Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od MajcaRia » Štv Jan 15, 2009 7:10 pm

HOVIENKO píše:Ahojte maminky vidím že tu riešite diétku ja mám za sebou 90-dňovú a schudla som pri nej 18kg vydržala som až do konca celých 90-dní a popíjala som čaj na spaľovanie tukov volá sa HANASSAKY a je naozaj výborný a hlavne účinný tak sa všetky držte a nevzdávajte to stojí to za to.....hlavne reakcie okolia :wink: :wink: :wink: :wink:

čiže schudla si za cca 3mesiace 18kíl???no pekne...a niečo bližšie k čajíku neprezradíš???HHHmmm...??? :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od HOVIENKO » Štv Jan 15, 2009 7:16 pm

MajcaRia píše:
HOVIENKO píše:Ahojte maminky vidím že tu riešite diétku ja mám za sebou 90-dňovú a schudla som pri nej 18kg vydržala som až do konca celých 90-dní a popíjala som čaj na spaľovanie tukov volá sa HANASSAKY a je naozaj výborný a hlavne účinný tak sa všetky držte a nevzdávajte to stojí to za to.....hlavne reakcie okolia :wink: :wink: :wink: :wink:

čiže schudla si za cca 3mesiace 18kíl???no pekne...a niečo bližšie k čajíku neprezradíš???HHHmmm...??? :roll:
Ahojky áno schudla som za 90dní 18kg a myslím že mi veľmi pomohol aj ten čaj dostať ho kúpiť v každej dobrej predajni s čajmi je to sypaný čaj ktorý môžete piť celý deň namiesto vody a minerálky alebo kombinovať.......jedna krabica stojí cca 250sk ale vydrží dlho.......pa
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od swedulka » Štv Jan 15, 2009 11:16 pm

HOVIENKO píše:Ahojte maminky vidím že tu riešite diétku ja mám za sebou 90-dňovú a schudla som pri nej 18kg vydržala som až do konca celých 90-dní a popíjala som čaj na spaľovanie tukov volá sa HANASSAKY a je naozaj výborný a hlavne účinný tak sa všetky držte a nevzdávajte to stojí to za to.....hlavne reakcie okolia :wink: :wink: :wink: :wink:

Tak to gratulujem!!To musi byt riadna zmena!!Nedas do albumceka fotky pred a po?To som velmi zvedava na taku zmenu!!Určite sa teraz aj lepsie cítiš a dobre sa to počuva ,že "ty si schudla vsak"?
Tak daj nam este nejaku radu,čajik som si uz napisala do zoznamu čo mam zajtra nakupiť! :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Štv Jan 15, 2009 11:18 pm

Paradajka ahoj.Pod do témy -len tak pokecať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od swedulka » Štv Jan 15, 2009 11:24 pm

martuskab píše:Paradajka ahoj.Pod do témy -len tak pokecať.

Už bežííííím... :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od HOVIENKO » Pia Jan 16, 2009 2:56 pm

No naozaj sa to od okolia počúva výborne ako skvelo vyzeráte takže aj pre to to stojí za to vydržať tých pár mesiacov,veď keď si uvedomíte že čo to je tých 90-dní zbehne to ako nič ale potom tá radosť zo stratených kíl tak to sa nedá ani opýsať........ja som zišla z konfekčnej veľkosti 46-48 na 38-40 ale proces chudnutia začína milé žienky v našej hlavičke bez toho sa to určite nepodarí....A prečítala som si aj knihu od Miroslava Suchécho ako chudol on a je chlap napísal o tom vynikajúce čítanie hlavne pre niekoho kto sa nevie odhodlať na taký krok a vraví si že aj tak sa to nepodarí........Ale ono to naozaj funguje a tá masa ktorú má pribratý človek na sebe sa zázrakom niekde vyparí......držím palčeky. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 04, 2008 1:00 am

od MartinaGinov » Pia Jan 16, 2009 3:06 pm

HOVIENKO píše:No naozaj sa to od okolia počúva výborne ako skvelo vyzeráte takže aj pre to to stojí za to vydržať tých pár mesiacov,veď keď si uvedomíte že čo to je tých 90-dní zbehne to ako nič ale potom tá radosť zo stratených kíl tak to sa nedá ani opýsať........ja som zišla z konfekčnej veľkosti 46-48 na 38-40 ale proces chudnutia začína milé žienky v našej hlavičke bez toho sa to určite nepodarí....A prečítala som si aj knihu od Miroslava Suchécho ako chudol on a je chlap napísal o tom vynikajúce čítanie hlavne pre niekoho kto sa nevie odhodlať na taký krok a vraví si že aj tak sa to nepodarí........Ale ono to naozaj funguje a tá masa ktorú má pribratý človek na sebe sa zázrakom niekde vyparí......držím palčeky. :wink:


Škoda, že ja nemôžem držať 90 dňovú diétu, lebo kojím :cry: :cry: :cry: schudla som, no ešte mi treba 10kg :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Sob Jan 17, 2009 10:01 am

Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od bubufo » Sob Jan 17, 2009 10:48 am

paradajka píše:Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:


helooou dva kila to mas v pohooode,radsej pomensi ako rychlo,to sa ti potom hned vrati :wink: stale lelpsie ako by si mala pribrat nie?
ja idem od ponedlka chodit makat s kamoskami na taebo uvidim ci ma to nezabije :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od swedulka » Sob Jan 17, 2009 11:21 am

bubufo píše:
paradajka píše:Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:


helooou dva kila to mas v pohooode,radsej pomensi ako rychlo,to sa ti potom hned vrati :wink: stale lelpsie ako by si mala pribrat nie?
ja idem od ponedlka chodit makat s kamoskami na taebo uvidim ci ma to nezabije :D

To je super aj ja by som niekde sla cvicit!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Jan 17, 2009 11:46 am

paradajka píše:
bubufo píše:
paradajka píše:Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:


helooou dva kila to mas v pohooode,radsej pomensi ako rychlo,to sa ti potom hned vrati :wink: stale lelpsie ako by si mala pribrat nie?
ja idem od ponedlka chodit makat s kamoskami na taebo uvidim ci ma to nezabije :D

To je super aj ja by som niekde sla cvicit!
ja mam fit loptu a je to naozaj super vec aj deti radi na nej šantia a my s manzelom tiez
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od bubufo » Sob Jan 17, 2009 12:13 pm

paradajka píše:
bubufo píše:
paradajka píše:Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:


helooou dva kila to mas v pohooode,radsej pomensi ako rychlo,to sa ti potom hned vrati :wink: stale lelpsie ako by si mala pribrat nie?
ja idem od ponedlka chodit makat s kamoskami na taebo uvidim ci ma to nezabije :D

To je super aj ja by som niekde sla cvicit!


ja mam doma aj steper na nom slapem,dam sluchatka do usi a makam :D ale dav je dav to robi svoje :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Jan 17, 2009 12:18 pm

bubufo píše:
paradajka píše:
bubufo píše:
paradajka píše:Dobre ránko.Tak co nikdo uz nedrží dietku?
Napíste mi kolko kg ste schudli,aby som Vam zavidela!Ja LEN 2kg.To je hrozne!Ved uz presli skoro 2 tyzdne.Tak sa mi zda,ze sa tu každy len napcháva (aj ja) . :lol: Alebo nie :?:


helooou dva kila to mas v pohooode,radsej pomensi ako rychlo,to sa ti potom hned vrati :wink: stale lelpsie ako by si mala pribrat nie?
ja idem od ponedlka chodit makat s kamoskami na taebo uvidim ci ma to nezabije :D

To je super aj ja by som niekde sla cvicit!


ja mam doma aj steper na nom slapem,dam sluchatka do usi a makam :D ale dav je dav to robi svoje :wink:
to hej,mne aerobic hrozne chyba,len nema byt kto sdetmi,tak mam smolu,mma si nasla na stare kolena frajera,tak uz mi deti nevaruje :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od bubufo » Sob Jan 17, 2009 12:29 pm

danii co ju chytila druha puberta? :D sak to chlapov zvykne
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2982
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Sob Jan 17, 2009 12:32 pm

bubufo píše:danii co ju chytila druha puberta? :D sak to chlapov zvykne
no vidis,25rokov nikoho nemala a teraz sa chova jak 15rocna pubisa,niekedy ju normalne nespozbavam,je total nespolahliva,aj dnes som mala ist doobeda upratovat a ked som jej volala,ze kde trci,tak mi povedala,ze je s Ferom a ze sa jej nechce vstat tak nepride,skoro ma slahlo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť