku ako mam ja. chcem sa vys spytat na vase skusenosti- aka postel je pre nu vhodna? hladam nieco za velmi rozumnu cenu a nieco co jej uz vydrzi na dlhsie, nie len nejaku kratsiu postel ktoru by som musela po case vymenit aj keby jej este nic nebolo, a s uloznym priestorom, no mam aj problem s malym priestorom kedze ja, moj partner a mala byvame u nasich v jednej izbe a mame malo miesta, a dost mi zalezi aj na cene. ak mate nejake tipy prosim posunte mi ich.dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Štv Aug 21, 2008 4:42 pm

od sandras » Uto Aug 17, 2010 9:50 am

ahoj, naš syn išiel ako 2,5 rokčný do klasickej velkej postele, dcera ešte skor, ani nie 2-ročná, kedže sme sa sťahovali a v postielke spávať aj tak nechcela. K posteli som mala zábranu, aby nespadli, no syn ma teraz 3,5 a spáva tam už rok, tak sme už zabranu dali preč.

Ak mate malo miesta, uvažovala by som o vyvýšenej posteli s úložným priestorom pod nou, napr. ich robí firma DOMESTAV (trošku drahšia), alebo nejakú celočalúnenú postel, kde je zvyčajne aj úložný priestor. Dalšie riešenie je postel, ktorá rastie s dieťatkom od IKEA ... napr táto: http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S69847510 alebo táto http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S19858940 a úložný kontajner kúpiš pod nu zvlášť tiež v IKEA.

My mame postel z masívu z Merkury Market za 42€ v akcii (maju ju stále) + ešte trebalo matrac, tiež mame odtial za nejakých 80€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť