Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Antikoncepcia - Antikoncepcia - špirála

Antikoncepcia - špirála

od inguli » Uto Jún 07, 2011 9:52 am

Ahojte maminky máte niektorá špirálu?
Rozmyslam velmi nad tym nad tou obycajnou alebo aké skusenosti máte s Mirenou?
Trochu sa bojim ale povazujem to za najlepsie ..
Tabletky som uz skusala asi 3 a vzdy som mala problemi ako silne bolesti hlavy a uz nehovoriac o tom ze financne hm..dost!
Ak mate nejake skusenosti napiste budem rada chystam sa nato az v septembri..dakujem
a este tolko dr.ka mi vypisala recept a ze mirena stoji cca 150 eur na recept tu na nete niekde citam ze preplaca poistovna /asi len niektore ja mam vseobecnu/a ze na recept to vyjde okolo 20 eur tak neviem :roll: ako to je
Naposledy upravil inguli dňa Uto Jún 07, 2011 4:29 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kriskovalud » Uto Jún 07, 2011 12:00 pm

inguli ja som dementna alebo co pretoze nemam sajnu o com pises
prosim vysvetlit :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od natusa » Uto Jún 07, 2011 12:14 pm

NO ONO TO MALO BYT ASI O ANTIKONCEPCII :lol: :lol: :lol: :lol: ALE TIEZ MA NAPADLA HNED šPIRALA NA OCI,A POTOM MI TO DOSLO :P :P

JA BERIEM AZALIU ,UZ OD PORODU TRI ROKY .BERIE SA BEZ PRESTAVKY A SVOJE DNI MAM LEN VELMI SLABULINKE SKORO AZ ZIADNE ,VIEM ZE JE NA TO VELA NAZOROV ALE PRIMAR GYNEKOLOGIE MI POVEDAL ZE CI MI TO CHYBA ,ZE TO SU LEN BABSKE RECI ZE SA TYM OCISTUJE ORGANIZMUS.A JA SOM SPOKOJNA NEMAM ZIADNE PROBLEMY A ANI TEHOTNA SOM ZATIAL NEZOSTALA :lol: :lol: TUTO ANTIKONCEPCIU SOM ZACALA BRAT HNED PO PORODE KEDZE JE AJ PRE KOJACE MAMINY
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Uto Jún 07, 2011 4:36 pm

natusa píše:NO ONO TO MALO BYT ASI O ANTIKONCEPCII :lol: :lol: :lol: :lol: ALE TIEZ MA NAPADLA HNED šPIRALA NA OCI,A POTOM MI TO DOSLO :P :P

JA BERIEM AZALIU ,UZ OD PORODU TRI ROKY .BERIE SA BEZ PRESTAVKY A SVOJE DNI MAM LEN VELMI SLABULINKE SKORO AZ ZIADNE ,VIEM ZE JE NA TO VELA NAZOROV ALE PRIMAR GYNEKOLOGIE MI POVEDAL ZE CI MI TO CHYBA ,ZE TO SU LEN BABSKE RECI ZE SA TYM OCISTUJE ORGANIZMUS.A JA SOM SPOKOJNA NEMAM ZIADNE PROBLEMY A ANI TEHOTNA SOM ZATIAL NEZOSTALA :lol: :lol: TUTO ANTIKONCEPCIU SOM ZACALA BRAT HNED PO PORODE KEDZE JE AJ PRE KOJACE MAMINY


poznam azaliu natuska aj ja som ju brala asi tak 3 tyzdne hned po porode som si dala vypisat no neziaduce vedlajsie ucinky co su na letaciku v tabletkach som mala vsetky takze som to vyhodila a viac tabletky ani vidiet nechcem :( tieto boli tretie uz v zivote a mne asi nevyhovuju :(
a ked si spocitam za 5 rokov dam za tabletky 13000 sk a spirala na 5 rokov je bud 5400 alebo 2000 ked nie mirenu chcem..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od sandras » Uto Jún 07, 2011 8:22 pm

inguli, ja to mam 3. rok ... som spokojná, ak chceš podrobne info, napíš mi cez správy :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od natusa » Str Jún 08, 2011 6:44 am

no ved ano nie kazdemu tabletky vyhovuje :cry: tiez mam kamaratku co ma s tabletkami stale patalie ale tie telieska su drahe .no mne nastastie (zatial)problemy nerobila tak som spokojna :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sandras » Str Jún 08, 2011 6:52 am

natusa píše:no ved ano nie kazdemu tabletky vyhovuje :cry: tiez mam kamaratku co ma s tabletkami stale patalie ale tie telieska su drahe .no mne nastastie (zatial)problemy nerobila tak som spokojna :)


natuska, ja som dala za Mirenu vtedy 6000 korún aj s poplatkom za zavedenie (5000 stala mirena a 1000 si vzal doktor). Ale ked si to prerátaš, tak stále to vyjde lacnejšie, akoby som dala za kvalitné tabletky počas 5 rokov ... ale je to dosť penazí naraz, to maš pravdu.

Ja čo mam infošky, tak to dokonca niektorým žena aj prepláca poisťovňa. Napr. ženám s myomom, aleno neiktorými zdrav. komplikáciami. Ja som žiadne problemy nemala, platila som celu sumu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Jún 08, 2011 11:25 am

inguli: mam mirenu 5ty rok a chystam sa na dalsiu, ja som tiez ako sandras dala za nu cca 6000, takze teraz tych 150 eur dam , vyjde to lacnejsie ako ked preratas s tabletkami, dalej nemusi rozmyslat ci si tabletku zjedla ci nie :), dalsia vyhoda je ze menzes poznam uz len z pocutia:) a ak aj nahodou mam vystacim si intimkami,
co sa tyka vedlajsich ucinkov, tak po zavedeni ma asi tyzden pobolievala hlava a potom uz len pohoda, ako mi dr, povedal budeme sa stretavat uz len na preventivkach ,alebo v meste a budete sa usmievat:) mal prvadu za cele to obdobie co ju mam, ziadny problem s inekciamy,zapalmy,vytokmy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Jún 08, 2011 1:30 pm

super :-)maminky dakujem :-)
99% ze idem nato v septembri :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Štv Jún 09, 2011 11:20 am

to myslíte tú medenú špirálu??vraj to dosť zhoršuje krvácanie :cry: ja rozmýšlam nad niečim iným..tiež tabletky nechcem..nejaké tie krúžky atd..vraj sú aj nejaké kvalitnejšie,neviete poradiť presne?? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Štv Jún 09, 2011 5:01 pm

Janka81 píše:to myslíte tú medenú špirálu??vraj to dosť zhoršuje krvácanie :cry: ja rozmýšlam nad niečim iným..tiež tabletky nechcem..nejaké tie krúžky atd..vraj sú aj nejaké kvalitnejšie,neviete poradiť presne?? :lol:


janka ako zhorsuje?ja tak citam na nete ze od tej mireni len spinenie je cize nekrvaca sa od toho menses je minimalny,teraz som volala s kamoskou ma napadlo ze aj ona chcela a nejako sme o tom ani nehovporili dlho aj sa malo stretavame ,no ale ma uz 2 rok a ze skoro vobec nema menses a ziadne vedlajsie ucinky si nevsimla zatial..ze je spokojna...ona platila 7500 sk vtedy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Štv Jún 09, 2011 8:51 pm

Ingrid..Mirena" je vnútromaternicové teliesko a je fakt fajn,ako čítam--vyzerá to ako malá umelá kotvička:-) ale toto som ako "špirála nikde označené nenašla..dnes som to čítala na nejakej stránke,že špirála je niečo umelé pokryté meďou a nerobí to dobrotu:-(tak už som z toho jeleň :roll: :wink:
asi je viac druhou týchto teliesok..a čo náplaste??chcela som aj tyčinku,ale mne nevyhovuje :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Jún 10, 2011 8:21 am

Janka81 píše:Ingrid..Mirena" je vnútromaternicové teliesko a je fakt fajn,ako čítam--vyzerá to ako malá umelá kotvička:-) ale toto som ako "špirála nikde označené nenašla..dnes som to čítala na nejakej stránke,že špirála je niečo umelé pokryté meďou a nerobí to dobrotu:-(tak už som z toho jeleň :roll: :wink:
asi je viac druhou týchto teliesok..a čo náplaste??chcela som aj tyčinku,ale mne nevyhovuje :cry:


ja viem moja ale ja som ju nasla ako spiralu aj dana aj mirena sa naziva aj spiralou tu je tiez tak pisane
http://www.otehotniet-cyclotest.sk/inde ... iraly.html
co sa tyka ale tych nazvov ja neviem vsetko tak "spravne pomenovat a nemusim pisat preco :wink: :D ze? :-)
ja nalepky nechcem lebo za tie sa tiez mesacne plati vela a ked si to spocitam kolko miniem na ne za 5 rokov tak spirala ci vnutromaternicove teliesko vyjde ovela lacnejsie a mam pokoj..samozrejme ak mi bude vyhovovat :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Janka81 » Pia Jún 10, 2011 12:22 pm

no ved to,či to sadne ako má :wink: nejdeme radšej otehotnieť??? :lol: :lol: :lol:
Pekný víkend všetkým :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od inguli » Pia Jún 10, 2011 12:59 pm

Janka81 píše:no ved to,či to sadne ako má :wink: nejdeme radšej otehotnieť??? :lol: :lol: :lol:
Pekný víkend všetkým :wink:


jaaaj moja neblazni :roll: :wink: tri deti/aj muz je ako dieta niekedy :-)/mat doma uplne staci :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť