Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Hlučny susedia-čo môžem robit?

Hlučny susedia-čo môžem robit?

od renuskacool » Štv Jan 15, 2009 9:22 pm

Možno že to sem nepatri,ale poradte mi prosim.Byvam v bytovke a nad nami byva rodina s 2 detmi.Na prvy pohlad slusna ale doma sa hadaju doslova ako psy-on pije,jej to očividne vadi tak si sprosto nadavaju a ja to musim chcem/nechcem počuvat a môo 9 ročny syn si tym doplna slovnu zasobu.Mam i 14 mes.dcerku ktora sa vzdy na ich dialogy zobudi a potom nie zaspat.Môzem voči tomu niečo podniknut?Nieje to cez nočny klud,tak asi nič,ze?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 9:34 pm

reni... obavam sa,ze pokial to neni po 22:00hod tak s tym nic neurobis....Jedine,ze zavolas policajtov a povies im o co ide,a oni pridu a "napomenu ich" (aspon ja som tak raz volala,lebo sused,dilino hral doma na bubnoch(normalny)) tak si vies predstavit ten ramus...tak prisli policajti a dohovorili mu a mam pokoj :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Štv Jan 15, 2009 9:38 pm

Kokso to neviem či dokažem myslim že ani nedojdu.Aj teraz zrovna vozi ten ich mali chlapec zrejme stoličku po podlahe a to zrovna nad tou izbou kde mala spinka.Trafi ma slak!!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od dannii » Štv Jan 15, 2009 9:58 pm

Renuska a muz tam este nebol?moj by tam bol hned.skuste im dohovorit,ved to nie je normalne :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renuskacool » Štv Jan 15, 2009 10:05 pm

dannii píše:Renuska a muz tam este nebol?moj by tam bol hned.skuste im dohovorit,ved to nie je normalne :evil:
Ale hej,bol.Len s nimi sa neda normalne komunikovat-ona chodi este urazena lebo este v lete im dohovarala starostka-bola som s tym na obecnom urade.Ale žiadna zmena!!On je totiz byvali štatny zamestnanec a mysli si ze môze hulakat-aj ta jeho mulica_prepačte za slovnik,ale budem z toho asi na prášky za chvilku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 10:31 pm

renuskacool píše:Kokso to neviem či dokažem myslim že ani nedojdu.Aj teraz zrovna vozi ten ich mali chlapec zrejme stoličku po podlahe a to zrovna nad tou izbou kde mala spinka.Trafi ma slak!!!!


ja som myslela tiez ze nepridu....ale hned priamo som tomu co mi zdvihol tel.povedal..citujem: zdravim,ked budu mat chalani cestu okolo mozu prist kuknut na holleho 409?mam mensi problem :D policajt sa rehotal ze ci srandujem...a ja ze nie,ide ma slak trafit...a cuduj sa svet,za 15.min. prisli dvaja mladi fesaci a pomohli mi :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Štv Jan 15, 2009 10:36 pm

sisu22 píše:
renuskacool píše:Kokso to neviem či dokažem myslim že ani nedojdu.Aj teraz zrovna vozi ten ich mali chlapec zrejme stoličku po podlahe a to zrovna nad tou izbou kde mala spinka.Trafi ma slak!!!!


ja som myslela tiez ze nepridu....ale hned priamo som tomu co mi zdvihol tel.povedal..citujem: zdravim,ked budu mat chalani cestu okolo mozu prist kuknut na holleho 409?mam mensi problem :D policajt sa rehotal ze ci srandujem...a ja ze nie,ide ma slak trafit...a cuduj sa svet,za 15.min. prisli dvaja mladi fesaci a pomohli mi :D
Lenze ako som už spominala-on je byvali štatny zamestnanec a nech je doba aka chce-birokracia je tu stale.Ale verim tomu ze raz to pride a ja im cinknem-som zvedava :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Štv Jan 15, 2009 10:42 pm

tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 11:35 am

sisu22 píše:tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Keby mi otvorili-išla by som...Po par krat som tam vyletele-aj po 3 schody som brala ale nezaujem.Jednoducho neotvoria.Vedia ze kto asi klope,pripadne bucha :lol: .Zvonček nemaju :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 2:03 pm

renuskacool píše:
sisu22 píše:tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Keby mi otvorili-išla by som...Po par krat som tam vyletele-aj po 3 schody som brala ale nezaujem.Jednoducho neotvoria.Vedia ze kto asi klope,pripadne bucha :lol: .Zvonček nemaju :)


tak im hod kamen do okna a je :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od dannii » Pia Jan 16, 2009 2:07 pm

skus im robit to iste,odparkuj deti niekam na vikend a urob im riadne peklo,ale len do desiatej,aky dostan,taky vrat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 2:50 pm

[quote="dannii"]skus im robit to iste,odparkuj deti niekam na vikend a urob im riadne peklo,ale len do desiatej,aky dostan,taky vrat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quoteAj to mam odskušane...Ked ide muž s detmi von a ja idem napr. vysavat,pustim si vežu hlasno,ale nič z toho.Iba to ze sa mne ulavi...Za tie 2 roky čo to trva mam už všetky moje napady vyčerpane.... :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 2:51 pm

sisu22 píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Keby mi otvorili-išla by som...Po par krat som tam vyletele-aj po 3 schody som brala ale nezaujem.Jednoducho neotvoria.Vedia ze kto asi klope,pripadne bucha :lol: .Zvonček nemaju :)


tak im hod kamen do okna a je :!:
Joooj,to ja nedohodim-to vysokoooooo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

od sisu22 » Pia Jan 16, 2009 9:40 pm

renuskacool píše:
sisu22 píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Keby mi otvorili-išla by som...Po par krat som tam vyletele-aj po 3 schody som brala ale nezaujem.Jednoducho neotvoria.Vedia ze kto asi klope,pripadne bucha :lol: .Zvonček nemaju :)


tak im hod kamen do okna a je :!:
Joooj,to ja nedohodim-to vysokoooooo....


z vasho okna:-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od renuskacool » Pia Jan 16, 2009 10:07 pm

sisu22 píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:
renuskacool píše:
sisu22 píše:tak tam chod zakazdym ked nieco robia..zazvon a normalne im povedz nech sa uvedomia!!!! vsak co im j...? :twisted:
Keby mi otvorili-išla by som...Po par krat som tam vyletele-aj po 3 schody som brala ale nezaujem.Jednoducho neotvoria.Vedia ze kto asi klope,pripadne bucha :lol: .Zvonček nemaju :)


tak im hod kamen do okna a je :!:
Joooj,to ja nedohodim-to vysokoooooo....


z vasho okna:-)
Jaaaj,no vyskušam.Len abych nevypadla...Inak ja srandujem,ale fakt to chcem riešit......Ale akooooooo :( :roll: :( :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Sob Dec 13, 2008 11:10 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť