Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Aký televízor palzmu či LCD ?

od boubelka » Pia Apr 17, 2009 6:40 pm

pre mamamajka:

mozes nastavovat kolko chces - kvalita obrazu je zavisla od kvality signalu a ten je na SK bohuzial predpotopny. Ked chces mat aspon trosku kvalitnejsi signal tak urcite digital - aj ten len vsak ma maximalne rozlisenie ako DVD co je 720 x 576 a nedosahuje teda ani kvalitu HD (high definition). Ak je tvoj TV iba HD Ready ma rozlisenie 1280x720 alebo trosku viac tak bude obraz lepsi ako na TV s FULL HD (1920x1080) pretoze obraz je umelo zvacsovany na viac bodov a z toho vznika zrnitost a podobne veci

Full HD je proste pre 97 percent slovakov uplne zbytocny ale mozu sa chvalit ze maju full hd a horsi obraz. Ak drvivu vacsinu casu pozerat tv tak kvalitnejsia je plazma aj ked viac "zere". Je to prijemnejsie pozeranie a farby su ovela prirodzenejsie. Ak ale deti doma hraju playstation tak je lepsie LCD pretoze na plazme sa mozu pri statickych obrazoch vypalovat body.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 141
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 12:06 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť