Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Dovolenky, detské tábory, výlety - dovolenka v chorvátsku

Re: dovolenka v chorvátsku

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 2:53 pm

Skafandre sne nemali :lol: :lol: :lol: Išli sme sami s malým,že výlet akože..tak sme sadli na poschodový osobáčik,zo stanice som brala taxi za 4€ :? :lol: a vyloží nás na Zelenej a ani vstupné nepýtali..kuknem na vodu,čistá riasa a o pár minút začal lejak :lol: :lol: :lol: Tak sme prečkali v krčme,potom zobrali vodný bicykel na hodku a zavolala som si z Tn odvoz radšej :D :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: dovolenka v chorvátsku

od keilayh » Ned Aug 17, 2014 3:27 pm

Janka81 píše:Skafandre sne nemali :lol: :lol: :lol: Išli sme sami s malým,že výlet akože..tak sme sadli na poschodový osobáčik,zo stanice som brala taxi za 4€ :? :lol: a vyloží nás na Zelenej a ani vstupné nepýtali..kuknem na vodu,čistá riasa a o pár minút začal lejak :lol: :lol: :lol: Tak sme prečkali v krčme,potom zobrali vodný bicykel na hodku a zavolala som si z Tn odvoz radšej :D :P


Tak ste mali super výlet čo? :D :shock:
Bože a tak to tam fungovalo kedysi, akcie, koncerty, ako decka každy vikend s rodičmi pri vode ... no škoda toho
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: dovolenka v chorvátsku

od Janka81 » Ned Aug 17, 2014 3:40 pm

No velice super výlet :lol: Ale tak aspoň som tam bola mrknúť po rokoch,ved som tam bola naposledy v 2008...Verím,že sa toho niekto chytí a dá to dokopy..ale chatu by som tam brala-niektoré sú fajné :D :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť