Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Vianoce, Veľká noc – iné sviatky - Darčeky pre násťročných

Re: Darčeky pre násťročných

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 10:09 am

aj ja som veľmi veľa čítala, len teraz už tak moc času nie je....už len nejaký časopis....topky.sk, wanda.sk :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:32 am

Jajus345 píše:aj ja som veľmi veľa čítala, len teraz už tak moc času nie je....už len nejaký časopis....topky.sk, wanda.sk :lol: :lol: :lol: :lol:



Ja už len letáky zo schránok :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od LadySS » Štv Sep 04, 2014 7:49 pm

Keby boli tie knihy virtuálne, ešte by možno čítali, ale inak nič moc. Neviem teda, čo by sa mohlo páčiť asi najviac zaboduješ nejakou tou elektronikou. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 8:41 pm

[quote="LadySS"]Keby boli tie knihy virtuálne, ešte by možno čítali, ale inak nič moc. Neviem teda, čo by sa mohlo páčiť asi najviac zaboduješ nejakou tou elektronikou. :D[/quote


Joj,ale akou?? :wink: Comp má dobrý,xbox a kinect tiež má.mobil nechce,kedže ho nepoužíva ako jeho spolužiačky :wink: na fotenie samého seba :wink: Hudbu do uška si tiež nedáva :wink: :lol: Ja somz toho kapor,ved o chvíľu sú tu Vianoce :roll: :!: :!: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od LadySS » Štv Sep 04, 2014 8:57 pm

Počítačové hry nejaké najnovšie? :D V tomto sa veľmi neorientujem. ja nie som technický typ.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od LadySS » Štv Sep 04, 2014 8:59 pm

A inak športuje?Lebo tam je vždy čo kupovať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:21 pm

LadySS píše:Počítačové hry nejaké najnovšie? :D V tomto sa veľmi neorientujem. ja nie som technický typ.

Tak s hrou na xbox určite počítam :lol: :lol: :lol: :lol: zas budem o 40€ ľahšia :cry: :roll: :lol: :wink: len predsa,peňazí veľa a pod stromčekom nič :cry: stále mi to príde také divné,že by tam mal tak málo..treba rátať aj s tým,že mu okrem mňa nikto nič nedá,kedže nikoho nemáme..takže ja sa na Vianoce vždy odviažem :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:23 pm

LadySS píše:A inak športuje?Lebo tam je vždy čo kupovať.



On len tak s chalanmi okolo domu pobehá,zahrajú si hokej,či futbal a so mnou chodí na cyklo túry :wink: :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Darčeky pre násťročných

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 5:31 pm

Tak to ti teda nezávidím. Ja to mám zas naopak. Mám veľkú rodinu, takže každý niečo a pod stromčekom sa toho nazbiera. A niečo na bicykel,nejaké príslušenstvo nepotrebuje?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Darčeky pre násťročných

od Janka81 » Ned Sep 07, 2014 5:25 pm

LadySS píše:Tak to ti teda nezávidím. Ja to mám zas naopak. Mám veľkú rodinu, takže každý niečo a pod stromčekom sa toho nazbiera. A niečo na bicykel,nejaké príslušenstvo nepotrebuje?



Od mája si kupujeme stále niečo na bicykle a už sme kompletní :wink: jedine nové bicykle :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť