Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - Diéta

od MartinaGinov » Pon Jan 19, 2009 7:39 pm

paradajka píše:
MartinaGinov píše:Ono ked to nebudeš teraz liečiť, tak sa ti to môže vekom zhoršovať, a nakonie nemusíš ani vôbec udržať moč, a potom to nieje nič moc dobré .... radšej to rieš teraz :!:

ja viem no musim s tym daco robit.


Ja ti chcem moja len dobre, musíš to riešiť, držím palčeky, keby si sa rozhodla ísť za lekárom, tak potom napíš ako to dopadlo, ale neodkladaj to, rieš čím skôr, aby si nám bola zdravučká :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 884
Registrovaný: Uto Sep 30, 2008 8:54 pm

od swedulka » Str Jan 21, 2009 8:41 pm

Haloooo,ako dietka???Ja som mala dnes prve ohlasy,ze ci som schudla :!: :roll: Teším sa,konečne si to niekto všimol!!! :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od martuskab » Str Jan 21, 2009 8:51 pm

paradajka píše:Haloooo,ako dietka???Ja som mala dnes prve ohlasy,ze ci som schudla :!: :roll: Teším sa,konečne si to niekto všimol!!! :)
Ahoj.
TAk to ti gratulujem.A koľko si schudla?
Ja mám dole 2,5kg. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od denisa88 » Str Jan 21, 2009 9:44 pm

U mna by ziadna dieta ako sa poznam uspech nemala..po porode som si tiez vystacila len so svojim oficialnym stravovanim a mam povodnu vahu.Asi bude najdolezitejsie neprezierat sa, dat si to naco mas chut, jest vela ovocia a zeleniny a hlavne cvicit.Bez cvicenia to urcite nema zmysel.Mne momentalne staci ze so mnou cvici moja 13 mesacna dcerka a vecer mam dost. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Dec 26, 2008 12:08 pm

od swedulka » Str Jan 21, 2009 10:05 pm

Mam dole necele 4 kg.ja len jem vela zeleniny a doobeda len ovocie .Na obed normalne,len mensie porcie. A hlavne nejem vobec chlieb!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 21, 2009 10:32 pm

zdravim...len kuk robim,medzi vas..akurat papam fajnovu jablckovu strudlu a kolacik ktory ma fantasticku termixovu plnku..poslem po kable? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Str Jan 21, 2009 10:33 pm

sisu22 píše:zdravim...len kuk robim,medzi vas..akurat papam fajnovu jablckovu strudlu a kolacik ktory ma fantasticku termixovu plnku..poslem po kable? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ty potvora provokaterska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od swedulka » Str Jan 21, 2009 10:37 pm

dannii píše:
sisu22 píše:zdravim...len kuk robim,medzi vas..akurat papam fajnovu jablckovu strudlu a kolacik ktory ma fantasticku termixovu plnku..poslem po kable? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ty potvora provokaterska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jééj dala by som si,posli ale čím skor,aby po ceste neskyslo! :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1150
Registrovaný: Pia Júl 18, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Jan 21, 2009 10:40 pm

paradajka píše:
dannii píše:
sisu22 píše:zdravim...len kuk robim,medzi vas..akurat papam fajnovu jablckovu strudlu a kolacik ktory ma fantasticku termixovu plnku..poslem po kable? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ty potvora provokaterska :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jééj dala by som si,posli ale čím skor,aby po ceste neskyslo! :cry:


no veru by bolo skody,takej mnaky...som volala kamoske,nech si dojde...vsak ked ponukaju ber,ne? :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Ned Jan 25, 2009 4:18 pm

No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Ned Jan 25, 2009 4:20 pm

martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .
Martuska g :lol: :lol: :lol: :lol: ratulujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Ned Jan 25, 2009 4:39 pm

dannii píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .
Martuska g :lol: :lol: :lol: :lol: ratulujem
Ďakujem.Ja ked som len prešla okolo koláčika tak sa mi hned prilepil na zadok :evil: :evil: :evil: ,už to len udržať alebo zlepšiť. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Ned Jan 25, 2009 4:41 pm

martuskab píše:
dannii píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .
Martuska g :lol: :lol: :lol: :lol: ratulujem
Ďakujem.Ja ked som len prešla okolo koláčika tak sa mi hned prilepil na zadok :evil: :evil: :evil: ,už to len udržať alebo zlepšiť. :lol: :lol: :lol:
ty to zvladnes a ked pride jar,tak to pojde rychlejsie,maly bude starsi,viac pohybu.uvidis
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od martuskab » Ned Jan 25, 2009 4:44 pm

dannii píše:
martuskab píše:
dannii píše:
martuskab píše:No kočky krásne.Ako pokračujete s diétkou?

Ja mám dole 3kg. :lol: :lol: :lol: Ale čo ma najviac teší,išlo to dole za zadku :wink: :wink: :wink: .
Martuska g :lol: :lol: :lol: :lol: ratulujem
Ďakujem.Ja ked som len prešla okolo koláčika tak sa mi hned prilepil na zadok :evil: :evil: :evil: ,už to len udržať alebo zlepšiť. :lol: :lol: :lol:
ty to zvladnes a ked pride jar,tak to pojde rychlejsie,maly bude starsi,viac pohybu.uvidis
Ja mu už teraz nestíham.Stále chce len chodiť za ručky.Aj chodítko sme mu kúpili,a zbytočne :evil: :evil: :evil: .Čo to bude na jar,to ti potom poviem :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

od dannii » Ned Jan 25, 2009 4:45 pm

pod len do LTP.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť