Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kojenie a umelé mlieko - Dojcenie

od veronci89 » Str Sep 23, 2009 11:58 pm

inguli píše:aha nejak som tu vetu vynechala :roll: tak chapem...jasne ze potom nie...no ja zasa dost dobre znasam bolest....myslim ak treba viem vydrzat...no samozrejme netuzim po tom :wink: :roll:

tak ti neostava ine len si davat veeelky pozor aby neprisiel maly brat alebo sestra :wink:



to ano

dávame si obrovský pozor ale čert nikdy nespí a prezervatív tiez nieje zaruka a dalsia vec neznásam ich velmi dobre mám po nich taký svrbivý pocit po osprchovaní sa to zlepší do hodiny to pominie ale hroza ak nechcem dalsie nič iné mi neostáva

som hrozná snad som citlivá na vsetko :D

neva nejako to este vydrzím uz som si pravdupopvediac aj zvykla a okrem toho nemám velku chut na intimity takze to ani tak často nemáme

neviem sa dočkat tabletiek ale tak zatial je prvoradé moje zlatíčko :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od renatasi » Štv Sep 24, 2009 1:15 pm

A neskúšala si Pharmatex ?je to nehormonálna ant.vo forme krému,gelu alebo čipiek a je vraj veľmi spoľahlivá a hlavne môžeš ju aj keď kojíš.Aj ja sa chystám vyskúšať ju .Daj si do vyhľadávača názov a sú tam aj rôzne diskusie. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Apr 10, 2009 6:00 pm

od veronci89 » Pia Sep 25, 2009 1:33 pm

renatasi píše:A neskúšala si Pharmatex ?je to nehormonálna ant.vo forme krému,gelu alebo čipiek a je vraj veľmi spoľahlivá a hlavne môžeš ju aj keď kojíš.Aj ja sa chystám vyskúšať ju .Daj si do vyhľadávača názov a sú tam aj rôzne diskusie. :roll:


diky za radu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Sob Sep 26, 2009 11:58 pm

tak vdaka pomohla si mi. uz mám antikoncepciu doma :wink:

inak este dodnes som o nej nepočula

ako super :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Str Sep 30, 2009 8:47 pm

pri kojeni je dobra antikoncepcia Cerazette. Ja som ju brala,a bola som spokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť