Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Pôrodnice - Čo vziať do pôrodnice

Čo vziať do pôrodnice

od anjelik123 » Str Mar 18, 2009 4:23 pm

Ahojte maminy...som prvorodicka....o chvilu mam termin a zaujmalo by ma co vsetko si mam zabalit do porodnice pre mna a moje babo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 3:47 pm

od mskorova » Str Mar 18, 2009 5:19 pm

pre seba: porodnicke vložky, pôrodnicke nohavičky, kalciovú masť , hygienické potreby a pre bábo plienky, rybaciu mastičku, a tiež nejaké mydlo a tak, keď vás ešte niekoho niečo napadne tak dopíšte
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Sob Júl 12, 2008 12:00 am

od ellanoir » Str Mar 18, 2009 10:32 pm

ja som babatku este k tomuto brala dvoje postolky, vatu, lieh, dve kosielky a ponozticky- ale to zalezi od konkretnej porodnice
sebe urcite pribal pribor, teplomer, WCpapier, kupaci plast a slapky do sprchy, nech neodides s nejakym suvenirom :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Pia Aug 01, 2008 12:00 am

Re: porodnica

od natusa » Štv Mar 19, 2009 11:12 am

anjelik123 píše:Ahojte maminy...som prvorodicka....o chvilu mam termin a zaujmalo by ma co vsetko si mam zabalit do porodnice pre mna a moje babo


doktor(ka) by ti mala dat zoznam co nutne potrebujes pre seba aj pre batätko.a ked je dobry doktor povie ti aj co a ako.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť