Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - "bazar"????

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

"bazar"????

od Langy1 » Sob Feb 12, 2011 10:04 am

Dobrý deň. Na vašej stránke som v minulosti predal pár vecí a bol som rád že existuje a funguje to. Ale žial teraz zmysel tejto stránky sa vytratil. Chcel som predať autosedačku, ale ten počet inzerátov na nové sedačky denne tak pribúda, že Váš inzerát je za 2dni na 4-tej strane. Myslím že nové sedačky nemajú nič spoločné s názvom BAZAR. Takže opúštam tieto stránky s tým, že to nemá cenu a pozdravte tých úžasných podnikateľov čo takýmto spôsobom narušili predaj použitých vecí. A možno sú to inzeráty admina .... ???? Majte sa pekne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Júl 29, 2007 12:00 am

od majuch2 » Sob Feb 12, 2011 10:28 am

Toto už nemá s bazárom nič spoločné....a to je smutné...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Apr 09, 2008 12:00 am

od sandras » Sob Feb 12, 2011 12:29 pm

langy, ja som tu staršiu autosedačku predala :wink: Niekto si do vyhladavača že vyslovene chce len použitý tovar a potom mu tie nove veci ani neukáže :wink: Ale samozrejme, nesmieš chcieť za staru tolko, že vyjde drahšia ako podobná nová.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od admin » Sob Feb 12, 2011 3:56 pm

Suhlasim so sandras. Treba si uvedomit, ze na chod tejto stranky su treba nemale financne prostiedky, a funguje vdaka tym uzasnym podnikatelom o ktorych tu pisete. Treba zaplatit reklamu, programatora, uzctovicku ...atd. Vy mozete mat tiez inzerat na prvej pozici, ked si ho vymazete a znova pridate, mozete to robit aj kazdy den. Uzivatelia Silver alebo Gold to maju jednoduchsie spravia to jednym klikom, za to si platia a preto su na prvych poziciach je to nadstandardna priplatkova sluzba, ktoru mozete vyuzit samozrejme aj Vy. Na to aby ste predali pouzivany tovar nemusite byt predsa na prvych poziciach...funguje vyhladavanie, kde sa da zvolit, ci chcete vyhladat novy alebo pouzivany tovar. Tak isto je urcujuca cena ako pise sandras. Treba si pozriet ceny za kolko sa momentalne predavaju nove taketo sedacky a podla toho zvolit cenu. Ak chce niekto kupit pouzity tovar a je za rozumnu cenu urcite ho na nasej stranke najde. Vy ste pridali inzerat len v stredu, cize treba na to aj nejaky cas aby sa predal.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť