Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - BABY POMOZTE MI.....

Re: BABY POMOZTE MI.....

od monamix » Str Mar 18, 2009 7:56 pm

Ahoj! No mojim deťom aj mne pomáha aktivia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Mar 10, 2009 11:11 am

od saramatus » Uto Nov 22, 2011 3:07 pm

peetra píše:no ja viem ze tam je psychika ale proste ju treba nejako presvedcit ze uz ju to neboli :? len neviem ako a uz ju to neboli ked do nohaviciek sa pekne vykaka len ona si mysli ze na tom zachode a na nocniku ju to boli :? no budeme zapasit dalej :)

Ahoj. Ja som mala taký problem s dcérou, ktorá sa odúčala od plienok. Cikanie šlo zo dńa na deň ale kakanie-pohroma. S odstupom času viem, že to bolo v psychike. Bála sa jednoducho tlačiť na záchode. Náš čas kakania vyzeral asi takto, na záchod, späť, na záchod, späť a to aj desať krát za deň. veľakrát to skončilo bez úspechu. celé to bolo sprevádzané histerickým plačom. Nakoniec pomohlo obyčajné pevné objatie a chládholenie, počas sedenia na záchode. Ešte som jej ale opatrne malíčkom natrela zvierač hojivým zázrakom /taký malý ružový tegliček/ a šlo to. Zvykla si, a bolo po probleme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Nov 17, 2008 9:01 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť