Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Kočíky golfky - golfky pre 3 rocneho?

golfky pre 3 rocneho?

od sisu22 » Ned Mar 07, 2010 10:59 pm

Baby poradte mi,maly bude mat v auguste 3 roky,este chcem nejake golky kupit (rychly presun:-) ) a neviem sa rozhodnut. Ktory by ste mi doporucili (aby donho vobec vliezol a nebol v nom ako "jelitko")?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od babikavw » Pon Mar 08, 2010 12:57 am

ahoj moj maly bude mat v juli 3 a mame golfacik fakt len na to ,,rychle presunutie,, inak chodime vacsinou autom ale dolfacik sa este zide urcite ja mam pierre cardin vojenskej olivovej farby je krasny pohodlny skladaci a lahucky a navyse malinky a pritom sa v nom aj pohodlne sedi ma 5 bodove zapinanie a dokonca ja maly nakupny kosicek kolieska ma gumene nie umelina cize sa s nim vynikajuco chodi a kolieska vobec ani nepocut ani po kamienkoch kupila som ho v jednom obchode v kosiciach a to novy stal 20 eur ako vacsina golfacov v tom obchodiku je perfektny ozaj.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Pon Aug 18, 2008 11:58 pm

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 9:13 am

ten pierre cardin mam aj ja :D veru je priestrany a sikovny,len uz by som chcela zmenu :wink: ale dakujem pekne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od babikavw » Pon Mar 08, 2010 9:27 am

tie mini golky piere cardin?lebo su aj take torcha vacsie polohovatlne golfky este.ja osobne mam s tym dobre skusenosti a myslim ze po tomto tu uz ziaden nekupim nebude uz nutny maly uz poobede nespi asi dva mes.cize to mu staci :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Pon Aug 18, 2008 11:58 pm

od sandras » Pon Mar 08, 2010 5:45 pm

sisu a myslíš, že to ešte využiješ? ... moj mal 3 roky teraz a do kočíka by si nesadol, ani keby som ho veeeelmi pekne poprosila :lol: :lol: :lol:

ale kočky v nejakej teme písali o Quinny Zapp, skús pohladať, vraj je dobrý - lahký, skladný
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 6:09 pm

sandras píše:sisu a myslíš, že to ešte využiješ? ... moj mal 3 roky teraz a do kočíka by si nesadol, ani keby som ho veeeelmi pekne poprosila :lol: :lol: :lol:

ale kočky v nejakej teme písali o Quinny Zapp, skús pohladať, vraj je dobrý - lahký, skladný


vies do obchodu,alebo len tak niekam vybehnut mi je lepsie ked maleho "nalodim",on sa suchta,kym s nim zajdem z obchodu pesi,zabijeme aj hodinu. Tak daco skusim kuknu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od babikavw » Pon Mar 08, 2010 7:19 pm

sisu22 píše:
sandras píše:sisu a myslíš, že to ešte využiješ? ... moj mal 3 roky teraz a do kočíka by si nesadol, ani keby som ho veeeelmi pekne poprosila :lol: :lol: :lol:

ale kočky v nejakej teme písali o Quinny Zapp, skús pohladať, vraj je dobrý - lahký, skladný


vies do obchodu,alebo len tak niekam vybehnut mi je lepsie ked maleho "nalodim",on sa suchta,kym s nim zajdem z obchodu pesi,zabijeme aj hodinu. Tak daco skusim kuknu :wink:



presne to ze ked idem do obcodu tak nepojdem autom kedze to je za rohom ale kym by sa moj maly tam dostal tak by ozaj presla asi aj hodina :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Pon Aug 18, 2008 11:58 pm

od sandras » Pon Mar 08, 2010 7:46 pm

no to ano ... my chodíme do obchodu 1x do týždna autom (cez týžden nechodím vôbec, chlieb pečiem doma a iné denne kupovať netreba) a do školky ho tiež vozíme autom aspon teraz v zime, k lekárke tiež autom
cez týžden chodia vonku zo školky každý den a popoludní ideme len na prechádzku, a to máme čas a to mi je jedno, že sa budeme šuchtať pomaly hodinu.
Naš malý chodí sam od 2 rokov, pekne za ruku a prejde aj cele mesto vedla mna, len mu musím stále niečo rozprávať a ukazovať, aby "zabudol" že kráča. Najradšej "číta" značky áut čo parkujú popri ceste a kometuje ich.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od luckab » Pon Mar 08, 2010 8:46 pm

Sisu ja teraz riešim ten istý problém, malý má 27 mesiacov a tiež som sa rozhodla pre ešte jeden kočík na rýchle obehnutie mesta, menší nákup, návštevu lekára, pošty... Založila som tému quinny zapp, lebo tento kočík je ľahučký a mimoriadne skladný, čo mi vyhovuje, keďže by som ho rada zmestila do auta aj na letnú dovolenku.. Hlavne ma zaujímalo či je s ním ľahká mamipulácia a či je vhodný pre väčšie dieťa, aby v ňom malý nevyzeral natlačený ako sardinka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Pia Dec 12, 2008 8:28 am

od babikavw » Pon Mar 08, 2010 8:47 pm

no moj maly sa naucil chodit ked mal 10 mes. od roka uz chodil pekne a od roka a pol lietal doslova lenze on je taky ze ked nieco zbada na zemi atd tak vie aj pol hodinu nato pozerat a toto ze je zima keby bolo leto je to jedno je teplo a predjeme sa vsetci lenze ked su take mrazy tak si myslim ze ten kociarik pomoze ked uz nie je ina moznost.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Pon Aug 18, 2008 11:58 pm

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 8:52 pm

sandras píše:no to ano ... my chodíme do obchodu 1x do týždna autom (cez týžden nechodím vôbec, chlieb pečiem doma a iné denne kupovať netreba) a do školky ho tiež vozíme autom aspon teraz v zime, k lekárke tiež autom
cez týžden chodia vonku zo školky každý den a popoludní ideme len na prechádzku, a to máme čas a to mi je jedno, že sa budeme šuchtať pomaly hodinu.
Naš malý chodí sam od 2 rokov, pekne za ruku a prejde aj cele mesto vedla mna, len mu musím stále niečo rozprávať a ukazovať, aby "zabudol" že kráča. Najradšej "číta" značky áut čo parkujú popri ceste a kometuje ich.


sandra ja byvam na dedine,a nez by som z garaze vytiahla rarohy (bicykle,trojkolky) tak mi je rychlejsie vytiahnut kocik,ked vsetko tu je na jednej ulici.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 8:55 pm

babikavw píše:no moj maly sa naucil chodit ked mal 10 mes. od roka uz chodil pekne a od roka a pol lietal doslova lenze on je taky ze ked nieco zbada na zemi atd tak vie aj pol hodinu nato pozerat a toto ze je zima keby bolo leto je to jedno je teplo a predjeme sa vsetci lenze ked su take mrazy tak si myslim ze ten kociarik pomoze ked uz nie je ina moznost.


ved to je to,mne by tiez to suchtanie nevadilo,ale ked potrebujem ozaj len vybehnut napr. na postu,ci nieco mi chyba na varenie,je to jednoduchsie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 9:32 pm

tu ma jedna pani v ponke pikolo. Nemate s nim skusenost?ten sa mi paci,pani ma nick remenarova. Len neviem,ci sa mi maly donho vtrepe.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sisu22 » Pon Mar 08, 2010 9:33 pm

baby point mark 4 alebo tento kocik sa mi paci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od sandras » Pon Mar 08, 2010 9:54 pm

sisu22 píše:tu ma jedna pani v ponke pikolo. Nemate s nim skusenost?ten sa mi paci,pani ma nick remenarova. Len neviem,ci sa mi maly donho vtrepe.


nemám, my sme mali na rýchle presuny CAM Apollo, ale to nebol zrovna malý golfáčik. Zasa na druhej strane sa tam dieťa aj vyspalo a vošlo sa tam aj s fusakom v zime, tiež sa s ním dalo chodiť aj v terene, lebo mal velke koliečka.

požiadaj si rozmery sedačky/ložnej plochy a nosnosť :wink:

ten baby point vyzerá dobre, aspon na fotkách :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Ďalší

Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť