Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Aortalna stenoza/defekt srdc. chlopne.. Ma niekto skusenost?

Aortalna stenoza/defekt srdc. chlopne.. Ma niekto skusenost?

od tiggirl » Pon Aug 23, 2010 12:43 pm

Pekny den maminky, hladam medzi Vami maminu, ktora ma nejake skusenosti s ochorenim srdiecka u dietatka... :cry:
Ziadnej z Vas to neprajem, no ak sa najde taka, co ma doma chore dietatko, rada s nou popisem o vychove, ako to chodi u lekarov, o jej skusenostiach s chorym drobcekom v domacnosti... Moj malinky ma teraz necelych 14 mmesiacov, v dvoch mesiacoch mu zistili aortalnu stenozu - ma defekt na oboch chlopniach, jednu zhrubnutu, druhu zdeformovanu :oops: :cry:
Zatial je zive dieta, v 10tich mesiacoch zacal chodit, ziadne problemy nebadam, az na to, ze od druheho mesiaca prespi celu noc bez prebudenia - co teda nie je nejaky problem :D ale vraj to moze mat suvis. Pravidelne chodime na kardilogiu do Banskej Bystrice na kontroly, uz to vyzeralo na plastiku, ale trosku sa to ustalilo, pan primar vravi, ze by ta plastika mohla vydrzat do siesteho roka maleho...
Viem, ze existuju kadejake fora o zdravi, ale ja hladam skor obycajnu maminku, ktora mi mozno poradi, kedze mam dost strach, co bude, ked teraz maly rastie... :shock:
Za kazdu jednu odpoved dakujem :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Ned Aug 16, 2009 5:19 pm

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť