Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Brucho - problémová partia

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 14, 2015 11:01 am

ja mám práve ten problém, že mne sa brucho zväčšuje a ani neviem ako. Tiež po 6-tej nejem a sladkosti vynechávam úplne, raz za čas si doprajem, ale nie večer a pijem aj nesladené čaje a vody. Ale nejako to nezaberá. Možno je to aj hormónmi, ktoré beriem na upravenie cyklu a tie spôsobujú, že priberám. Brucho je moja najväčšia problémová partia. Všetko mám v norme, som spokojná so všetkým okrem brucha.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 14, 2015 1:55 pm

disha11 píše:ja mám práve ten problém, že mne sa brucho zväčšuje a ani neviem ako. Tiež po 6-tej nejem a sladkosti vynechávam úplne, raz za čas si doprajem, ale nie večer a pijem aj nesladené čaje a vody. Ale nejako to nezaberá. Možno je to aj hormónmi, ktoré beriem na upravenie cyklu a tie spôsobujú, že priberám. Brucho je moja najväčšia problémová partia. Všetko mám v norme, som spokojná so všetkým okrem brucha.



mala si vzdy s touto partiou problem alebo az po tom ako si zacala brat tieto tabletky?
lebo ja napriklad od malicka mam s touto partiou problem. ked sa niekomu s tym postazujem tak ma len vysmeje, ze to vobec nie je vidno, ze som stihla. ale ja som skor taky vecne nespokojny typ cloveka a nie som prave najvyssia a vtedy aj par dekov ukaze uplne inak ako na vyssom cloveku.
snazim sa aj cvicit, sice nie pravidelne, ale ked mozem tak si zacvicim. mam pocit, ze sa mi uz aj vytvarovali svaly na bruchu, ale su schovane pod jemnou vrstcou tuku.
tiez by som chcela popracovat najma na spodnom bruchu a pase.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 14, 2015 2:42 pm

ja mám som mala s touto partiou vždy problém, ale odkedy beriem tie lieky, tak to vidieť trošku viac, aspoň podľa mňa :) a Tiež mi každý hovorí presne to isté čo tebe, že žiadne brucho nemám, ale mám. Keď si dám niečo obtiahnutejšie, tak mi hneď vidieť, že mám veľké brucho a aj veľkosť nohavíc som musela zmeniť :) nohy a zadok mám v poriadku. Tiež som cvičila, ale podľa mňa to nemalo efekt. Ale myslím si, že pohybu mám dosť a aj sa stravujem celkom zdravo, tak neviem. Som zvedavá, čo mi ostane, keď otehotniem a porodím :) či to bude ešte horšie? toho sa bojím.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 14, 2015 3:29 pm

disha11 píše:ja mám som mala s touto partiou vždy problém, ale odkedy beriem tie lieky, tak to vidieť trošku viac, aspoň podľa mňa :) a Tiež mi každý hovorí presne to isté čo tebe, že žiadne brucho nemám, ale mám. Keď si dám niečo obtiahnutejšie, tak mi hneď vidieť, že mám veľké brucho a aj veľkosť nohavíc som musela zmeniť :) nohy a zadok mám v poriadku. Tiež som cvičila, ale podľa mňa to nemalo efekt. Ale myslím si, že pohybu mám dosť a aj sa stravujem celkom zdravo, tak neviem. Som zvedavá, čo mi ostane, keď otehotniem a porodím :) či to bude ešte horšie? toho sa bojím.


este si nerodila? ja si myslim, ze moze to byt horsie, ale aj lepsie. pozri kolko zien po porode sa zacne o seba viac starat a civcit a vyzera lepsie ako pred dietatom.
mne to tiez vadi najviac pri obtiahnutych veciach, necitim sa proste dobre, ked viem, ze to nevyzera tak ako by malo. a tiez mi vadi pas a nie az tak pas, ale ako mas pupok a pookrajoch tie boky, neviem ako sa to spravne nazve..mam dost uzke boky a ked to brucho nie je dokonale tak ho moje uzke boky este viac zvyraznuju...snad sa mi s tym raz podari skoncovat :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 14, 2015 3:58 pm

deti ma ešte len čakajú, tak uvidíme potom ako to bude. Ale pri deťoch sa človek nenudí a má viac pohybu ako keď je sám :) musí sa obracať :) Budem ti držať palce, aby sa ti podarilo aspoň to brucho zredukovať :) ja som sa zmierila s tým, že ploché a rovné ho mať nebudem, keď som ho od malička nemala, ale chcela by som aspoň, aby sa mi trošku zmenilo. Hoci aj hormóny a vek človeka robia svoje. V lete je to to trošku lepšie, lebo mám také tuniky, ktoré sú voľné a nevidieť mi až tak to brucho :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 14, 2015 5:38 pm

disha11 píše:deti ma ešte len čakajú, tak uvidíme potom ako to bude. Ale pri deťoch sa človek nenudí a má viac pohybu ako keď je sám :) musí sa obracať :) Budem ti držať palce, aby sa ti podarilo aspoň to brucho zredukovať :) ja som sa zmierila s tým, že ploché a rovné ho mať nebudem, keď som ho od malička nemala, ale chcela by som aspoň, aby sa mi trošku zmenilo. Hoci aj hormóny a vek človeka robia svoje. V lete je to to trošku lepšie, lebo mám také tuniky, ktoré sú voľné a nevidieť mi až tak to brucho :)


poskusaj nejake cviky, budem skusat aj ja a dam ti vediet :) mozeme prilozit aj fotodokumentaciu, aby sme sa namotivovali :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 14, 2015 5:39 pm

tiež napíšem ako mi to ide ;)
:) :) tak na toto sa asi nedám nahovoriť :) :) :D no ak pošleš prvá, tak možno pošlem aj ja. No všimla som si, že keď mám viac pohybu a nejem mäso, ale dám si niečo ľahšie, tak je to trošku lepšie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 21, 2015 12:56 pm

disha11 píše:ak pošleš prvá, tak možno pošlem aj ja. :) No všimla som si, že keď mám viac pohybu a nejem mäso, ale dám si niečo ľahšie, tak je to trošku lepšie :)


pokusim sa :D ak budu moje fotky aspon len trosicku motivujuce a nemotivujuce tak ti ich poslem :lol:
ja zas maso moc nemam rada...teda myslim ako masove hlavne chody, ale zas dobru slaninu a podobne si dam, ale len raz za cas.
ale ked clovek neje maso tak pri cviceni az tak dlho neydrzi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Sob Mar 21, 2015 1:09 pm

ja necvičím, len sa proste hýbem, buď chodím na prechádzky alebo do školy, behám jednostaj zo školy na internát a po schodoch, čiže pohyb je, len keď som doma, tak je to horšie. Zatiaľ som nepociťovala, že by mi chýbala energia. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Sob Mar 21, 2015 1:31 pm

disha11 píše:ja necvičím, len sa proste hýbem, buď chodím na prechádzky alebo do školy, behám jednostaj zo školy na internát a po schodoch, čiže pohyb je, len keď som doma, tak je to horšie. Zatiaľ som nepociťovala, že by mi chýbala energia. :)


ale pohyb ako pohyb..mas to ako kardio :) co studujes?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Ned Mar 22, 2015 1:05 pm

študujem slovenský jazyk a občiansku náuku na Filozofickej fakulte v Košiciach. Takže budúca učiteľka :) Tiež aj doučujem slovenčinu, píšem rôzne články skôr pre firmy, ale zväčša pre každého kto potrebuje a osloví ma :)

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/ ... par-dnoch- posielam ti link na jeden článok :) ešte som ho nečítala, ale hádam tam nájdem niečo zaujímavé a nenáročné, čo mi pomôže zbaviť sa kíl na bruchu. Možno to inšpiruje aj teba :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Pon Mar 23, 2015 12:26 pm

disha11 píše:http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1462751/Ako-schudnut-v-pase-a-narovnat-chrbat--Cvik--vdaka-ktoremu-sa-budete-radovat-z-vysledkov-uz-po-par-dnoch- posielam ti link na jeden článok :) ešte som ho nečítala, ale hádam tam nájdem niečo zaujímavé a nenáročné, čo mi pomôže zbaviť sa kíl na bruchu. Možno to inšpiruje aj teba :)



Driek by som si chcela tiez zuzit :) ale dobre pri chudnuti je vynechavat biele pecivo..len clovek zas nevie, co v obchodoch kupuje a ked si kupi celozrnne alebo fitnes pecivo, casto je to len biele pecivo s prdanym farbivom.
Dobre je pect si vlastne, ale neviem ci by som to zvladla.
Snazim obmedzovat biele pecivo. castokrat si kupim tmave pecivo a vtedy zjem ovela menej, lebo mi az tak nechuti. uplne zavisla som na takych tych slanych praclikoch z Lidla, lenze ked som ich jedavala kazdy den, videla som, ze to nema dobry vplyv na moju postavu- dpúrajem si ich len obcas
tiez mam problem s tym, ze v skole je tazke jest zdravo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Pon Mar 23, 2015 10:35 pm

Tiež som čítala, že pečivo by sa nemalo vôbec jesť. Ja osobne si neviem predstaviť, že by som si nedala k praženici chlieb. Keďže mám problémy s trávením, tak musím jesť len tmavé a celozrnné pečivo, ale ako píšeš, ktovie či je aj naozaj celozrnné. Ten nápad piecť doma chlebík som mala aj ja a iste to vyskúšam :) je to dobrý nápad.

Ja mám zase pocit, že keď som na internáte, tak jem zdravšie ako keď som doma. Tam máme mäso, salámu a mám tiež aj menej pohybu. Na internáte je to naopak. Snažím sa jesť viac zeleniny, ovocia, jogurtov a hlavne menej a aj na obed si dám niečo nemäsité
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Brucho - problémová partia

od terez254 » Uto Mar 24, 2015 9:44 am

disha11 píše:ja mám zase pocit, že keď som na internáte, tak jem zdravšie ako keď som doma. Tam máme mäso, salámu a mám tiež aj menej pohybu. Na internáte je to naopak. Snažím sa jesť viac zeleniny, ovocia, jogurtov a hlavne menej a aj na obed si dám niečo nemäsité :)


ja zas nie som na internate a neznasam obedy v skole. celkovo najradsej jem doma, lebo ja jedavam veci trochu inak ako je bezne :D a hlavne v skolskych jedalnach je kazdy den maso a ja maso na obed moc nemusim.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Brucho - problémová partia

od disha11 » Uto Mar 24, 2015 2:16 pm

U nás v škole varia super a ja zase zjem takmer všetko okrem paradajkovej polievky :) tú veľmi nemám rada. Keby som mohla a nebolo by to tak na mne vidieť, tak by jedla všetko, čo mi chutí, ale takto sa musím krotiť. :) Čo študuješ ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť