Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - autizmus

autizmus

od madema » Pon Jan 23, 2012 10:52 pm

ahoj...

Máte prosím niektorá doma dieťatko s takouto diagnózou? Potrebujem súrne komunikovať s niekym, kto má rovnaký problém, som na to sama a všetky články, ktoré som našla na nete, kde píšu mamičky o tomto, boli veľmi staré.

Prežíva niekto práve podobnú situáciu, keď sa treba vyrovnať s takouto budúcnosťou? :cry:

Vopred ďakujem za príspevky :)
Naposledy upravil madema dňa Uto Mar 06, 2012 11:03 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od kriskovalud » Štv Feb 16, 2012 12:56 am

ahoj kamaratka ma ten isty problem a hned to riesila s psychologickou a velmi jej pomohl klub mamiciek s autistickymi detmi skus pohladat vo svojom okoli nejaku org.co sa tomu venuje a myslim ze tam sa stretnes aj s inymi mamickami a vymenite si skusenosti a poradite
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

od madema » Str Feb 22, 2012 10:25 pm

Je toľko detičiek s autizmom...

čakala som dlho, že niekto napíše, vymeníme si rady , skúsenosti a pocity, ale napadlo mi....

veď mamičky, ktoré sa starajú o takéto deti , určite nemajú čas vysedávať pri PC a čítať diskusie

... ja už tu tiež nie som často, ael predsa by ma len povzbudilo, ak by sa našiel niekto, kto má rovnaký problém...

mamičky píšte, pomôže mi každá rada, každý názor ale aj povzbudenie.

Náš Adamko začal rozprávať pár zreteľných slov, pri hre používal logiku, vyvýjal sa ako zdravé dieťa, ale včase po očkovaní na 14 mes. vakcínou MMR prestal rozpávať, začal byť neskutočne hyperaktívny, nevyspytateľný, prestal sa hrať s hračkami, nemá záujem o deti....


nedávno nám potvrdili , že Adamko je autista. Doteraz neviem, či som sa s tým už zmierila, možno stále dúfam, ...

Nemôžem s istotou tvrdiť, že na príčine bolo očkovanie. Ale presne po očkovaní nastal veľký regres. Kto vie... nepátram už po tom, ale čo sa týka tohto očkovania, poradila by som mamičkám, ktoré sa chystajú zaočkovať svoje detičky, aby si dobre zvážili, čítali veľa o očkovaní atd...

tak ak máte niekto skúsenosť, rada si prečítam váš názor ... dakujem... :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm

od nanaaa » Uto Feb 28, 2012 11:11 pm

Pridaj sa do tejto témy.
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mam ... a-zaroven/

Je síce na inom fóre, ale sú tam veľmi cenné rady a osobné príbehy. Držím palce.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od madema » Str Feb 29, 2012 3:44 pm

dakujem nanaa, už som to tam našla prednedávnom, aj si píšem s babami, len som myslela, že aj na babybazare sa nájde niekto nový a bolo by supriš, keby sa našiel niekto aj priamo z môjho okolia, ale to by som asi veľa chcela... heheh :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 124
Registrovaný: Štv Júl 09, 2009 2:19 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť