Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Spánok - Co robiť aby bábo prespalo celú noc????

od bubufo » Pia Jan 23, 2009 12:46 am

natusa píše:babenky to neni o skole ked zacne lapat po dychu musim ho jednoducho odtial vybrat.ma taky blby vek ze sa mu vysvetlit ani prikazat neda ale on isto vie co chce.


aj u nas to tak bolo co robil v postielke to bolo zufale, a to ja nie som ziadna citlivka , mala som v plane ho nechat vyrevat,len to bol des co tam stvaral
sa az triasol od placu ako vravis to nebol plac ale neskutocny rev,
brala som ho uz len z dovodu aby sa mu nic neprihodilo nie preto zeby som zmakla.takze dnes dovrsil 3 roky a zaspavame tak ,ze som pri nom :)
nejak sa nadejam,ze ked prehodime izby bude spolu so sestrou tak sa nauci, ja viem som optimistka :D mozem si na jednej strane za to aj sama,lebo bol kojeny takze pre moje pohodlie spaval s nami, dcera bola predcasne narodena tazke som ju nekojila a spava sama od zaciatku,teraz uz aj sama v destkej izbe uz davno.je to vsetko o systeme od malicka ako si ich naucime :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Pia Jan 23, 2009 9:47 am

no je to este horsie aj ked maly spava s namy co sa vobec nevyspim ale to uz ani tak nevadi ako to ze sa budi aj desat krat za noc.neviem preco lebo sice celu moc este neprespal nikdy to nebolo taketo.a co ma trapi najviac ze sa strasne poti,nemame doma moc teplo ani nema teplotu ale rano stava s uplne mokrym vankusom akoby sa pocikal.uz neviem co robit
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od bubufo » Pia Jan 23, 2009 10:30 am

natusa píše:no je to este horsie aj ked maly spava s namy co sa vobec nevyspim ale to uz ani tak nevadi ako to ze sa budi aj desat krat za noc.neviem preco lebo sice celu moc este neprespal nikdy to nebolo taketo.a co ma trapi najviac ze sa strasne poti,nemame doma moc teplo ani nema teplotu ale rano stava s uplne mokrym vankusom akoby sa pocikal.uz neviem co robit


bude tam mozno nejaky psychycky problem,trebalo by zistit
Naposledy upravil bubufo dňa Pia Jan 23, 2009 10:43 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od 11zdenka11 » Pia Jan 23, 2009 10:31 am

MNE SA MALA MOC TIEZ POTILA ALE LEN NA HLAVICKE.DOKTORKA MI DALA NEJAKU KAPSULU NEVIEM CO TO BOLO.A ODVTEDY MALA HLAVICKU SUCHU.ALE TO MALA 9 MESIACOV.KOLKO MA TVOJE MIMCO?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 209
Registrovaný: Pon Mar 17, 2008 1:00 am

od dannii » Pia Jan 23, 2009 10:51 am

natusa píše:tak tak vymyala.no a este v noci ani vacer ho ani nemozem nechat vyplakat mam este dve dievcence a tie sa musia vyspat do skoly kolko krat sa to aj tak neda ale snazim sa aj o to aby sa vyspali aby boli do skoly fit
natus kolko mam maly?my mame iez problem,ale uz nie taky velky,u nas bol problem postielka,tak sme ju zrusili a spi na velkej od 16mesiacov a je to lepsie,ona sa am citila jak vo vezeni.Natus ak som si precitala,maly ma 7mesiacov,ze?tak to musis vydrzat,tym ,ze je kojeny,je na teba velmi naviazany,tak to musis tak brat,ono sa to casom upravy,drzim palceky :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od natusa » Ned Jan 25, 2009 10:49 am

ahojte ano maly ma 7mesiacov no mne uz nevadi ani tak to budenie ako to potenie ale ako pise 11zdenka11 opytam sa doktorky ci nieco take pozna ak ano skusim .ja to porovnavam s mojimi dievcatami a tie prespali celu noc (velmi skoro som prestala kojit)a potili sa len vlete preto ma to trapi ale skusim co mi radite dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od natusa » Ned Jan 25, 2009 10:51 am

bubufo píše:
natusa píše:no je to este horsie aj ked maly spava s namy co sa vobec nevyspim ale to uz ani tak nevadi ako to ze sa budi aj desat krat za noc.neviem preco lebo sice celu moc este neprespal nikdy to nebolo taketo.a co ma trapi najviac ze sa strasne poti,nemame doma moc teplo ani nema teplotu ale rano stava s uplne mokrym vankusom akoby sa pocikal.uz neviem co robit


bude tam mozno nejaky psychycky problem,trebalo by zistit

bubu aky by mohlo mat babetko psychicky problem???a ako by sa to dalo zistit???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od bubufo » Ned Jan 25, 2009 8:24 pm

natusa píše:
bubufo píše:
natusa píše:no je to este horsie aj ked maly spava s namy co sa vobec nevyspim ale to uz ani tak nevadi ako to ze sa budi aj desat krat za noc.neviem preco lebo sice celu moc este neprespal nikdy to nebolo taketo.a co ma trapi najviac ze sa strasne poti,nemame doma moc teplo ani nema teplotu ale rano stava s uplne mokrym vankusom akoby sa pocikal.uz neviem co robit


bude tam mozno nejaky psychycky problem,trebalo by zistit

bubu aky by mohlo mat babetko psychicky problem???a ako by sa to dalo zistit???


u takeho drobca tazko ked nepovie, ale mozu byt vseliake na pohlad banalne priciny napr. zla poloha postele, zle sny, nenastala u vas nejaka zmena co pred tym nebolo? alebo ved zajdi k dr. urcite sa s tym uz stretla u inych deticiek poradi ti
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od natusa » Uto Jan 27, 2009 11:06 pm

doktorky som sa pytala ana nevie s coho to moze byt ze ci nemame teplo v izbe?!ale to urcite nemame tak dufam ze to nejako prejde.dakujem za rady
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od lucia963 » Ned Mar 01, 2009 1:25 pm

ahojte,myslíte si že je lepšie keď ma miminko same izbičku?aby sme ho nerušili keď ideme neskôr spať a lepšie sa vyspinkalo? :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto Nov 18, 2008 1:27 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť