Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - co mam robit???

co mam robit???

od melania21 » Sob Okt 24, 2009 8:46 pm

neviem ci to tu pisem spravne,som tu nova ale neviem co mam robit s mojim syncekom.ma skoro 2 a pol roka a stale nosi plienky.ma strasne hysaky ked ho dam na nocnik a nie to este na riadne wc.... mate tu stym nejake skusenosti? viete mi poradit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 24, 2009 8:13 pm

Re: co mam robit???

od kajka27 » Sob Okt 24, 2009 9:02 pm

melania21 píše:neviem ci to tu pisem spravne,som tu nova ale neviem co mam robit s mojim syncekom.ma skoro 2 a pol roka a stale nosi plienky.ma strasne hysaky ked ho dam na nocnik a nie to este na riadne wc.... mate tu stym nejake skusenosti? viete mi poradit?


tu je diskusia o tom co by vas mohlo zaujimat http://forum.babybazar.sk/pllllllieeeen ... -t896.html ja s tym skusenost nemam moj ma len rok a pol a o nočníku este nesniva :-) povazuje ho za hračku :-)kde hádze gulicky,kocky...atd...
v diskusiach su tu aj temy dieta v rodine,alebo co sa inde nezmestilo tak tam by sa to skorej dalo zaradit tato tema :-)a su tam aj ine temy, kde sa mozno aj dozviete co vás zaujíma...:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 11:07 pm

Re: co mam robit???

od natusa » Sob Okt 24, 2009 9:02 pm

melania21 píše:neviem ci to tu pisem spravne,som tu nova ale neviem co mam robit s mojim syncekom.ma skoro 2 a pol roka a stale nosi plienky.ma strasne hysaky ked ho dam na nocnik a nie to este na riadne wc.... mate tu stym nejake skusenosti? viete mi poradit?


ahojky asi vam prehodia temu do inej diskusie tu su spolahlive a nespolahleve ale to nic :wink: :wink: :wink:

myslim ze to netreba silit drobcek sa urcite umudri :wink: aj tak na zimu ho ucit od plienok je dost risk a do leta to urcite bude riadny šikulko :wink: skuste ho zobrat na wcko ked ste tam vy u nas to tak funguje ked je tam s maminkou cikame spolu :oops: no ale tiez sa len zabehavame
Naposledy upravil natusa dňa Sob Okt 24, 2009 9:04 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

kajka 27

od melania21 » Sob Okt 24, 2009 9:03 pm

dakujem vam pekne....vidim teda ze sa tu najdu aj zlaty ludia nielen klamary :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Okt 24, 2009 8:13 pm

od sandras » Sob Okt 24, 2009 9:08 pm

síce si v trošku zlej sekcii,a le neva, oni to presunú :wink:

a čo sa týka nočníčkovania, nestresuj seba ani dieťa
naučís a to sám, ked príde jeho čas
v 2,5 roku sa ešte nepýta velmi vela detí ...
možeš mu len ukazovať, vysvetlovať, načo nočník je, nechaj ho, nech sa s ním zoznámi, sadne si naň aj oblečený, ale nenúť ho
mohol by si totiž vypestovať k nočníku odpor a potom sa celý proces len predlži

možeš tiež vyskúšať latkovú plienku, či mu mokre nebude vadiť... Moj syn sa odučil, ked som mu dala na den menej kvalitné obyčajné TESCO plienky (v bielo-modrom obale), lebo v nich sa cítil mokro.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť