Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od MajcaRia » Pon Jan 19, 2009 5:59 pm

no a chcela som ešte napísať že som si kúpila čaj...je písané že DETOX PREčISťUJúCI čAJ S VILCACOROU...je úžasný myslela som že sa chodím vyprázdňovať pravidelne to bolo(každý drzhý až tretí deň), ale zdaleka to nieje pravidelne!!!a začala som ho piť...tak asi o 3dni neskôr začal učinkovať chodila som na Wcko každý deň...a teraz kocky skoro po každom jedle, myslíte že je to dobré???citím sa ľahko a super, myslím že aj vám by to mohlo hlavne pri diéte pomôcť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 6:04 pm

No neviem či je to ok,ked po každom jedle :roll: :roll: :roll: .

Dlho si tu nebola...Prečo?,??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od MajcaRia » Pon Jan 19, 2009 6:07 pm

joooj martuskab pravdu povediac ma zaujali aj iné diskusie...a len zíram :shock: :shock: :shock: čo sa tu deje......a počula som o laserovom odstránení a nevieš koľko krát treba ísť aby zmizli???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od MajcaRia » Pon Jan 19, 2009 6:10 pm

martuskab píše:No neviem či je to ok,ked po každom jedle :roll: :roll: :roll: .

Dlho si tu nebola...Prečo?,??

myslíš že nie a prečo???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 307
Registrovaný: Pon Okt 27, 2008 11:58 am

od martuskab » Pon Jan 19, 2009 6:12 pm

Neviem ti povedať viac.
Skus si vyhľadať v google.

Nejak som ťa neregistrovala,možno mi to len trošku ušlo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 6:22 pm

MajcaRia píše:
paradajka píše:Chcem sa opytat ci niekdo pil čaj HANNASAKI .Kupila som si ho ,niekdo o tom tu uz písal,len chcem vediet ci je to vyskusane a fakt je pravda ,ze pomaha pri spalovani tukov?Schudol pomocou tohto čaju niekto?

ahojky babenky myslím že hovienko o tom písala...ja som sa jej pýtala že nech povie o tom viac...chystám sa aj ja natento čajík, kde si ho kúpila...???mňa tie sladkosti zatiaľ vždy premohli ale do jary chcem mať 36!!!to musím záväzok a idem cvičiť, ešte som nezačala...lenivka ale chcem si vyšportovať trocha postavu ...lebo po pôrode mám sem-tam proporcie a ináč kto z vás ma strie???ako sa dajú odstrániť!!!Strašne mi vadia aj ked ich mám priesvitné ale vyzerá to ako jazva...mám na stehnách a na prsach mierne...


Aj ja mám strie, no nevie či to sa dá odstrániť :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 6:23 pm

MajcaRia píše:no a chcela som ešte napísať že som si kúpila čaj...je písané že DETOX PREčISťUJúCI čAJ S VILCACOROU...je úžasný myslela som že sa chodím vyprázdňovať pravidelne to bolo(každý drzhý až tretí deň), ale zdaleka to nieje pravidelne!!!a začala som ho piť...tak asi o 3dni neskôr začal učinkovať chodila som na Wcko každý deň...a teraz kocky skoro po každom jedle, myslíte že je to dobré???citím sa ľahko a super, myslím že aj vám by to mohlo hlavne pri diéte pomôcť :wink:


Ja ani žiadny čaj nepijem a chodím na wc aj 4-5 krát denne ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Pon Jan 19, 2009 6:57 pm

MajcaRia píše:
paradajka píše:Chcem sa opytat ci niekdo pil čaj HANNASAKI .Kupila som si ho ,niekdo o tom tu uz písal,len chcem vediet ci je to vyskusane a fakt je pravda ,ze pomaha pri spalovani tukov?Schudol pomocou tohto čaju niekto?

ahojky babenky myslím že hovienko o tom písala...ja som sa jej pýtala že nech povie o tom viac...chystám sa aj ja natento čajík, kde si ho kúpila...???mňa tie sladkosti zatiaľ vždy premohli ale do jary chcem mať 36!!!to musím záväzok a idem cvičiť, ešte som nezačala...lenivka ale chcem si vyšportovať trocha postavu ...lebo po pôrode mám sem-tam proporcie a ináč kto z vás ma strie???ako sa dajú odstrániť!!!Strašne mi vadia aj ked ich mám priesvitné ale vyzerá to ako jazva...mám na stehnách a na prsach mierne...

Caj som kupila v lekarni,stal 215 Sk a je to na 500 salok.Dala som si do google HANNASAKI a neviem ,su tam ludia za aj proti.No ved ked mi to nepomoze schudnuť tak aspon budem dodrziavat pitný režim a píše tam,ze je vyborny da prečistenie organizmu. A na to wécko ja chodím aj 10 x za den a aj 4 x v noci.Je to hrozne ,ked dakde ideme tak vzdy hľadam zachody :roll: .Je to tak ale už dlhe roky,neviem prečo a ani som zatial nehľadala príčinu... :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 7:01 pm

paradajka píše:
MajcaRia píše:
paradajka píše:Chcem sa opytat ci niekdo pil čaj HANNASAKI .Kupila som si ho ,niekdo o tom tu uz písal,len chcem vediet ci je to vyskusane a fakt je pravda ,ze pomaha pri spalovani tukov?Schudol pomocou tohto čaju niekto?

ahojky babenky myslím že hovienko o tom písala...ja som sa jej pýtala že nech povie o tom viac...chystám sa aj ja natento čajík, kde si ho kúpila...???mňa tie sladkosti zatiaľ vždy premohli ale do jary chcem mať 36!!!to musím záväzok a idem cvičiť, ešte som nezačala...lenivka ale chcem si vyšportovať trocha postavu ...lebo po pôrode mám sem-tam proporcie a ináč kto z vás ma strie???ako sa dajú odstrániť!!!Strašne mi vadia aj ked ich mám priesvitné ale vyzerá to ako jazva...mám na stehnách a na prsach mierne...

Caj som kupila v lekarni,stal 215 Sk a je to na 500 salok.Dala som si do google HANNASAKI a neviem ,su tam ludia za aj proti.No ved ked mi to nepomoze schudnuť tak aspon budem dodrziavat pitný režim a píše tam,ze je vyborny da prečistenie organizmu. A na to wécko ja chodím aj 10 x za den a aj 4 x v noci.Je to hrozne ,ked dakde ideme tak vzdy hľadam zachody :roll: .Je to tak ale už dlhe roky,neviem prečo a ani som zatial nehľadala príčinu... :cry:


Chodíš len na wc alebo aj na velkú?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Pon Jan 19, 2009 7:02 pm

MartinaGinov píše:
paradajka píše:
MajcaRia píše:
paradajka píše:Chcem sa opytat ci niekdo pil čaj HANNASAKI .Kupila som si ho ,niekdo o tom tu uz písal,len chcem vediet ci je to vyskusane a fakt je pravda ,ze pomaha pri spalovani tukov?Schudol pomocou tohto čaju niekto?

ahojky babenky myslím že hovienko o tom písala...ja som sa jej pýtala že nech povie o tom viac...chystám sa aj ja natento čajík, kde si ho kúpila...???mňa tie sladkosti zatiaľ vždy premohli ale do jary chcem mať 36!!!to musím záväzok a idem cvičiť, ešte som nezačala...lenivka ale chcem si vyšportovať trocha postavu ...lebo po pôrode mám sem-tam proporcie a ináč kto z vás ma strie???ako sa dajú odstrániť!!!Strašne mi vadia aj ked ich mám priesvitné ale vyzerá to ako jazva...mám na stehnách a na prsach mierne...

Caj som kupila v lekarni,stal 215 Sk a je to na 500 salok.Dala som si do google HANNASAKI a neviem ,su tam ludia za aj proti.No ved ked mi to nepomoze schudnuť tak aspon budem dodrziavat pitný režim a píše tam,ze je vyborny da prečistenie organizmu. A na to wécko ja chodím aj 10 x za den a aj 4 x v noci.Je to hrozne ,ked dakde ideme tak vzdy hľadam zachody :roll: .Je to tak ale už dlhe roky,neviem prečo a ani som zatial nehľadala príčinu... :cry:


Chodíš len na wc alebo aj na velkú?

Na velku nie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 7:05 pm

Takže chodíš len "piškať" ... a nemáš problémy s močovým? Ja som tak chodila, keď som mala zápal ... prechladenie .... nebola si s tým u urológa? Mala by si ísť, lebo je to vela, takto cez den chodiť ..... ja tiež chodím často, no podla toho kolko vypijem tekutín, a tekutín pijem dosť, takže viem, kedy mám to normálne a kedy nie.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Pon Jan 19, 2009 7:08 pm

MartinaGinov píše:Takže chodíš len "piškať" ... a nemáš problémy s močovým? Ja som tak chodila, keď som mala zápal ... prechladenie .... nebola si s tým u urológa? Mala by si ísť, lebo je to vela, takto cez den chodiť ..... ja tiež chodím často, no podla toho kolko vypijem tekutín, a tekutín pijem dosť, takže viem, kedy mám to normálne a kedy nie.....

No ja ked viem,ze niekde ideme autom ,tak nepijem vobec ,idem doma,sadnem do auta a uz by som sla zase.No je to hrozne,nebola som s tým nikde,ale nic ma nikdy neboli ,ze si myslim ze niesom prechladena.Ked som chodila na vodičak tak ten instruktor sa zo mna smial.Vzdy som sa musela doviest az domov,lebo som nevydržala....A ked mam stresy ,chodim 2 x tolko!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 7:10 pm

paradajka píše:
MartinaGinov píše:Takže chodíš len "piškať" ... a nemáš problémy s močovým? Ja som tak chodila, keď som mala zápal ... prechladenie .... nebola si s tým u urológa? Mala by si ísť, lebo je to vela, takto cez den chodiť ..... ja tiež chodím často, no podla toho kolko vypijem tekutín, a tekutín pijem dosť, takže viem, kedy mám to normálne a kedy nie.....

No ja ked viem,ze niekde ideme autom ,tak nepijem vobec ,idem doma,sadnem do auta a uz by som sla zase.No je to hrozne,nebola som s tým nikde,ale nic ma nikdy neboli ,ze si myslim ze niesom prechladena.Ked som chodila na vodičak tak ten instruktor sa zo mna smial.Vzdy som sa musela doviest az domov,lebo som nevydržala....A ked mam stresy ,chodim 2 x tolko!!


No aj keď ťa nebolí, mala by si ísť, preventívne, čo ti na to povie odborník, vieš .... veď ťa to nič nebude stáť, akurát musíš sa asi objednať, neviem ako to teraz funguje, alebo musíš ísť za obvodnou aby si napísala papiery odporúčací k urologovi ... asi tak, ale určite by si mala ísť .... preventívne .... alebo či nemáš oslabený močový mechúr, a preto neudržíš a preto tak často chodíš .... sa mi zdá že to mala teta a dá sa to liečiť ....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 7:12 pm

Ono ked to nebudeš teraz liečiť, tak sa ti to môže vekom zhoršovať, a nakonie nemusíš ani vôbec udržať moč, a potom to nieje nič moc dobré .... radšej to rieš teraz :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Pon Jan 19, 2009 7:21 pm

MartinaGinov píše:Ono ked to nebudeš teraz liečiť, tak sa ti to môže vekom zhoršovať, a nakonie nemusíš ani vôbec udržať moč, a potom to nieje nič moc dobré .... radšej to rieš teraz :!:

ja viem no musim s tym daco robit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť