Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - fejky s nastriekaným logom známej značky

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

Re: fejky s nastriekaným logom známej značky

od peterke » Uto Okt 21, 2014 7:57 am

KOTUHA2 píše:este mi neda -pan Milan ma same kladne referencie takze to hovori aj samo za seba..a nema ich tam malo



tu nejde o kladné hodnotenia,ale o veľký podvod :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: fejky s nastriekaným logom známej značky

od keilayh » Uto Okt 21, 2014 8:23 am

sandras píše:no takéto veci raz môžu byť veľmi draho zaplatené, a to zdravím vlastného dieťaťa ... rôzne vyrážky neznámeho pôvodu, ekzémy, či poškodené nohy sú to najmenšie zlo proti tomu, že tie veci nikto nekontroluje a bohvie aké farbivá, plasty a lepidlá obsahujú
a k tej značke, podla ma pubertiaci majú prehľad a vedia veľmi dobre, čo je fake a čo nie ... a ak ma niekto napodobeninu, je to ešte väčší trapas, ako keby mal "neznačkové".

Osobne síce nechápem načo niekto kupuje takéto veci, ked može mať za tú istú cenu ovela kvalitnejšiu vec, kludne aj originál danej značky. Ale tak, každého vec...


To som myslela, že by sme mohli rozoberať, že ušetril alebo či vôbec ušetril :roll:
Ale tak mne je to tiež v podstate jedno, tieto značky nenosim a ani ich nosiť nebudem :D pre mňa to značky ani niesu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: fejky s nastriekaným logom známej značky

od peterke » Uto Okt 21, 2014 8:37 am

KOTUHA2 píše:ja od pana Milana nakupujem,nikdo ma nenuti ,nevnucuje jednoducho som s tovarom spokojna ,nie je problem z vratenim tovaru alebo penazi,prijemny pristup a je mi absolutne jedno ci to je fejk ked sa mi tovar paci kupim a neriesim..nikoho nenuti tovar kupovat a je to na kazdom z nas ..je to kazdeho slobodne rozhodnutie takze nie je co riesit...



a kvôli čomu to vlastne kupujete? Aby ste svojmu okoliu ukázali,že máte na "značkové veci" ,aj ked nemáte ,či ako ? Nie je jednoduchšie navštíviť miestny čínsky obchod a kúpiť si to isté,len bez nastriekaného loga značky ? :mrgreen: To človek aby sa radšej nevyzúval niekde na návšteve,aby sa z úúúúžasných adidasiek nestali tenisky HUYANZOUNG alebo niečo podobné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 69
Registrovaný: Pon Mar 03, 2008 1:00 am

Re: fejky s nastriekaným logom známej značky

od gombicka1 » Uto Okt 21, 2014 9:02 am

viete co je najlepsie? ze tie faky vam pustia cez colnicu. a nemyslim tak ze neskontroluju, ale zadrzia, vyzvu vas vy pridete a vybavite si to. super nie?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť