Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - BABY POMOZTE MI.....

od peetra » Pia Jan 16, 2009 3:36 pm

boze ja akurat teraz pozeram ze tu v diskusii vobec neni ta sprava co som pisala ze sa vykakala :lol: :lol: ale pisala som ju neviem ci som ju namiesto odoslania vymazala :lol: :lol: tak baby vcera sa vykakala az tak ze mala hnacku :lol: :lol: ale nebolelo ju to aspom tak uz jej nedavam nic a dufam ze sa to teraz upravi do normalu :D ale dam vediet uvidime ako bude dnes :lol: ja som ale trdlo ja som bola v tom ze som to sem vcera odoslala :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od peetra » Pia Jan 16, 2009 3:38 pm

no ale ten cajik spokojne brusko som jej davala ked bola mala ale teraz mi ho uz nevypije :lol: :lol: lebo jej smrdi :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od dannii » Pia Jan 16, 2009 4:30 pm

peetra píše:boze ja akurat teraz pozeram ze tu v diskusii vobec neni ta sprava co som pisala ze sa vykakala :lol: :lol: ale pisala som ju neviem ci som ju namiesto odoslania vymazala :lol: :lol: tak baby vcera sa vykakala az tak ze mala hnacku :lol: :lol: ale nebolelo ju to aspom tak uz jej nedavam nic a dufam ze sa to teraz upravi do normalu :D ale dam vediet uvidime ako bude dnes :lol: ja som ale trdlo ja som bola v tom ze som to sem vcera odoslala :lol: :lol:
tak to sa tesim s tebou :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od peetra » Pia Jan 16, 2009 4:50 pm

dannii dakujeme :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od astronell » Pia Feb 06, 2009 1:59 pm

Ahojte baby, neda mi, aby som nezareagovala na tuto diskusiu. S kakanim mame problem aj my. Mala ma 3 roky a taha sa to s nami vlastne od narodenia :( .Precitala som si vsetky Vase prispevky a mnohe rady boli urcite SUPER. Skoro vsetky "babske" recepty sme vyskusali aj my, potom sme to skusili s glycer. cipkami, s Duphalacom, ale vsetko pomohlo iba na kratku chvilu a potom sa to znova vratilo do starych kolaji. Pozerat sa na to ako Vase dieta pri kakani trpi a place, si vyzaduje poriadne tvrdu povahu, ktoru asi nema ziadna mamina. Nie raz by som si to s malou radsej vymenila, keby som vedela, ze jej to pomoze. Kedze do dietata nedostanete nasilim ani ovocie, ani kompoty, ani stavu z kyslej kapusty, tazko potom upravovat stravu. Je pravda, ze dieta si ten svoj navyk na kakanie a pravidelnost vytvara postupne samo. No moja mala chodila na WC az po osmich dnoch. A to je uz naozaj pridlho. Nakoniec mi poradila jedna znama, vyskusat homeopatika. Navstivili sme teda fundovaneho homeopata, ten nam malu premeral, vybral tie spravne granulky a to nam fakt pomohlo. Prvy vysledok sa dostavil sice az po 3 tyzdnoch, ale na to nas vopred upozornil. Povedal, ze ak ma dieta fyzicky problem a prida sa k tomu aj ten psychicky, ktory vznikne zo strachu, ze to bude zase boliet, potom je to na dlhe trate. My sme sa teda na to dali a mozem povedat, ze teraz je to zatial fajn. Chodime kakat kazdy 2-3 den. Stalo nas to sice okolo 2.100,-Sk, ale stalo to zato. Takze ak nepomahaju "babske" recepty, odporucam skusit homeopatika. Urcite nie cipky ani Duphalac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

od saskia178 » Pia Feb 06, 2009 2:24 pm

Dufalak je obycajna glukoza,je to sladke takze by si s tym nemala mat problem ako s inymi sirupmi. A cipky nie kazde dieta znesie... Fakt skus ten dufalak. Ja som ho davala malej ked mala len 5 mesiacov. Nieje to navykove takze je to super. Pri cipkoch si moze zvyknut a budete mat o problem na viac. Drzim palce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 126
Registrovaný: Štv Feb 05, 2009 3:52 pm

od peetra » Pon Feb 09, 2009 7:42 pm

astronell píše:Ahojte baby, neda mi, aby som nezareagovala na tuto diskusiu. S kakanim mame problem aj my. Mala ma 3 roky a taha sa to s nami vlastne od narodenia :( .Precitala som si vsetky Vase prispevky a mnohe rady boli urcite SUPER. Skoro vsetky "babske" recepty sme vyskusali aj my, potom sme to skusili s glycer. cipkami, s Duphalacom, ale vsetko pomohlo iba na kratku chvilu a potom sa to znova vratilo do starych kolaji. Pozerat sa na to ako Vase dieta pri kakani trpi a place, si vyzaduje poriadne tvrdu povahu, ktoru asi nema ziadna mamina. Nie raz by som si to s malou radsej vymenila, keby som vedela, ze jej to pomoze. Kedze do dietata nedostanete nasilim ani ovocie, ani kompoty, ani stavu z kyslej kapusty, tazko potom upravovat stravu. Je pravda, ze dieta si ten svoj navyk na kakanie a pravidelnost vytvara postupne samo. No moja mala chodila na WC az po osmich dnoch. A to je uz naozaj pridlho. Nakoniec mi poradila jedna znama, vyskusat homeopatika. Navstivili sme teda fundovaneho homeopata, ten nam malu premeral, vybral tie spravne granulky a to nam fakt pomohlo. Prvy vysledok sa dostavil sice az po 3 tyzdnoch, ale na to nas vopred upozornil. Povedal, ze ak ma dieta fyzicky problem a prida sa k tomu aj ten psychicky, ktory vznikne zo strachu, ze to bude zase boliet, potom je to na dlhe trate. My sme sa teda na to dali a mozem povedat, ze teraz je to zatial fajn. Chodime kakat kazdy 2-3 den. Stalo nas to sice okolo 2.100,-Sk, ale stalo to zato. Takze ak nepomahaju "babske" recepty, odporucam skusit homeopatika. Urcite nie cipky ani Duphalac.
prosim ta a kde zozeniem homeopatika??lebo ja uz som skusala fakt vsetko a nic :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od nanaaa » Pon Feb 09, 2009 9:29 pm

Peetra a probiotiká si neskúšala? Nám odporučili na Kramároch BioGaya probiotikum 2x denne po 5 kvapiek a naozaj to pomohlo. Len sa to má užívať dlhodobo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od peetra » Pon Feb 09, 2009 9:57 pm

nanaaa píše:Peetra a probiotiká si neskúšala? Nám odporučili na Kramároch BioGaya probiotikum 2x denne po 5 kvapiek a naozaj to pomohlo. Len sa to má užívať dlhodobo.
no tie som este neskusala :shock: dakujem za radu vyskusame :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od swedulka » Pon Feb 09, 2009 10:00 pm

nanaaa píše:Peetra a probiotiká si neskúšala? Nám odporučili na Kramároch BioGaya probiotikum 2x denne po 5 kvapiek a naozaj to pomohlo. Len sa to má užívať dlhodobo.

Kupim to normálne v lekárni?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od nanaaa » Pon Feb 09, 2009 10:00 pm

Peti, sú trochu drahé.Je to taká malá fľaštiška a stojí 300 Sk,ale určite pomôžu.A treba užívať pravidelne.pa pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od peetra » Pon Feb 09, 2009 10:05 pm

nanaaa píše:Peti, sú trochu drahé.Je to taká malá fľaštiška a stojí 300 Sk,ale určite pomôžu.A treba užívať pravidelne.pa pa
dakujem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Sob Sep 15, 2007 12:00 am

od nanaaa » Pon Feb 09, 2009 10:19 pm

paradajka píše:
nanaaa píše:Peetra a probiotiká si neskúšala? Nám odporučili na Kramároch BioGaya probiotikum 2x denne po 5 kvapiek a naozaj to pomohlo. Len sa to má užívať dlhodobo.

Kupim to normálne v lekárni?


Áno v lekárni.Prvé výsledky o taký týždeň až dva.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 489
Registrovaný: Štv Sep 04, 2008 10:45 am

od swedulka » Pon Feb 09, 2009 10:23 pm

nanaaa píše:
paradajka píše:
nanaaa píše:Peetra a probiotiká si neskúšala? Nám odporučili na Kramároch BioGaya probiotikum 2x denne po 5 kvapiek a naozaj to pomohlo. Len sa to má užívať dlhodobo.

Kupim to normálne v lekárni?


Áno v lekárni.Prvé výsledky o taký týždeň až dva.

Dakujem,uz som si to napisala ,ze kupim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od astronell » Uto Feb 10, 2009 8:04 am

peetra píše:
astronell píše:Ahojte baby, neda mi, aby som nezareagovala na tuto diskusiu. S kakanim mame problem aj my. Mala ma 3 roky a taha sa to s nami vlastne od narodenia :( .Precitala som si vsetky Vase prispevky a mnohe rady boli urcite SUPER. Skoro vsetky "babske" recepty sme vyskusali aj my, potom sme to skusili s glycer. cipkami, s Duphalacom, ale vsetko pomohlo iba na kratku chvilu a potom sa to znova vratilo do starych kolaji. Pozerat sa na to ako Vase dieta pri kakani trpi a place, si vyzaduje poriadne tvrdu povahu, ktoru asi nema ziadna mamina. Nie raz by som si to s malou radsej vymenila, keby som vedela, ze jej to pomoze. Kedze do dietata nedostanete nasilim ani ovocie, ani kompoty, ani stavu z kyslej kapusty, tazko potom upravovat stravu. Je pravda, ze dieta si ten svoj navyk na kakanie a pravidelnost vytvara postupne samo. No moja mala chodila na WC az po osmich dnoch. A to je uz naozaj pridlho. Nakoniec mi poradila jedna znama, vyskusat homeopatika. Navstivili sme teda fundovaneho homeopata, ten nam malu premeral, vybral tie spravne granulky a to nam fakt pomohlo. Prvy vysledok sa dostavil sice az po 3 tyzdnoch, ale na to nas vopred upozornil. Povedal, ze ak ma dieta fyzicky problem a prida sa k tomu aj ten psychicky, ktory vznikne zo strachu, ze to bude zase boliet, potom je to na dlhe trate. My sme sa teda na to dali a mozem povedat, ze teraz je to zatial fajn. Chodime kakat kazdy 2-3 den. Stalo nas to sice okolo 2.100,-Sk, ale stalo to zato. Takze ak nepomahaju "babske" recepty, odporucam skusit homeopatika. Urcite nie cipky ani Duphalac.
prosim ta a kde zozeniem homeopatika??lebo ja uz som skusala fakt vsetko a nic :(


My sme z Nitry a je tu jeden vyborny homeopatik. On nam ich predpisal. Odkial ste vy Peti? Ak by ste to nemali daleko, dam ti kontakt. My sme skusali aj tie pribiotika, ako tu pise nanaaa, ale tie nam az tak nepomahali. Treba asi vyskusat vsetko postupne. Kazdemu vyhovuje nieco ine.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Jan 08, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť