Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nespoľahliví inzerenti - dotyčná neprebrala dobierku!!

dotyčná neprebrala dobierku!!

od anna2211 » Uto Feb 12, 2013 12:28 pm

chcem upozorniť na nespoľahlivého užívateľa Mgr. VERONIKA MADZINOVÁ!!!!,Tupolevova 1,851 01 Bratislava,nepreberá dobierky,je to neregistrovaný užívateľ,neposielam balíčky týmto spôsobom,poslala som ho na základe uistenia o serioznosti,brala som to tak že vysokoškolsky vzdelaný človek sa k tákemuto niečomu nezníži,dotyčná sa vyhovárala na nedoručené oznámenie o zásielke a v konečnom dôsledku na nezáujem o doručený balíček,pričom balíček bol na pošte hned na druhý deň
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Apr 06, 2009 5:05 pm

od otrida11 » Str Feb 13, 2013 9:19 am

... A TO KDE SI SI ZISTILA, ZE TO :arrow: Mgr. NIE JE IBA FIKTIVNY TITUL??? AKO SA HOVORI, PAPIER ZNESIE VSETKO. TEDA NAPISAT SA DA HOCICO... A KEBY TO BOLA AJ PRAVDA, TO Mgr. TAK CO? MNA BY TO ESTE NEPRESVEDCILO O 100% SERIOZNOSTI... :roll:
JA NA DOBIERKU UZ DAVNO NEPOSIELAM A NEREGISTROVANYM 8) UZ DUPLOVANE NIE...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť