Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Americka chladnicka

Americka chladnicka

od vladkaPD » Uto Sep 02, 2014 11:56 am

Zrejme budeme musiet vymenit chladnicku :? uz ked sme zariadovali kuchynu, ratali sme, ze kupime americku chladnicku. Uz mame kuchynu trochu dlhsie a ladnicku stale nemame, teda mame ale obycajnu co sme mali podarovanu, ze sak na zaciatok staci. Vyzera to ze dosluhuje, tak sa obzerame po novej. nematie niekto americku chladnicku? zaujima ma ci tam neni vacsia spotreba ako pri obycajnej kedze je vacsia. A este by sme chceli taku, aby tam bolo miesto na vino, nejaky stojan alebo take nieco. dakujem za kazdy prispevok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Americka chladnicka

od vladkaPD » Str Sep 03, 2014 9:53 pm

nikto neviete? :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Americka chladnicka

od varticek » Str Sep 03, 2014 10:05 pm

My máme americkú chladničku, ale viac krát by som to nekúpila. Je to obrovské, problém bol vôbec to dostať na poschodie. Mraznička je nepraktická, lebo je to úzke a ani na hĺbku nič moc. Čo sa spotreby týka, neviem poradiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Nov 30, 2008 9:28 pm

Re: Americka chladnicka

od vladkaPD » Štv Sep 04, 2014 8:26 am

varticek píše:My máme americkú chladničku, ale viac krát by som to nekúpila. Je to obrovské, problém bol vôbec to dostať na poschodie. Mraznička je nepraktická, lebo je to úzke a ani na hĺbku nič moc. Čo sa spotreby týka, neviem poradiť.


dakujem za odpoved. my byvame v dome, tak by nebol problem napasovat ju. ak sa mozem opytat aku znacku mate ci aky typ, lebo som pozerala ze su aj take kde su dole sufliky? ci mate taku ze v jednej polke je chladnicka a v druhej mraznicka? my mame prave take vacsie miesto lebo sme od zaciatku s nou planovali, no ak neni dobra tak neviem, ta obycajna chladnicka tam pekne nepasuje, lebo ma okolo este dost miesta :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Americka chladnicka

od varticek » Štv Sep 04, 2014 9:30 am

My máme Whirlpool, neviem, či presne tento typ, lebo spredu to nie je napísané, ale zvnútra vyzerá presne takto http://www.pricemania.sk/katalog/americ ... 3/galeria/ Ono asi na to aj tak musí prísť každý sám praxou, či mu taká chladnička vyhovuje alebo nie, niekomu určite vyhovujú, inak by ich nevyrábali.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Nov 30, 2008 9:28 pm

Re: Americka chladnicka

od vladkaPD » Pia Sep 05, 2014 10:08 am

varticek píše:My máme Whirlpool, neviem, či presne tento typ, lebo spredu to nie je napísané, ale zvnútra vyzerá presne takto http://www.pricemania.sk/katalog/americ ... 3/galeria/ Ono asi na to aj tak musí prísť každý sám praxou, či mu taká chladnička vyhovuje alebo nie, niekomu určite vyhovujú, inak by ich nevyrábali.


dakujem za link. a ono ta lava strana je mraznicka? lebo toto vyzera akoby to bolo uplne len chladnicka bez mrazaku :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Americka chladnicka

od varticek » Pia Sep 05, 2014 10:17 am

áno, ľavá časť je mraznička.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Ned Nov 30, 2008 9:28 pm

Re: Americka chladnicka

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 7:16 pm

ahoj...ja som mala americkú chladničku, ale som happy, že som sa jej zbavila :lol: :lol: :lol: nikdy viac....málo miesta vo vnútri, veľkú časť v kuchyni mi zabrala a mala som problém s tým, že sa jej vytrácal freon z náplne....ale našťastie nám ju vymenili za inú....hoci som si priplatila :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť