Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - brusko ako v 8 mesiaci:))) :(((

brusko ako v 8 mesiaci:))) :(((

od inguli » Uto Nov 03, 2009 10:01 pm

mam obrovske brucho ked sa najem to mi najviac vadi...rano vstanem mam skoro pisem len skoro ploche brucho ale to mi verte ze cez den co zjem od toho mam do vecera brucho ako som mala v 8 mesiaci tehotenstva...chapete to?uz som brala espumizan a nic vobec to nepomoze...brusko ma neboli len mi veeelmi vadi ze mam uz rano ked zjem dva rohliky a vypijem kavu mam brucho hned velke mala som pred tehotenstvom inak 68kil a teraz mam 74velky rozdiel to neni...asi len to opuchnute brusko
teraz sme boli poobede v niektory den u mamy a ako sme vchadzali do domu otec na mna tak blbo pozeral a aj mi potom vysvetlil ze on si myslel ze som zasa/treti krat/tehotna :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: no je na tom nieco ozaj asi...noo tehotna niesom:) :wink: ale na vecer tak vyzeram :roll: :roll: :roll: akoby
Naposledy upravil inguli dňa Sob Dec 26, 2009 3:49 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od veronci89 » Uto Nov 03, 2009 11:11 pm

inguli asi ťa trochu poteším no tento problém mám aj ja.

ráno vstanem vyzerám ako modelka krásne ploché bruško. a počas jednej hodiny mi tak narasite ako v 6 mes. tehotenstva mna sa tiez pýtali či čakáme druhé a strašne ma to ranilo.

asi začnem makať na brušákoch. neviem čím to je.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od bubufo » Str Nov 04, 2009 12:00 am

baby je to o strave, treba zmenit jedalnicek, mozno druh stravy.
plus moze hrat rolu unava, stres, a este jeden dovod nafuknuteho brucha
je mylne ked si clovek povie ze ked neje schudne , opak je pravdou
nepravidelna strava a caste hladovanie je vysledkom nafuknuteho brucha.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od inguli » Str Nov 04, 2009 10:01 am

ja mam na ranajky max tri rohliky s maslom a salam alebo len tak rohliky do kakaa...milujeme to uz aj najmensi Adamko:):)))) normal obed potom a okolo 5ej nieco alebo 4ej a vecera o 6ej ...ja si nemyslim ze papam zle alebo zlu strvu a nepapat lebo chcem byt chuda tak to je choreee od toho skor niekto ochorie alebo oslabne imunita nie schudne...no mozno aj to ale zdravotne problemy urcite bude mat...

prave to je v tom ze predtym som aj fajcila anejedla tak normalne tak som drzala roky svoju vahu ale ani opuchnute brucho som nemala ...teraz uz dlhsie pred porodom prestala hned som pribrala 10kil ko som nefjcila a odvtedy este tehotenstvo a kojenie nooo a to sa musi papat:)))takze tak...mozno zajdem za dr nooo velmi nerada chodim neboéla som u nej uz roky ako s problemami myslim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od kvietok686 » Str Nov 04, 2009 10:54 am

Inguli, ja mam ten isty problem, ibaze rano namam ploche brucho. Ja ho mam furt jak v 5 mes. A viem,ze to je sadlo+ ochabnute svaly :oops:
Priznam sa od noveho roku permanentne "chudnem" a raz som hore raz dole. Zacala som v januari na 77 , potom striedavo 73,71,72, a teraz sa neodvazujem stupit na vahu, ale odhadom to je tak 74 a pas cca 96! :oops: , co je hrozne cislo :evil: Uz som z toho zufala,ale je to moja chyba, lebo ja som leniva cvicit a nemam pevnu volu.
Takze musim sa este raz nastartovat a prepnut gombik v hlave a pustit sa do toho, ale intenzivnejsie.
Kolko krat som si hovorila,ze si dam 30 brusakov rano a 30 vecer- to je minimum ,co by som mohla pre seba spravit, ale nechce sa mi.

Aj stravu som obmedzila, ale ja by som 3 rozky nedokazala zjest na ranajky :o Doobeda sa drzim, potom pride obed, to si nalozim viac ako by som mala, a vecer si poviem,a sak co aj zajtra je den, zacnem od zajtra :oops:
Tak vedz, ze s tym bruchom nie si sama :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Štv Aug 09, 2007 12:00 am

od macusik » Str Nov 04, 2009 2:11 pm

kvietok686 píše:Inguli, ja mam ten isty problem, ibaze rano namam ploche brucho. Ja ho mam furt jak v 5 mes. A viem,ze to je sadlo+ ochabnute svaly :oops:
Priznam sa od noveho roku permanentne "chudnem" a raz som hore raz dole. Zacala som v januari na 77 , potom striedavo 73,71,72, a teraz sa neodvazujem stupit na vahu, ale odhadom to je tak 74 a pas cca 96! :oops: , co je hrozne cislo :evil: Uz som z toho zufala,ale je to moja chyba, lebo ja som leniva cvicit a nemam pevnu volu.
Takze musim sa este raz nastartovat a prepnut gombik v hlave a pustit sa do toho, ale intenzivnejsie.
Kolko krat som si hovorila,ze si dam 30 brusakov rano a 30 vecer- to je minimum ,co by som mohla pre seba spravit, ale nechce sa mi.

Aj stravu som obmedzila, ale ja by som 3 rozky nedokazala zjest na ranajky :o Doobeda sa drzim, potom pride obed, to si nalozim viac ako by som mala, a vecer si poviem,a sak co aj zajtra je den, zacnem od zajtra :oops:
Tak vedz, ze s tym bruchom nie si sama :wink:
Presne tak.Mne ostalo brucho po druhom dietati. :evil: Možno ani nie tak sadlo,ale koža,malý mal vyše 4kg ked sa narodil a sestrička ked mi chcela potlačiť malého,tak sa bála,že mi praskne koža,také som ho mala našpanované.Predtým som brucho nemala. :D Ale mala som tiež ten problém,,že ráno bolo super ploché a ked som len kávu vypila,už bolo vyduté.Obdivujem tie maminy,ked pozerám tie foto,majú 2/3deti a brucho nikde.Možno to je aj v génoch :twisted: Asi fakt treba tie brušáky,chystám sa ich robiť už asi 3rok a neurobila som ani jeden :evil: samej sa mi nechce,neviem sa donútiť.Takže všetky tričká čo som nosievala obtiahnuté,teraz predávam,lebo mi z nich vytrča brucho :evil: :evil: :evil: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Str Aug 13, 2008 9:22 am

od inguli » Str Nov 04, 2009 4:19 pm

tak to mam aj ja odlozene uz davno take tricula alebo som porozdavala kamoskam a v minule syn mal kocku tak aj jej no vsade kade:)cez zimu to je tazsie schudnut ale asi by sme mali zacat ozaj aspon tie brusaky :? :? :? takze aspon rano ked vstaneme..len aj moj manzel to vie pokazit tyym ze jaaj maminka ty si aj takto pre mna dobra :lol: :roll: :wink: tak zavaham :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od Vebynka » Štv Nov 05, 2009 2:22 pm

Ahoj baby tak tento problém mám aj ja.U nás na dedine sa už rieši že som asi tehotná!Čo by ani tak nebolo zlé keby to bola pravda!!!!!!!Lenže nie som-škoda!!!!!!!!Takže asi sa musíme spoľahnúť na tie brušáky.A mohli by sme si takto o pár mesiacov napísať ako sme dopadli,čo vy na to? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 10:16 am

od skulecova » Štv Nov 05, 2009 10:38 pm

Takže asi sa musíme spoľahnúť na tie brušáky.A mohli by sme si takto o pár mesiacov napísať ako sme dopadli,čo vy na to? Very Happy

Ťažkééé to bude ženy , ťažkééé :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Pia Nov 30, 2007 1:00 am

od veronci89 » Pia Nov 06, 2009 12:28 am

skulecova píše:Takže asi sa musíme spoľahnúť na tie brušáky.A mohli by sme si takto o pár mesiacov napísať ako sme dopadli,čo vy na to? Very Happy

Ťažkééé to bude ženy , ťažkééé :cry:


tak to plne suhlasím priznám sa zlenivela som odkedy je malý na svete.

mala som sekciu takze prvý pol rok cvičenie nepripadalo do úvahy a teraz som lenivá ale musím sa odhodlat
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od alex » Pia Nov 06, 2009 11:18 am

brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Pia Nov 06, 2009 11:40 am

alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


no tak toto mi naposledy islo ked som bola mala a teraz s by mi kruh mal na brusku (kedze je take gulatucke)drzat sam ale uz mi to vobec nejde fuuuha to je fuska :lol: :roll: :lol: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od alex » Pia Nov 06, 2009 11:54 am

natusa píše:
alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


no tak toto mi naposledy islo ked som bola mala a teraz s by mi kruh mal na brusku (kedze je take gulatucke)drzat sam ale uz mi to vobec nejde fuuuha to je fuska :lol: :roll: :lol: :roll:


veď to :lol: treba skúšať, mne to tiež zo začiatku nešlo ale teraz vydržím dlho , že ma to až nebaví :lol:
podľa mňa je to lepšie ako brušáky, no koho by ich bavilo robiť, že? :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1691
Registrovaný: Uto Feb 27, 2007 1:00 am

od natusa » Pia Nov 06, 2009 12:06 pm

alex píše:
natusa píše:
alex píše:brušáky netreba, stačí točiť kruhom :wink: nieje to také nezáživné ako brušáky a pekne sa bruško sformujete a aj pás a boky...


no tak toto mi naposledy islo ked som bola mala a teraz s by mi kruh mal na brusku (kedze je take gulatucke)drzat sam ale uz mi to vobec nejde fuuuha to je fuska :lol: :roll: :lol: :roll:


veď to :lol: treba skúšať, mne to tiež zo začiatku nešlo ale teraz vydržím dlho , že ma to až nebaví :lol:
podľa mňa je to lepšie ako brušáky, no koho by ich bavilo robiť, že? :wink:



noo urcite to moze byt super aj rotana je dobra ale babenky uprimne TO BY SA NAM AJ MUSELO CHCIET :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od inguli » Pia Nov 06, 2009 12:12 pm

no vidite to by ma aj bavilo idem poobede do hrackarstva ci kde to kupim???tam som tusim videla raz:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť