Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - brusko ako v 8 mesiaci:))) :(((

od Vebynka » Str Nov 11, 2009 3:16 pm

Dík baby za radu! Takže hor sa do Tesca na nákup!A asi tiež k tomu pridám to švihadlo-dúfam že moje dievky to niekde majú!:0)))
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 10:16 am

od inguli » Str Nov 11, 2009 4:43 pm

takze dnes uz alebo leeen treti den to taham neni to nic moc este ale ide to sladkosti vooobec nejem a o piatej jem posledny krat o pol 5ej idem behat dneska som nebehala ale svihadlo som si vytiahla a spravila som 5*20 skokov /zatial/ no a od zajtra beham zasa dva dni a treti svihadlo:)

poviem vam zmeny nijake este samozrejmee ale mam z toho dobry pocit :P :P :P a vzdy viac ma to tahaa takto poviem celu rodinu :lol: :lol: :lol: manzel cvici stale a syn zacal teraz ako ja :))))

mam fotky v galerii/na heslo/ samozrejme :wink: a verim ze za par mesiacov tam mozem dat lepsie :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kvietok686 » Štv Nov 12, 2009 9:56 am

Aj ja som zacala s brusakmi a kazdy druhy den s aerobnou aktivitou, aj ked je to len take poskakovanie (tancovanie :lol: )od utorka. To je este skoro, aby sa ukazal nejaky pokrok, ja tomu davam mesiac a snad uz nieco bude vidno.
Tak si drzme palce, aby sme mali vydrz :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od inguli » Štv Nov 12, 2009 10:48 am

u mna aerobik nezabral no mozno som tomu nevenovala tolko no teraz ver ci nie voda uz ide zo mna prec doteraz na prstek som nemohla dat kruzok moj svadobny lebo ma tlacil prstienok a teraz rano som si dala a v pohode uz to je ok a pytam sa manzela ci to moze byt uz :shock: :shock: :shock: a on ze jasne ved sa potis ako blazon kazdy den a este tolko ze mam este stale bolesti hlavy po cviceni ale to prejde a je mi az na zvracanie niekedy na odpadnutie z toho behania ale musim si zvyknut bez toho neide:))manzelik vravi ze dva tyzdne a v pohode budem behat teraz mam jazyk este na zemi :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od moncura1 » Pia Nov 13, 2009 1:31 am

Niekde,uz neviem presne kde som citala,ze najlepsie na chudnutie a samo sebou aj na brusko su drepy a nie brusaky.No tak ja som sa do toho hned herecka pustila.Vyskusala som to asi tak do prvej svalovky a od vtedy necvicim. :lol: Tiez som po sekcii takze brucho ide tazko dole,ale mala bude mat uz 8 mes.a ja stale jak tehotny pavuk.Kde je mojich krasnych 47kg?
Ked najdete cvik,po ktorom nebudem mat svalovku budem cvicit s vami :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Aug 18, 2009 9:06 pm

od inguli » Pia Nov 13, 2009 10:58 am

Ahoj tak ja ti vravim 15rokov i viac mozno som necvicila ziadny pohyb okrem doma co mam na praci alebo do prace som chodila samozrejme v kuse ale takto ze by som si zacvicila aaa to nehrozelo :roll: :oops: a teraz ako som zacala behat dva dni svalovka ale ani nie silna a teraz uz 5 den je a uz mi nic nie je v uvodzockach...no svalovku nemam skor ma vsade trochu boli predstavte si kedze mam tazke prsia kojim este tak ako mi "skakali"pri tom behe tak normalne podtym rebra ma bolia :lol: :lol: :lol: :lol: ako by mi do nich bili este pri tom behu :lol: :lol: :lol: ale neni to az take hrozne :wink: skor som sa smiala ked som prisla na to preco ma asi bolia pod prsiami rebra :roll: :P no a dneska uz po behu chcem hned aj svihadlo :shock: snad to zvladnem...vcera vecer manzel tu papal cokoladu pfuuuu to ma stvalo trochu...ale dala som si dva tri bakerolls a bolo dobre:))l
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od natusa » Pia Nov 13, 2009 8:44 pm

veronci89 píše:
natusa píše:
veronci89 píše:
alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


fu ale to ma niekto bude musiet naučit nikdy som to nevedela :lol:




veronci nech ta uči manzel ,krutit bokmi :lol: :lol: :lol: :lol:


dajako som to nepochopila asi som blbá :lol: :lol: :lol:

vysvetli mi to :D



veronci to o com pisala alex je kruh a musis tocit bokmi tym ho udrzat na pase ked sme boli male mi ,baby trosku stasie od teba bola to super hracka ale je to aj dobre na tvarovanie bruska len to neni taka sranda to vediet.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od veronci89 » Pia Nov 13, 2009 11:48 pm

natusa píše:
veronci89 píše:
natusa píše:
veronci89 píše:
alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


fu ale to ma niekto bude musiet naučit nikdy som to nevedela :lol:




veronci nech ta uči manzel ,krutit bokmi :lol: :lol: :lol: :lol:


dajako som to nepochopila asi som blbá :lol: :lol: :lol:

vysvetli mi to :D



veronci to o com pisala alex je kruh a musis tocit bokmi tym ho udrzat na pase ked sme boli male mi ,baby trosku stasie od teba bola to super hracka ale je to aj dobre na tvarovanie bruska len to neni taka sranda to vediet.



natus viem len som nepochopila prečo ma to má učit prave manzel :lol: :lol: :lol: :lol:

aj ja som sa hrala s kruhom ale to som mala 5 rokov :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od natusa » Sob Nov 14, 2009 12:16 am

veronci89 píše:
natusa píše:
veronci89 píše:
natusa píše:
veronci89 píše:
alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


fu ale to ma niekto bude musiet naučit nikdy som to nevedela :lol:




veronci nech ta uči manzel ,krutit bokmi :lol: :lol: :lol: :lol:


dajako som to nepochopila asi som blbá :lol: :lol: :lol:

vysvetli mi to :D[/quo


veronci to o com pisala alex je kruh a musis tocit bokmi tym ho udrzat na pase ked sme boli male mi ,baby trosku stasie od teba bola to super hracka ale je to aj dobre na tvarovanie bruska len to neni taka sranda to vediet.



natus viem len som nepochopila prečo ma to má učit prave manzel :lol: :lol: :lol: :lol:

aj ja som sa hrala s kruhom ale to som mala 5 rokov :D




napisala si ze ta to niekto bude musiet naucit.nooo tocit bokmi ta moze naucit aj pan manzel pri inych atrakciach a potom ti to uz pojde s kruhom jedna radost :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Sob Nov 14, 2009 10:11 am

:lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil inguli dňa Uto Nov 17, 2009 7:36 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Nov 15, 2009 4:09 pm

aj taketo nieco som nasla

"Skúsim vypiecť ten tuk na bruchu". Častou predstavou je, že tisícka "brušákov" denne odbúra tuk na brušku. Taký cvičenec bude obetavo strácať hodiny času a energie, ale márne. Nevie, že tuk sa nedá "odbúrať selektívne", tak, ako to klamlivo a často sľubuje teleshoping. Po pár týždňoch, či mesiacoch cvičenie označí za neúčinné a vzdá to. Jasné, tuk na bruchu je posledný, ktorého sa zbavíte pri chudnutí. Niet inej cesty. Navyše len brušáky chudnúť nepomôžu, treba aj drastický zásah do stravovania.


nestaci ze chcem mat ploche brucho tak si budem robit brusaky tuk sa odburava z brucha AKO POSLEDNEHO prvy su tvar,nohy zadok ruky a nakoniec brucho...:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Uto Nov 17, 2009 7:34 pm

Ahojte tak mam uz 3 kila po tyzdni doleee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: samozrejme to bude asi voda zatial....ale aj tak je to supiii

no musim povedat ze dnes som mala tazky den boli sme u babky fuuu a tam parené buchty neda sa to povedat ako velmi milujem buchticky s nutelou :oops: :oops: :oops: :oops: :P :P :P :D :D :D
no bohuzial musela som vydrzat a ani to nebolo uz take tazke napriek k tomu ze som si sadla a zvykla si dat az 6 buchticiek a to mama nerobi malinke teda

som normalne pysna na seba :oops: :oops: :oops: no manzel mi povedal dneska co som uz aj cakala "vidis a kolko krat som ti uz vravel aby si zacala menej jest vynechat sladkosti a trosku cvicit!!!!"

Jednoznacne to musi clovek riesit najprv v hlave radit moze hocikto ked sama clovek neni pripraveny ,najprv som hovorila jaaaj ved idu vianoce same dobroty a ja mam vynechat sladkosti mam zacat schudnut prave teraz ...nie zacnem az od januara...ale prisla som nato ze to sa takto neda bud zacnem hned alebo si to budem odkladat vzdy dalej a dalej a prejdu mozno roky :cry: :cry: :cry:
Naposledy upravil inguli dňa Ned Dec 13, 2009 7:39 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Ned Dec 13, 2009 7:36 pm

9ho bol mesiac tomu ze som zacala cvicit a dneska som o 7 kiil lahsia :lol: :lol: :lol: uz/vid moj albumik v galerii heslo dam :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od mafrederika » Ned Dec 13, 2009 11:45 pm

Ingi,videla som fotky,si šikovná! :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Uto Júl 28, 2009 1:03 pm

od renatasi » Pon Dec 14, 2009 9:42 pm

Ingi wáááw.!!!!Videla som fotky. Normálne Ti závidím,Aj ja by som to potrebovala aspoň 5kg čo ostalo po 2.pôrode.Dcéra má 22 mes.a tiež ju ešte kojím.Tie fotky sú dobrá inšpirácia a hlavne dôkaz,že sa to dá. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť