Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - AUKCIE

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

AUKCIE

od Sisi85 » Sob Jan 29, 2011 5:33 pm

Dobry den chcela by som sa opytat ako to vlastne funguje na aukciach? ako sa tam prihadzuje alebo sa neprihadzuje?? Neviem na stranke najst ziadne pravidla pouzivania nic... :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Jan 21, 2011 11:51 pm

od alex » Ned Jan 30, 2011 4:25 pm

Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od lindda » Str Feb 16, 2011 10:53 pm

inak ja som stoho tiez debil nahodila som jeden kabat cenu som dal 5 eu teda prihadzovat mozu 0,25 centa hej ?? ale preco ja to nevidim kolko sa da prihodit ? ja vidim iba cena 5 eu a to je vsetko ,,, hlavne kamaratka si ho nakoniec asi vezme tak som jej povedala nech prihodi a ona ze prihodila 1eu ?""! ale mne to ani cent neprihodilo ? a ani sa mi nic neukazalo ,,, prosim o vysvetlenie pre mna blba :-D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od alex » Štv Feb 17, 2011 10:36 am

lindda píše:inak ja som stoho tiez debil nahodila som jeden kabat cenu som dal 5 eu teda prihadzovat mozu 0,25 centa hej ?? ale preco ja to nevidim kolko sa da prihodit ? ja vidim iba cena 5 eu a to je vsetko ,,, hlavne kamaratka si ho nakoniec asi vezme tak som jej povedala nech prihodi a ona ze prihodila 1eu ?""! ale mne to ani cent neprihodilo ? a ani sa mi nic neukazalo ,,, prosim o vysvetlenie pre mna blba :-D


Kupujúci si musí zvoliť maximálnu cenu, ktorú je ochotný za danú vec dať. Neprihadzuje sa napr. po 1€
Ak je cena 5€ a ja by som ho chcela a som ochotná dať napr. 10€ navolím si túto cenu a systém za mňa automaticky prihadzuje ak prihodí niekto iný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od lindda » Štv Feb 17, 2011 11:19 am

alex píše:
lindda píše:inak ja som stoho tiez debil nahodila som jeden kabat cenu som dal 5 eu teda prihadzovat mozu 0,25 centa hej ?? ale preco ja to nevidim kolko sa da prihodit ? ja vidim iba cena 5 eu a to je vsetko ,,, hlavne kamaratka si ho nakoniec asi vezme tak som jej povedala nech prihodi a ona ze prihodila 1eu ?""! ale mne to ani cent neprihodilo ? a ani sa mi nic neukazalo ,,, prosim o vysvetlenie pre mna blba :-D


Kupujúci si musí zvoliť maximálnu cenu, ktorú je ochotný za danú vec dať. Neprihadzuje sa napr. po 1€
Ak je cena 5€ a ja by som ho chcela a som ochotná dať napr. 10€ navolím si túto cenu a systém za mňa automaticky prihadzuje ak prihodí niekto iný.


oki tak ja ked tam 5 eu je to 5eu a kazdy si prihodi napr ty by si dala max 7 eu musis vpísať 7 eu alebo 2 eu lebo ja ako predavajucanemozem prihadzovat tym padom ani netusim ,,, ale v tabulke je pisane ze aj jecena do 10 eu automaticky sa prihadzuje 0,25 centa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 874
Registrovaný: Pia Sep 14, 2007 12:00 am

od alex » Štv Feb 17, 2011 1:24 pm

lindda píše: oki tak ja ked tam 5 eu je to 5eu a kazdy si prihodi napr ty by si dala max 7 eu musis vpísať 7 eu alebo 2 eu lebo ja ako predavajucanemozem prihadzovat tym padom ani netusim ,,, ale v tabulke je pisane ze aj jecena do 10 eu automaticky sa prihadzuje 0,25 centa


vpísať treba tých 7€ a automatický systém prihadzuje po tých 0,25centov, tým pádom môžem vyhrať danú vec aj napr. za 6€
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť