Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - brusko ako v 8 mesiaci:))) :(((

od inguli » Pon Dec 14, 2009 9:53 pm

ze? :P ani ja som neverila inak lebo som vzdy vravela ze jaaaaj tolko cvicit a este by ma to ani nebavilo radsej si sadnem a papam alebo si dam keksik :lol: ci coko co milujem :lol: no teraz si uz dam raz dvakrat lebo uz viem ze sa to na mna "nenalepi "kedze si dam doobeda a este pojdem aj cvicit :wink: a mliecka mam ajaj doooost tak isto ako predtym a ja som aj nad tym vzdy rozmyslalaze potom mi aj mliecko mozno odide ale nie :P takze sa to oplati :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od inguli » Pon Dec 14, 2009 10:00 pm

renatasi ale ved ty si chuducka vyzeras super co chces schudnut? :shock: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od renatasi » Uto Dec 15, 2009 1:53 pm

Mne sa to všetko lepí na dolnú časť tela-zadok a stehna,Meriam 155cm a teraz vážim 60Kg a tiež ľúbim sladučké.Ale z týchto častí tela sa asi chudne ťažšie.15 rokov som si udržiavala 53KG aj po prvom pôrode,ale to pred 12 rokmi sa mi to podarilo,tak dúfam že sa mi to podarí aj teraz.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od inguli » Str Dec 16, 2009 7:16 pm

ano tam sa to najvic lepi ten tuk a najtazsie ide prec ...podla mna ti potom ale staci ak trochu budes behat ja som s behom zacala a skakanim cez svihadlo a tak som schudla aj ruky som mala silne no schudli mi uz ale sa to zastavilo/ to uz zacinaju svaly svoje / zdviham cinky 6*6 kil kedze sa mi velmi paci ked ma zena take pevne ruky svalove trosku :lol: :wink: a ked uz cvicim tak naplno :P :wink:

a este tolko ze prve mi slo dole zo zadku a stehien ktore som ani az tak nemala:)to je to ze mam chude nohy a siroke boky :cry: :cry: mala som boky az 101 ci kolko a teraz uz mam 97 a menej uz to asi nebude kedze som oboch porodila spontanne a tak tie kosti sa tam rozsirili a to uz aj tak ostane :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od 1carrie1 » Str Dec 23, 2009 10:52 am

cvicit,cvicit :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm

od inguli » Str Dec 23, 2009 11:49 am

1carrie1 píše:cvicit,cvicit :twisted:


a ze sa do vas pustam :roll: ale uz sa nad vami len pousmejem asi nie ste v poriadku...no mozno to bude tym sokom zo vcerajska :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od 1carrie1 » Str Dec 23, 2009 4:42 pm

ved som len napisala ze mate cvicit nic v zlom aj ja mam dve deti 7rocneho syna a jeden a pol rocneho a na bruchu ani gram tuku no moj exmanzel mal posilovnu ja som tam cvicila teraz robim v reklamno modelingovej agenture.Ozaj sa to cvicenim da len treba pevnu volu.A ano citim sa zle je to pravda ved to by sa asi kazdy po tom soku......
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm

od inguli » Str Dec 23, 2009 10:04 pm

nemyslim sii ze je to len tou posilovnou ze nemate tuk pozerala som vasu fotku co tam mate ciklamenove nohavice ste typ ktory nepribera ako moja sesternica pribrala 35 kil a to bez srandy cez obidve tehotenstva a teraz vyzera ako vy a moze kludne aj na veceru si dat aj celu knedlu vooobec nic by sa nedialo ani gram nepriberie..ale nic v zlom no ja zasa az taka chuda nechcem byt teraz som zhodila teda doteraz 8 kil a este cvicim brusaky tm mam tuk a budem spokojna ...inak my mame tiez zariadenu posilovnu v pivnici :wink: esteze
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od 1carrie1 » Štv Dec 24, 2009 11:40 am

no aj ja viem vela pribrat teda aspon pred porodom som vedela teraz uz neviem nevadi kazdy ako sa dobre citi ved ja som aj pisala v jednej diskusii ako pribrat......no pribrala som odvtedy teraz mi tolko staci.Tak vam prajem prijemne sviatky a prepacte ak som sa vas dotkla alebo vam nejak ublizila ozaj som nechcela.Pekne sviatky prajem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm

od kvietok686 » Pia Dec 25, 2009 11:38 am

Inguli, nevidela som fotku (ak mozem poprosit heslo), ale podla toho, co pises, tak ta teda obdivujem...ja nemam pevnu volu a na tom konci akekolvek moje usilie schudnut.
A to si aj nejako upravila jedalnicek, ci len vynechala sladke? A ty este kojis?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od inguli » Pia Dec 25, 2009 8:56 pm

ahoj tak heslo som ti poslala sukromne :) a stravu som vobec nemenila jem co doteraz akurat som menila take ze knedle alebo kolaciky vsetko co je z kysnuteho cesta tak tie vynecham alebo len trosilinku a sladkosti som vobec nemala asi mesiac a pol teraz uz papam sem tam cez vianoce :evil: :evil: bohuzial nevydrzala som aleeee aj tak nie tolko ako som zvykla na obed tiez malinko som papala ale od pondelka idem dfo toho pevne zasa kedze teraz cez sviatky som nebola len do utorka som cvicila a dneska manzelik ma nocnu deti su somnou tak nemozem do cinkarne...ale neva aj oddychovat treba haaadam za 3 dni nepriberiem 8 kil spat :wink: :roll: :roll: :roll: .....a ano plne kojim vo dne v noci :roll: :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kvietok686 » Sob Dec 26, 2009 9:50 am

Inguli, tak to si kocka...kolko si vazila pred chudnutim? Ale aj pred chudnutim si mala peknu tvar, taku chuducku...to ja.. :roll: ...ja mam aj tvar ako male prasiatko :lol:
Za aku dobu si takto pekne schudla? (sorry, ked si to uz pisala, ale nechce sa mi to vsetko citat). Inak vekovo sme takle iste...takze s nemozem vyhovarat, ze sa mi spomaluje metabolizmus :oops: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od inguli » Sob Dec 26, 2009 10:04 am

pred chhudnutim 74 kil a teraz 67 uz som sa nevazila asi tyzden aj viac kedze su vianoce tak nechcem odpadnut keby daco :roll: :wink:
tak az na konci buduceho tyzdna sa budem vazit...teraz mi schudla tvar podla mna tam kde som silnejsia tam som mala este tiez okruhlu hlavu dost :wink: :wink: :wink: no zacala som 9.11 /a do vianoc ziadne sladkosti az na vianoce a stravu som este tak menila ak sa to tak da povedat ze co som si zvykla nalozit na obed tak to mam teraz rozdelene na dva dni :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od 1carrie1 » Štv Jan 07, 2010 12:44 am

inguli píše:pred chhudnutim 74 kil a teraz 67 uz som sa nevazila asi tyzden aj viac kedze su vianoce tak nechcem odpadnut keby daco :roll: :wink:
tak az na konci buduceho tyzdna sa budem vazit...teraz mi schudla tvar podla mna tam kde som silnejsia tam som mala este tiez okruhlu hlavu dost :wink: :wink: :wink: no zacala som 9.11 /a do vianoc ziadne sladkosti az na vianoce a stravu som este tak menila ak sa to tak da povedat ze co som si zvykla nalozit na obed tak to mam teraz rozdelene na dva dni :lol:
Ty mas fakt pevnu volu......ja som bola v 18tich silnejsia a potom som zacala cvicit.Exmanzel je kulturista mali sme posilovnu takze ziadny problem.Potom mi poradili hodinu pred cvicenim kavu bez cukru a celaskon.....a zabralo to.Neviem ci tym cvicenim alebo kavou s celaskonom.....inak vela som neschudla no vtedy sa mi krasne vytvarovala postava.A to sa mi pacilo.Teraz som az moc chuda mam plochy zadok a vpadnutu tvar.Mojmu terajsiemu priatelovi sa to nepaci mal ma radsej ako gulku :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 74
Registrovaný: Str Feb 11, 2009 8:46 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť