Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

O portáli BabyBazar.sk - fotka "kolaz"

Témy týkajúce sa nášho portálu. Čo vylepšiť? Čo Vám tu chýba, vadí?

fotka "kolaz"

od badzova » Pia Apr 08, 2011 2:02 pm

este by som sa chcela opytat, na jednu vec.
mam nejaky tovar ktory je vo vviacerych farbach a nechcem nahravat kazdy inzerat zvlast, tak som si spravila akoby "kolaz" obrazkov a chcela som to dat na titulnu fotku, ale aj ked fotka splna parametre ked ju vlozim je velmi roztiahnuta a neplni ten ucel akoby mala, ked tu fotku ale otvorim tak je v poriadku.
co s tym?
dakujem za odpoved.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 6:23 pm

od admin » Pon Apr 11, 2011 10:31 pm

Idealne, ak tovar pridate kazdy zvlast, lebo vela uzivatelov sa nedostane az k detalilu izneratu a ak spravite kolaz tak uz ta nahladova fotografia je presne ako pisete nezaujimava, mala, necitatelna. Ak sa aj napriek tomu rozhodnete pre kolaz, fotka musi mat aj po uprave pomer sran taky, ako mala pred upravavov 640 x 480 px, 800 x 600 px resp. ich nasoby alebo delence. Videl som ze niektore fotografie vo Vasom bazariku ktore mate takto upravene maju aj biele pozadie, cize to treba pri uprave samozrejme odstranit a spominany pomer stran dodrzat.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am

od badzova » Štv Apr 14, 2011 11:03 pm

dakujem za odpoved, ten biely okraj je tam preto aby mi "novy tovar" ten nadpis neprekryval obrazky. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Štv Jún 11, 2009 6:23 pm

Re: fotka "kolaz"

od mimi07 » Ned Jan 18, 2015 9:57 pm

Dobrý večer,nevidno mi fotky pri správách,mám tam prazdné okienko....Dakujem
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Júl 14, 2007 12:00 am

Re: fotka "kolaz"

od admin » Pon Jan 19, 2015 1:32 pm

Skuste si vynmazat internetovu pamat prehliadaca tzv. cache.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 187
Registrovaný: Pia Jan 26, 2007 1:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť