Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Gynekológ žena či muž??

Re: Gynekológ žena či muž??

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 10:43 am

Podľa mna je lepšie tak radšej zájsť raz ročne predídeš tak mnohým zbytočným komplikáciám.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 12:24 pm

ja mám panický strach z lekárov, tak nechodím....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 12:46 pm

Jajus345 píše:ja mám panický strach z lekárov, tak nechodím....


prečo? veď ti nič neurobia :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 12:53 pm

no nie, ale ta predstava ísť ku gynekológovi....to nieeeeeee :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od disha11 » Pia Sep 05, 2014 4:19 pm

ja mám tiež gynekológa a som nadmieru spokojná. Je odborník v svojom obore a verím mu a vždy robím to, čo mi povie a aj čo mi je. Je veľmi milý. Často sa stáva, že lekári iba vypíšu lieky a nepovedia diagnózu, no ten môj všetko so mnou prekonzultuje a povie ako to je, na rovinu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 6:37 pm

Tak to máš super gynekológa, ja som tiež veľmi spokojná, neviem prečo ale ja mám pocit že je nejaký citlivejší aj pri vyšetrení ako moja predchádzajúca lekárka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Janka81 » Pia Sep 26, 2014 6:03 pm

Jajus345 píše:no nie, ale ta predstava ísť ku gynekológovi....to nieeeeeee :oops: :oops: :oops:


Ale 9 rokov neísť? NONO :wink: :!: Ved si matka,tak musíš byť nielen zodpovedná,ale sa aj prekonať..

Ja chodím každý rok a nie je to len preto,že môj doktor je veľký fešááák :wink: :wink: :wink: :D On je aj milý a nikdy sa u neho nečaká..minule ma pochválil,že mám ukážkovú maternicu :lol: :lol: :lol: no nemiluj ho :wink: :wink: :wink:

Ja osobne mám strach z vážnych chorôb a neviem si ani len predstaviť,že by som niečo zanedbala a nedajbože sa mi niečo stane :shock: :? Môj syn by skončil v decáku..pre mňa je smrť luxusom...a ten si nemôžem dovoliť!Preto chodím aj každý rok na sono prsníkov a počas roka ma minimálne 2x vycucnú z krvi a výsledky na cca A4 stranu,takže prehľad o zdravotnom stave aký-taký mám :D :wink:
Ale zas to nejak nepreháňam a žiť treba,takže idem si dať kafe a jednu slimečku :lol: :lol: :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Pia Sep 26, 2014 6:17 pm

Janka81 ja som v takých veciach veľký lajdak...ked ma nic neboli,nehrnem sa k lekarom....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Janka81 » Pia Sep 26, 2014 7:34 pm

Jajus345 píše:Janka81 ja som v takých veciach veľký lajdak...ked ma nic neboli,nehrnem sa k lekarom....



Jasne,ja to poznám :wink: ale tu nejde len o Teba Jarka,kedže si mama..tak šup,šup na prehliadku :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Pia Sep 26, 2014 8:12 pm

Janka ja viem,ze som...ale nie gynekolog...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Janka81 » Sob Sep 27, 2014 10:18 am

Jajus345 píše:Janka ja viem,ze som...ale nie gynekolog...



Ja viéém :wink: Ani mne sa tam nechce,ale ten 1x do roka idem..ked si len spomeniem,koľko je ochorení krčka maternice atd...až ma zamrazí,,Ty sa nebojíš?

Ale napríklad mala by som ísť už aj na mamograf..no na ten nepôjdem,pretože tomu neverím..stretla som zopár žienok,ktoré mali rakovinu zjavne aj kvôli tomuto prístroju..mamo vyvíja silný tlak na prsia a ked sa niekomu podarí "pribuchnúť" silno prsník do prístroja..problém je na svete..ale celkovo ja nejdem kvôli tomu ožiareniu a kvôli tomu,že veľa vecí,čo mamo odhalí ako nádory,býva len planý poplach..Takže idem aj preventívne na kontrolu prsníkov,ale len na sono :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Sob Sep 27, 2014 10:30 am

Janka nerozmyslam nad chorobami,žijem pre prítomnosť...na mamografii ani na sone prsnikov som vôbec nebola,ak sa nemylim,žena by tam mala ist po 30-tke raz rocne...mozno sa mylim,ale tam by mal posielať obvodny lekár,od 14 rokov som bola chorá minulý rok...mala som silnu angínu bola som doma 3 dni a opäť do práce...ja viem a som si toho vedoma,ze zdravie ma byt na prvom mieste ale ked ma nič neboli a cítim sa dobre nejdem nikam....proste nastala taká uponahlana doba,ze ľudia pozeraju nato,aby nestratili prácu...tak sa zanedbavaju a v tej skupine žiaľ patrím aj ja....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Janka81 » Sob Sep 27, 2014 11:03 am

Jajus345 píše:Janka nerozmyslam nad chorobami,žijem pre prítomnosť...na mamografii ani na sone prsnikov som vôbec nebola,ak sa nemylim,žena by tam mala ist po 30-tke raz rocne...mozno sa mylim,ale tam by mal posielať obvodny lekár,od 14 rokov som bola chorá minulý rok...mala som silnu angínu bola som doma 3 dni a opäť do práce...ja viem a som si toho vedoma,ze zdravie ma byt na prvom mieste ale ked ma nič neboli a cítim sa dobre nejdem nikam....proste nastala taká uponahlana doba,ze ľudia pozeraju nato,aby nestratili prácu...tak sa zanedbavaju a v tej skupine žiaľ patrím aj ja....


hej,hej..ja to chápem..no presne toto je tá chyba..chýba všade prevencia a ked ľudia už idú k lekárovi,je zvyčajne neskoro..

No verím,že Tvoj prípad to nebude a veľa zdravíčka prajem :wink: :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Gynekológ žena či muž??

od keilayh » Sob Sep 27, 2014 11:58 am

Jajus345 píše:Janka nerozmyslam nad chorobami,žijem pre prítomnosť...na mamografii ani na sone prsnikov som vôbec nebola,ak sa nemylim,žena by tam mala ist po 30-tke raz rocne...mozno sa mylim,ale tam by mal posielať obvodny lekár,od 14 rokov som bola chorá minulý rok...mala som silnu angínu bola som doma 3 dni a opäť do práce...ja viem a som si toho vedoma,ze zdravie ma byt na prvom mieste ale ked ma nič neboli a cítim sa dobre nejdem nikam....proste nastala taká uponahlana doba,ze ľudia pozeraju nato,aby nestratili prácu...tak sa zanedbavaju a v tej skupine žiaľ patrím aj ja....


Čo viem ja, tak sono by malo byť po 25roku a posiela tam gynekolog. Obvodný s tým nemá nič.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Gynekológ žena či muž??

od Jajus345 » Sob Sep 27, 2014 1:19 pm

Tak asi všade je ináč...moja švagriny boli na sono posielane obvodakom a po 30-tke...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť