Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Detský bazar??????

Re: Detský bazar??????

od Vincenzicka » Štv Júl 09, 2015 1:10 pm

Nakupovala som tu pravidelne pre starsiu dceru, no teraz sa to uz neda. Bazar ma byt bazar a nie ze kazda druha vec novy tovar a cenu radsej nekomentujem... po precitani prispevkov sa mi ani nechce hladat vec ktoru som potrebovala. moj nazor-ked ma niekto internetovy obchod nech si ho ma, nech predava na svojej stranke, pripadne nech ma reklamy na inych, ale veci ktore predava nech si tam aj necha-nepatri to na BAZAR.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv Feb 04, 2010 12:25 pm

Re: Detský bazar??????

od sandras » Štv Júl 09, 2015 4:55 pm

aj na fore vidno, ako to tu vymiera ... kedysi to tu žilo, bolo veľa tém, diskutujúcich mamičiek, a teraz už len občas nejaký príspevok. Škoda...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Detský bazar??????

od danavalova » Štv Júl 09, 2015 5:21 pm

A prečo by nový tovar nepatril na bazár? Dnes je ťažká doba a každý sa snaží zarobiť, ako sa dá. Tak ako iní robia v kancelárii, vo fabrike a pod., aby uživil svoje deti, my predajcovia predávame, aby sme uživili naše deti. Napr. ak ty predáš tričko po dcérke za 2€, máš na chlieb a mlieko. Aj my máme z mnohého tovaru zisk napr. 2€, a tiež potrebujeme chlieb a mlieko. Ja fakt nechápem, prečo mnohí majú takú averziu voči novému tovaru na bazároch. Sme takí istí rodičia, ako ostatní. Napr. my predávame v bazároch aj staršie veci (po našich deťoch), aj nový tovar, ako predajcovia. Ak by sme na e-shopoch zarobili "milióny", kašlem na bazáre. Ale ono to nie je také super ružové.. takže sa snažíme ako sa dá.
A ďalšia vec.. väčšina bazárov je už nastavená na predaj použitého, aj nového tovaru. Majitelia bazárov chcú tiež zarobiť.. a ja sa nečudujem - práve preto, o čom písala na začiatku. Aj oni musia z niečoho žiť.
Inak, ja osobne kupujem v bazároch aj nové, aj staršie veci... a nemám problém, vyhľadávače sú už takmer všade dobre nastavené :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Nov 17, 2008 1:21 pm

Re: Detský bazar??????

od sandras » Štv Júl 09, 2015 7:03 pm

asi preto, že už len samotné slovo "bazár" u bežného Slováka evokuje predaj použitého tovaru, takže ak ideme na bazarik, skôr hľadáme nosené kvalitné a značkové vecičky za lacný peniaz, ktoré by si napríklad mamička na MD inak dovoliť nemohla.

a u mna preto, lebo nový tovar tu býva predražený a predávaný načierno (normálni nezdierajúci predajcovia so živnosťou nebrať prosím osobne, no ste žiaľ v menšine) ... kedysi to tu bolo samé faky a v poslednej dobe vidím samý sportsdirect a aliexpres predávaný za niekoľkonásobne vyššiu cenu.

Ja si to tiež viem vyfiltrovať, čo potrebujem ... no už som tu dávno nič nekúpila, keďže už nemám také maličké deti. Občas ešte niečo predávam, ale už to nie je ten obrat, čo to býval.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Detský bazar??????

od keilayh » Pia Júl 10, 2015 12:09 pm

Ja osobne si myslim, že sa dá bezproblemov nájsť to čo potrebujem. Veď hore je trojaké vyhladávanie. Treba len preklikať a je to.
Na každom jednom bazare sa predáva nový tovar. Už je to len o tom kolko námahy si dáte aby ste našli to čo chcete. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť