Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od MartinaGinov » Štv Jan 15, 2009 12:31 am

bubufo píše:MartinaGinov ver tomu,ze zvladla ako kazdaa ktora musi :wink: a urcite su horsie diagozy a pripady, ktore musia matky zvladat.



Ved hej bubu, no ked si to človek predstavý, tak sa mu až slzy tlačia do očí :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Štv Jan 15, 2009 12:35 am

Dobrú noc všetkým :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od bubufo » Štv Jan 15, 2009 12:36 am

jasneee to hej,ale ako som uz povedala decka su na to proste stavane, vedia s tym bojovat o mnoho lepsie ako dospeli....je zas pravda aj to,ze sa hned nezlozim, ked sa babula narodila,mna odviezli hned do statnej na aro, videla som ju az na druhy alebo treti uz neviem den a zaujimave bolo ze som sa nerozrevala aka je malinka a co bude dalej, ale mi presla hlavou myslienka ze ma to neodradilo mat druhe dietko, to bol taky zaujimavy pocit :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od bubufo » Štv Jan 15, 2009 12:39 am

dobruuuu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Štv Jan 15, 2009 9:12 am

čawte babenky 8) .ako vidim včera sa tu riešili važne veci.Ja som bola celé poobede na magnet.rezonancii.vystala som si tam 3 hod.+autobusom tam a spat.Prisla som domov az o pol osmej vecer.No a ta zabíjačka na chodníkovch,lialo a mrzlo.Aspon 10x mi dvihlo nohy hore :lol:
Ale som sa aj potešila kupila som si super oblečko.maju perfektne zlavy v Lifeline.(Neviem ako sa to pise).
Dietka pokracuje ,už konečne :roll: badám zmenu!!!! :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od swedulka » Štv Jan 15, 2009 9:13 am

dannii píše:
bubufo píše:ja sa ti teraz mozem postazovat jednine v tom ze som teda zacala chudnut a som haldna ako hovadoooooooo :D :D
aj ja som nenormalne hladna,dam si grep a pojdem spat

Danii,je dobre jest grep pri diete?Pomaha to?často sa tu spomina grep,tak neviem či si to mam začať kupovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od dannii » Štv Jan 15, 2009 12:29 pm

paradajka píše:
dannii píše:
bubufo píše:ja sa ti teraz mozem postazovat jednine v tom ze som teda zacala chudnut a som haldna ako hovadoooooooo :D :D
aj ja som nenormalne hladna,dam si grep a pojdem spat

Danii,je dobre jest grep pri diete?Pomaha to?často sa tu spomina grep,tak neviem či si to mam začať kupovat?
no urcite hej,je to spalovac tukov,ale bez cukru ho jedz
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Štv Jan 15, 2009 4:43 pm

paradajka píše:čawte babenky 8) .ako vidim včera sa tu riešili važne veci.Ja som bola celé poobede na magnet.rezonancii.vystala som si tam 3 hod.+autobusom tam a spat.Prisla som domov az o pol osmej vecer.No a ta zabíjačka na chodníkovch,lialo a mrzlo.Aspon 10x mi dvihlo nohy hore :lol:
Ale som sa aj potešila kupila som si super oblečko.maju perfektne zlavy v Lifeline.(Neviem ako sa to pise).
Dietka pokracuje ,už konečne :roll: badám zmenu!!!! :wink:
Ahoj.Tak to si mohla prísť na kávu.Ja som aj zabudla že ideš do PP.Ako si dopadla?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od swedulka » Štv Jan 15, 2009 4:57 pm

martuskab píše:
paradajka píše:čawte babenky 8) .ako vidim včera sa tu riešili važne veci.Ja som bola celé poobede na magnet.rezonancii.vystala som si tam 3 hod.+autobusom tam a spat.Prisla som domov az o pol osmej vecer.No a ta zabíjačka na chodníkovch,lialo a mrzlo.Aspon 10x mi dvihlo nohy hore :lol:
Ale som sa aj potešila kupila som si super oblečko.maju perfektne zlavy v Lifeline.(Neviem ako sa to pise).
Dietka pokracuje ,už konečne :roll: badám zmenu!!!! :wink:
Ahoj.Tak to si mohla prísť na kávu.Ja som aj zabudla že ideš do PP.Ako si dopadla?

A to mi teraz hovoríš?Cakala som na zastavke,to by mi kávička prisla vhod.Ale podla toho kde v PP byvaš,lebo keby to bolo moc daleko..Ja mam babku a brata pri kauflande.
A dopadla som asi ok,podla toho co mam v papieroch vsetko negat.Tak asi dobre.na kontrolu na neurolog.idem 29.1.,uvidime co mi povie,asi že si vymyslam a nič mi nieje.. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Jan 15, 2009 5:32 pm

paradajka píše:
martuskab píše:
paradajka píše:čawte babenky 8) .ako vidim včera sa tu riešili važne veci.Ja som bola celé poobede na magnet.rezonancii.vystala som si tam 3 hod.+autobusom tam a spat.Prisla som domov az o pol osmej vecer.No a ta zabíjačka na chodníkovch,lialo a mrzlo.Aspon 10x mi dvihlo nohy hore :lol:
Ale som sa aj potešila kupila som si super oblečko.maju perfektne zlavy v Lifeline.(Neviem ako sa to pise).
Dietka pokracuje ,už konečne :roll: badám zmenu!!!! :wink:
Ahoj.Tak to si mohla prísť na kávu.Ja som aj zabudla že ideš do PP.Ako si dopadla?

A to mi teraz hovoríš?Cakala som na zastavke,to by mi kávička prisla vhod.Ale podla toho kde v PP byvaš,lebo keby to bolo moc daleko..Ja mam babku a brata pri kauflande.
A dopadla som asi ok,podla toho co mam v papieroch vsetko negat.Tak asi dobre.na kontrolu na neurolog.idem 29.1.,uvidime co mi povie,asi že si vymyslam a nič mi nieje.. :roll:
Ja som na tu kavu myslela už vtedy,ked si písala že pojdeš do PP.Ja bývam na starom Juhu,od nemocnice asi 10min peši.Som rada,že to máš ok.Ja mávam tiež migrény,ale prišla som na to ,že mi súvisí s menzesom.Bud mám migrénu 2-3dni pred alebo presne v strede.Skús si značiť,možno aj ty na niečo prídeš skôr ako lekári. :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od MartinaGinov » Štv Jan 15, 2009 5:35 pm

paradajka píše:
dannii píše:
bubufo píše:ja sa ti teraz mozem postazovat jednine v tom ze som teda zacala chudnut a som haldna ako hovadoooooooo :D :D
aj ja som nenormalne hladna,dam si grep a pojdem spat

Danii,je dobre jest grep pri diete?Pomaha to?často sa tu spomina grep,tak neviem či si to mam začať kupovat?



Ahoj paradajka, grep je pri diéte výborný, no jesť ho treba bez cukru, tak ako napísala aj danni ....... inak čo nového baby? Moja malá už spí 2 a pol hodiny :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: podriemala som snou a teraz čakám kedy vstane aby sme sa navečerali do tej 18hod. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od martuskab » Štv Jan 15, 2009 5:37 pm

Ahoj Martinka.Môj malý sa už mrvý,takže vstane každú chvíľku.Dnes som s ním mala ísť na krv,ale ráno som bola mrtva,tak som vstala až o pol ôsmej s malým.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od MartinaGinov » Štv Jan 15, 2009 5:41 pm

martuskab píše:Ahoj Martinka.Môj malý sa už mrvý,takže vstane každú chvíľku.Dnes som s ním mala ísť na krv,ale ráno som bola mrtva,tak som vstala až o pol ôsmej s malým.


Moja sa tiež už budila, tak ju mám teraz na rukách aby ešte spala ...... idem do kuchyne, pa večer baby :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od dannii » Štv Jan 15, 2009 6:56 pm

halo,halo
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od HOVIENKO » Štv Jan 15, 2009 7:07 pm

Ahojte maminky vidím že tu riešite diétku ja mám za sebou 90-dňovú a schudla som pri nej 18kg vydržala som až do konca celých 90-dní a popíjala som čaj na spaľovanie tukov volá sa HANASSAKY a je naozaj výborný a hlavne účinný tak sa všetky držte a nevzdávajte to stojí to za to.....hlavne reakcie okolia :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť