Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spoľahliví inzerenti - BIELA LISTINA

Re: pochvala

od fupsova » Uto Dec 01, 2009 10:45 am

fupsova píše:
fupsova píše:
hollevi píše:
domi191 píše:ešte raz sa chcem velmi podakovať Hollevi-super obchodík,rýchle doručenie balíka,fakt super predávajúca-odporúčam:)) :D :D :D :D :D :D

Veľmi spoľahlivá nakupujúca maminka Domi191, obchodík rýchly, bezproblémový, info, že balíček dostala :wink: :wink: ...takže ja určite odporúčam :D :D :D

Som veľmi spokojná s predávajúcou Hollevi :D, 100% stav tovaru, veľmi dobrá cena, rýchle doručenie balíka. Určite odporúčam :lol: .


Super obchod s predávajúcou ,,Sedlicka,, rýchle jednanie, dobrá cena, 100% stav, určite odporúčam.
:D


Super obchod s predávajúcou ,,Lussyy2,, 100% stav tovaru, veľmi dobrá cena, príjemná komunikácia, rýchle jednanie. Určite odporúčam. :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pia Okt 23, 2009 11:18 am

od 1ella1 » Str Dec 02, 2009 10:53 pm

aj ja pridavam spolahlive nakupujuce mkrajc , mimi07 dakujem za nakup a odporucam
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Nov 02, 2009 9:43 pm

od krpec1121 » Pia Dec 04, 2009 9:23 pm

odporúčam misena741 skvelá spolupráca...rýchle, spoľahlivé a v pohodke
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Str Dec 03, 2008 3:42 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť