Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alergie a ekzémy - Atopická dermatída

od claudes » Str Máj 20, 2009 11:23 pm

ahojte vsetky! ja sice nemám (nastastie takyto problém), ale pracujem pre jednu firmu, ktorá vyrába ekologické cistiace prostriedky setrné k pokozke aj k prostrediu...máme tu jeden produkt, ktory upravuje ph, neutralizuje ph prádla tym, ze odstranuje zbytky pracich práskov z prádla, sluzi aj ako aviváz, ale je to bez parfémov, vyhradne z prirodnych látok pre extrémne citlivu pokozku...syncek mojej kolegynô mával silné atmatické záchvaty, ale odkedy maju doma toto, tak mu je ovela lepsie, sice máva záchvaty no len zriedkakedy a nie su az tak závazné... ja by som potrebovala aspon 10 ludi s atopickym ekzémom, ktorí by mi pomohli otestovat tento produkt...kazdému by som poslala 90ml(3prania) z tohto roztoku za postovné...kedze sama to otestovat neviem(nemám medzi pribuznymi nikoho ani medzi zmánymi s takymto probléomom)...a ked to nemám odskusané, tak to predávat s cistim svedomim cudzim ludom s atopickym ekzémom nemozem...vyskusalii to uz mamicky, ktoré maju malé deticky s citlivou pokozkou, tam je vysledok skvely...ale potrebovala by som dokaz aj o tom, ze tento produkt posobi upokojujuco aj pre takuto pokozku, nemusi to byt detská pokozka, moze to byt aj dospely clovek, kto by to skusil...mozete mi poslat odkaz ak by ste to chceli vyskusat...dakujem klaudia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Jan 10, 2008 1:00 am

od petronelanj » Pia Máj 22, 2009 9:09 am

Niesu to nahodou produkty MISSIVA???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Júl 09, 2007 12:00 am

od claudes » Pia Máj 22, 2009 11:06 am

nie, ale vecer ti preposlem odkaz na ich stránku...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv Jan 10, 2008 1:00 am

od Andreake » Štv Jún 11, 2009 5:26 pm

Ahojte, ja mam tiez jednu radu, ktora pomohla na ekzem mojej rocnej dcerke. Ona to mala zo sprchovacieho gelu a z avivaze a pod. Takze avivaz uz nepouzivam, namiesto toho trochu octu - najprv som sa bala, ze bude pradlo smrdiet, ale ono sa to samo pri suseni vyvetra. A ked ju okupem, vytriem jej miesta, na ktorych bola vyhadzana, umyvacou rukavickou s troskou octu a potom oplachnem sprchou. V podstate to zneutralizuje pokozku a poriadne splachne zvysky kozmetiky. Snad to niekomu pomoze. Drzim palce, nech sa Vam vsetkym choroby vsetkeho druhu zdaleka vyhybaju!!! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Štv Okt 18, 2007 12:00 am

Re: Atopická dermatída

od veronbb » Pon Sep 29, 2014 4:28 pm

co sa tyka toho prania tak my od malicka nepouzivame ziadnu avivaz tiez len ocot alebo aj nic a predovsetkym je dolezite aby sa veci dietata prali samostatne... nasa mam 2,5 a stale pouzivame detsky prach na pranie a jej veci neperiem s nasimi... a taktiez je dolezite zehlit oblecenie z oboch stran... raz som omylom oprala jej uterak s nasimi... utrela si do neho len ruky a pusu a do hodiny sa objavil ekzem, ktoreho sme sa zbavolali asi tyzden....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť