Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Neplodnosť - Čo ak to nejde??

Čo ak to nejde??

od LadySS » Uto Aug 19, 2014 1:57 pm

Existuje veľa párov,ktoré majú dlhodobé ťažkosti s počatím dieťatka. V prípade,že by Vám to nevyšlo aké riešenie by ste volili? Adopcia? Umelé oplodnenie alebo by ste to jednoducho "nechali na prírodu"??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Čo ak to nejde??

od keilayh » Uto Aug 19, 2014 2:16 pm

jednoznačne umele oplodnenie. Pokiaľ by som deti nemala a biologicke hodiny by tikali, tak samozrejme nebudem čakať, kym sa "príroda" umúdri :P
Adopcia by bola uplne posledné čo by som volila, nakoľko je to žiaľ velmi zložitý proces :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Čo ak to nejde??

od LadySS » Uto Aug 19, 2014 3:55 pm

S adopciou, je to žiaľ veľmi komplikované, to je pravda. Je skvelé, že tak poskytneš dieťaťu rodinu ale musí byť naozaj zložité vytvoriť si taký pravý vzťah rodič-dieťa.(ak sa to už konečne podarí) A tiež každý chce adoptovať malinké bábo...no je to hrozne zložité celé. Umelé oplodnenie má ale tiež svoje nevýhody a niekedy žiaľ nefunguje. A pritom má teraz veľa žien problém otehotnieť. Poznám páry, ktoré sa snažili viac ako 10 rokov....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Čo ak to nejde??

od Janka81 » Uto Aug 19, 2014 7:24 pm

Ja poznám páry,ktoré sa tiež snažili cca 10 rokov a nakoniec stačilo sa rozísť a zmeniť partnera :wink: Asi je možné,že aj ked sú obaja plodní,tak jednoducho spolu im to nepôjde :wink: Príroda je silná..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Čo ak to nejde??

od LadySS » Uto Aug 19, 2014 9:26 pm

Tak nejako im naznačila, že ten pravý nakoniec nebol ten pravý? Zaujímavé. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Čo ak to nejde??

od LadySS » Uto Aug 19, 2014 9:32 pm

Moja známa sa snažili sedem rokov a nakoniec stačilo zmeniť gynekológa.....takže aj to je možnosť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Čo ak to nejde??

od keilayh » Uto Aug 19, 2014 9:45 pm

Janka81 píše:Ja poznám páry,ktoré sa tiež snažili cca 10 rokov a nakoniec stačilo sa rozísť a zmeniť partnera :wink: Asi je možné,že aj ked sú obaja plodní,tak jednoducho spolu im to nepôjde :wink: Príroda je silná..


Veru pravda. Poznám osobne dve osoby, ktoré mali tento problem. Prvá aj zostala tehu, ale žiaľ prišla o "to" a po ďalšie razy sa im už ani nedarilo. Chodili po vyšetreniach a obaja boli zdravý. Rozviedli sa, ona si našla ineho partnera a už má dieťa.
Druha kamoška taktiež, neviem či to nieje aj tych 10 rokov čo boli spolu, a nedarilo sa. Rozišli sa, ona si našla druhého partnera a velmi rychlo zostala tehu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Čo ak to nejde??

od LadySS » Str Aug 20, 2014 10:54 am

No je to sila, že dvaja ludia jednoducho nemožu mať spolu dieťa. Môžu sa snažiť kolko chcú,ale príroda jednoducho nepustí. Ja sama neviem ako by som sa zachovala v takej situácii...paradoxné je, že tí čo velmi chcú často nemôžu a tí čo nechcú k tomu prídu ani nevedia ako. :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Čo ak to nejde??

od Janka81 » Str Aug 20, 2014 7:37 pm

Inak to ma pobavilo s tým gynekologom :lol: :wink: dá sa to vysvetliť všelijako :P :P :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Čo ak to nejde??

od LadySS » Sob Aug 23, 2014 2:56 pm

No ani som si neuvedomila ako to vyznelo :D :D Ale každopádne bol zrejme šikovný :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť