Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Plienky - Bavlnene či jednorazove?

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 10:35 pm

siimmii píše:dakujem sisu. Ale pampersky su asi najdrahsie aj co?


hej su drahsie ako ine,ale zase fakt dobre saju,viem aj ked drobec zacinal chodit a padal na zadok,tak ked mal inu plienku mal zadok taky "ako navlhnuty"(urcite mi rozumies) a ked mal pampers mal uplne suchucky. Neviem kde byvas,ale ja som kupovala plienky v Cechach,tam ma to vyslo lacnejsie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 10:39 pm

sandras píše:myslím, že balenie naširoko je skor prevencia ... nam to nijako nevadilo, pri decre som balila poctivejšie, syna už kratšie aj viac len na spánok. A závisí od odporúčania lekárov, tu u nas sa odporúča do 3-4 mesiacov


ja som drobca jeden mesiac,potom mi "na nozickach" povedali,ze to je ok,a nemusim :roll: tak neviem,ci zahoracky terorista je iny ako nejaky pastekar :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 10:42 pm

martinka74 píše:
alex píše:my sme začali pamperskami, ale potom sme prešli na huggies disney a tie boli super :wink:



My sme ich tiez par krat mali,ale nezdali sa vam take nepriedusne a tazke,ked v nich bolo nacikane?

tie disney maju peknucke obrazky,ale aj mne sa zdali,tak ked maly pocikal,hrudkave,no v pamperskach,maly "tu hustotu" vo vnutri rovnomernu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Mar 17, 2010 10:45 pm

sisu22 píše:
martinka74 píše:
alex píše:my sme začali pamperskami, ale potom sme prešli na huggies disney a tie boli super :wink:



My sme ich tiez par krat mali,ale nezdali sa vam take nepriedusne a tazke,ked v nich bolo nacikane?

tie disney maju peknucke obrazky,ale aj mne sa zdali,tak ked maly pocikal,hrudkave,no v pamperskach,maly "tu hustotu" vo vnutri rovnomernu.


Aj ja som ich kupila ,kvoli obrazkom,vtedy sme ficali na tigrovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 10:46 pm

martinka74 píše:
sisu22 píše:
martinka74 píše:
alex píše:my sme začali pamperskami, ale potom sme prešli na huggies disney a tie boli super :wink:



My sme ich tiez par krat mali,ale nezdali sa vam take nepriedusne a tazke,ked v nich bolo nacikane?

tie disney maju peknucke obrazky,ale aj mne sa zdali,tak ked maly pocikal,hrudkave,no v pamperskach,maly "tu hustotu" vo vnutri rovnomernu.


Aj ja som ich kupila ,kvoli obrazkom,vtedy sme ficali na tigrovi.


ale podla mojho nazor nesaju tak ako pampers,ked maly pocural pampers-presla som rukou,necitila som nic,ked som po tych disney,alebo aj inych citila som vlhkost.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Mar 17, 2010 10:48 pm

Ja kupujem pampersky v Rakusku v Bipe,su tam lacnejsie o 6 Eur na balik a zdaju sa mi oproti tym nasim kvalitnejsie.Moj maly hodne pije a spi minimalne 12 hodin vkuse,tak ta plienka ma rano aj kilo,fakt dostava zabrat,ale neprepisa ju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 10:51 pm

martinka74 píše:Ja kupujem pampersky v Rakusku v Bipe,su tam lacnejsie o 6 Eur na balik a zdaju sa mi oproti tym nasim kvalitnejsie.Moj maly hodne pije a spi minimalne 12 hodin vkuse,tak ta plienka ma rano aj kilo,fakt dostava zabrat,ale neprepisa ju.


teraz odbocim,rakusani zarobia viac,a maju lepsie ceny ako mi :shock: aj prasky su tam lacnejsie :evil: ja to mam do Rakuska sice par km,ale kto tu moznost nema :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martinka74 » Str Mar 17, 2010 10:55 pm

sisu22 píše:
martinka74 píše:Ja kupujem pampersky v Rakusku v Bipe,su tam lacnejsie o 6 Eur na balik a zdaju sa mi oproti tym nasim kvalitnejsie.Moj maly hodne pije a spi minimalne 12 hodin vkuse,tak ta plienka ma rano aj kilo,fakt dostava zabrat,ale neprepisa ju.


teraz odbocim,rakusani zarobia viac,a maju lepsie ceny ako mi :shock: aj prasky su tam lacnejsie :evil: ja to mam do Rakuska sice par km,ale kto tu moznost nema :cry:


Ja tam kupujem uz pomaly vsetko,okrem masa,raz za mesiac vybehnem na velky nakup a mam pokoj.Chodim len za Haimburg a je to tam 90% Slovakov
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 565
Registrovaný: Pon Jún 23, 2008 12:00 am

od lucia1610 » Str Mar 17, 2010 11:13 pm

no ja som teda malu balila nasiroko poctivo 4 mesiace,nevadilo jej to tiez som mala na suchy zips,v porodnici mi radili davat bavlnene plienocky kym malickej neodpadne pupcek potom sme vymenili za jednorazove fixsies bola som s nimi spokojna,a teraz kupujeme uz z DM babylove a som s nimi velmi spokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 11:19 pm

lucia1610 píše:no ja som teda malu balila nasiroko poctivo 4 mesiace,nevadilo jej to tiez som mala na suchy zips,v porodnici mi radili davat bavlnene plienocky kym malickej neodpadne pupcek potom sme vymenili za jednorazove fixsies bola som s nimi spokojna,a teraz kupujeme uz z DM babylove a som s nimi velmi spokojna


co sa tyka pupku-maly bol velmi malicky a aj tie najmensie plienky mu boli velke,tak som ich ohybala,aby mu to do toho pupku nezasahovalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od lucia1610 » Str Mar 17, 2010 11:27 pm

no dcerka bola tiez taka drobnejsia a tiez sme ich zahybali,ale ked jej skoro po 2 tyzdnoch odpadol mala ho krasny zahojeny tak uz bolo dobre
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Str Aug 26, 2009 10:01 am

od sisu22 » Str Mar 17, 2010 11:30 pm

lucia1610 píše:no dcerka bola tiez taka drobnejsia a tiez sme ich zahybali,ale ked jej skoro po 2 tyzdnoch odpadol mala ho krasny zahojeny tak uz bolo dobre


maly ho mal hrozne hnisavy,vyzeralo to strasne.Ale potrierali sme to liehom,ako som pisala plinku ohybala,vacinou ho polohovala na boky,aby mu na to oblecenie "nelezalo" a za par dni,mal pupok pekne zahojeny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Štv Mar 18, 2010 8:20 am

sisu22 píše:
sandras píše:myslím, že balenie naširoko je skor prevencia ... nam to nijako nevadilo, pri decre som balila poctivejšie, syna už kratšie aj viac len na spánok. A závisí od odporúčania lekárov, tu u nas sa odporúča do 3-4 mesiacov


ja som drobca jeden mesiac,potom mi "na nozickach" povedali,ze to je ok,a nemusim :roll: tak neviem,ci zahoracky terorista je iny ako nejaky pastekar :lol: :lol: :lol:

paštekári žijú západnejšie :lol:
u nas sa kjontroluju v 3 týždnoch, to kazali ešte baliť do dalšej kontroly v 3 mes. ... ale možno sme to nemali úplne dobre a kázali preto (ale žeby obidve deti??? hm)
ale ani by som sa nečudovala, že aj v tomto maju lekári rozne názory :roll: však viete, jeden radí dokrmovať, druhý v žiadnom prípade nedormovať, další už príkrm ... jeden očkovať, druhý neočkovať ... asi sa musí matka spolahnúť na svoj zdravý rozum a materinský inštinkt, lebo by sa z tých rád zbláznila


Pampersy su drahé, ale v Polsku a ČR vyjdu ovela lacnejšie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od rikisz » Štv Mar 18, 2010 11:02 am

ja som pri dvoch deťoch vyskúšala vštky možné druhy, nekupovala som pampers, huggiies hned mi to precikal ani tie igelitové, osvedčili sa nám happy, hypernovácke, tourjours ,z DM libero tie dávam na noc sú veľmi savé, a cez deň tie ostatné.snažím sa kupovať v akcii prepočítam si to na kus kupujem aj dopredu ved sa nepokazia .treba vyskúsať na , ktoré sa bábu nevytvorí alergia, mala som kamarátku, ktorá kupovala len pampers pretože z ostatných sa jej malý vysipal. :D vedel si čo si vybrať :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon Jún 02, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Sob Mar 20, 2010 12:49 am

Siimmii, najlepsie urobis, ak vyskusas, ake tvojmu drobcovi najviac vyhovuju. Moj starsi syn mal alergiu na vsetky papierove plienky, vratane pampersiek. Nevyhadzal sa iba z najlacnejsich igelitovych tesco plienok- pozehnana prdelka :lol: :lol: :lol: Usetrene peniazky teraz vrazam do pampersiek pre mladsieho, tomu vyhovuju pre zmenu iba tie. Z inych mal zaparenu ritku :( . Takze odporucam vyskusat viacero druhov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť