Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Snažíme sa o bábätko - Do ktoreho centra pri problemoch s otehotnenim?

Do ktoreho centra pri problemoch s otehotnenim?

od Roberta79 » Sob Nov 01, 2014 10:15 pm

Co myslite ktore centrum je v Bratislave najlepsie? Ci je lepsie ist do Brna?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Do ktoreho centra pri problemoch s otehotnenim?

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:56 pm

Roberta79 píše:Co myslite ktore centrum je v Bratislave najlepsie? Ci je lepsie ist do Brna?


bavili sme sa o tom s kamosku ale kedze take neriesim tak ma to nejako nezaujalo takze si to nepamatam. ale tusim hovorila nejake ceske mesto takze je mozne ze to bolo to brno. a dokonca hovorila take ze uz niekde vedia dokonca aj naplanovat? alebo nejako urobit ze si vies vybrat a povedat ake pohlavie chces. to som cumela jak puk, nechce sa mi verit ze sa uz taketo da :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Do ktoreho centra pri problemoch s otehotnenim?

od Roberta79 » Uto Nov 04, 2014 7:55 am

vladkaPD píše:
Roberta79 píše:Co myslite ktore centrum je v Bratislave najlepsie? Ci je lepsie ist do Brna?


bavili sme sa o tom s kamosku ale kedze take neriesim tak ma to nejako nezaujalo takze si to nepamatam. ale tusim hovorila nejake ceske mesto takze je mozne ze to bolo to brno. a dokonca hovorila take ze uz niekde vedia dokonca aj naplanovat? alebo nejako urobit ze si vies vybrat a povedat ake pohlavie chces. to som cumela jak puk, nechce sa mi verit ze sa uz taketo da :shock:



Brno je odborne resp pristrojovo na tom ovela lepsie len jeto daleko, aspon si myslim. Pocula som ze je to mozne si vybrat pohlavie ale nechce sa mi to verit ze je to v SR alebo CZ mozne. Musim vygooglit :) Ale myslim ze aj to vajicko si vybera spermiu ci bude dievcenska alebo chlapcenska...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť