Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Antikoncepcia - Antikoncepcia

Antikoncepcia

od maryangela » Str Júl 07, 2010 9:10 pm

ahojte dufam ze mi udete vediet poradit...mate niekto zvas skusenost s Antikoncepciou Minerva?beriem ju uz druhy mesiac no zatial nemam snou ziadne problemy ale citatalo na nete online poradne a niektore mamicky sa stazuju na vysusanie v ustach,trombozu ba dokonca niektore ze sa vobec nezbavili Akne na ktore je Minerva zamerana ..ja sama mam s akne problem po porode sa mi zhorsila tvar ....skusala som rozne metody no zial nic nepomohlo viete mi poradit? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:33 pm

od mary373 » Štv Júl 08, 2010 10:42 am

Ahoj, ja beriem Minervu už dlhšie a žiadne problémy s ňou nemám. Na akné mi veľmi pomohla, aj krvácanie skrátila, nejaké vedľajšie účinky nepociťujem. Ale je to samozrejme individuálne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 31, 2009 7:11 pm

od mary373 » Štv Júl 08, 2010 10:52 am

Mne sa tiež zhoršila pleť práve po pôrode a nič na akné nepomáhalo, až táto Minerva. Ale zlepšenie nastalo asi až po 4 alebo 5mes. užívania. Ja som ju už načas aj vysadila, ale vrátilo sa to tak ju beriem znova a teraz už po 2.mesiaci užívania sa mi zlepšila pleť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 31, 2009 7:11 pm

od maryangela » Štv Júl 08, 2010 11:01 am

mary373 píše:Mne sa tiež zhoršila pleť práve po pôrode a nič na akné nepomáhalo, až táto Minerva. Ale zlepšenie nastalo asi až po 4 alebo 5mes. užívania. Ja som ju už načas aj vysadila, ale vrátilo sa to tak ju beriem znova a teraz už po 2.mesiaci užívania sa mi zlepšila pleť.
Aha dakujem mno ja ju v podstane len beriem mesiac a pol... a stale sa mi nic nezlepsuje len chrbat s ami zlepsil mam ho lepsie lebo som sa zacala vyhadzovat aj na chrbate ale myslelala som si ze to mam s potravy tak som si davala pozor co jem...ale nakoniec som zistila ze to v potrave neni...tak uvidim pockam mozno sa zlepsi mozno nie ani ja zatial vedlajsie ucinky nepocitujem ale kazda maminka pise inak :) asi je to naozaj individualne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Str Aug 05, 2009 9:33 pm

od mary373 » Štv Júl 08, 2010 11:12 am

No ono to asi dlhšie trvá kým zaberie, mne to ten prvýkrát trvalo dlho, ale potom bolo to zlepšenie obrovské. Ja som mala to akné len na tvári. Na začiatku som sa bála či to vôbec brať, tiež som počula všeličo, ale nielen o Minerve ale celkovo o HA, ale kedže som už nevedela ako na to akné, skúsila som a som spokojná. A to predtým ako som otehotnela som nemávala problémy s pleťou a po pôrode to už bolo strašné. No toto pomohlo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Aug 31, 2009 7:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť