Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Predškolák 3 až 6 rokov - HURAAAAAAAA --- KONECNE SA KAMOSIME Z NOCNICKOM !!!!!

HURAAAAAAAA --- KONECNE SA KAMOSIME Z NOCNICKOM !!!!!

od lidka06 » Sob Máj 22, 2010 10:53 pm

No zienky mala som ja dlho hlavu v smutku. Moja dcera sa nechcela pytat za ziadnu cenua to ma uz 3 roky a 3 mesiace Cikat som ju este dostala hoci musime ju napominat a lietat s nou doteraz, lebo ak nema naladu nepovie ze ide cikat . Mohli sme sa na hlavu postavit vsetci cela rodina, robit a hovorit co len chcete slubovat ci pohrozit -- NIC NEPOMOHLO!! Nechcela a nechcela. A kakat?? Boze to bola katastrofa ja hlavu v smutku, uz som stracala nervy, stale pytala plienku alebo ked ju cez den nemala cakala na tu vecernu a bolo to tam. Nalozila vecer pekne do plienocky a hotovo !!! Ludia ja som myslela ze kym pojde do MS ani sa pytat nebude. Bola schopna drzat tu "klobasku" aj TYZDEN !!!!!!!!!!!!! TO BOLI STRASNE PROBLEMY. NEPRAJEM NIKOMU. Zacala som si uvedomovat ze ak jej neodstranim tu plienku na noc ze to ani neprejde asi, tak som sa nastvala jedneho krasneho vecera a povedala plienocky nemame spinkame bez, a Kristinka suhlasila ze " nechcem plienku " aj teda s tym, ze budit v noci na cikanie a tak. Budime sa doteraz este nie je zrela bez plienky v noci ale da sa to zvladat v pohode. Zienky moje plienka nebola a dcerka pekne druhy den sa zacala zasivat ako blcha hovorim jej pod na serblik - NIE- som ju vzala posadila samozrejme bol rev vravim jej takto potlac , nebude ta brusko boliet ale muselo ju riadne brat lebo za 15 minut bola klobaska v serbli !!! Kriste pane ja som myslela ze sa asi zosaliem od stastia !!!! Kristinka kricala "PODARILO SA MI TO PODARILO KAKALA SOM " ludia my sme mohli normalne urobit velku oslavu !!!! Potom prisli na rad telefonaty od radosti a sestre som poslala ten sutrik v serbli na fotke do telefonu ta skoro umrela od smiechu lebo to nevedela identifikovat co to je, doslo jej to az za chvilu !!! Maminy ja som bojovala s tymto dlho moja dcera ma uz 3 roky a 3 mesiace a branila sa velmi. Je to proste v dietati same ukaze ze je cas na potreby!! A vyplatilo sa mi to, hoci som bola nestastna, porovnavala som ze ine deti sa pytaju v jej veku a tak, majte trpezlivost, pride to same !!!!!!!!!!!!!!!!! Nenanutite nic nenasilite nic len sa to zhorsi moja dcerka mala jednu dobu normalne stres co sme ju sledovali ako vlci aby sla na serblik, fakt pride to same od seba jedno skor druhe neskor ale pride !!!!!! Teraz sa pasujem samozrejme s cvrkanim do gatusiek a sem tam jej aj ine ujde ale zienky MOJA DCERKA KAKA DO SERBLIKA A PRE MNA JE TO AKO VYHRAT ZLATO NA OH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :lol: :D :lol: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od lidka06 » Sob Máj 22, 2010 11:07 pm

A este jeden vtip pri druhom kakani do toho serblika mi Kristinka oznamila toto" MAMINKA IDEM ROBIT KLOBASKU, POTOM MOZES SPAPAT" :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od sandras » Ned Máj 23, 2010 8:40 am

lidka, gratulujem :-)

s kakaním len do plienky tiež mame skúsenosti a tiež ako píšeš, násilím nič nešlo, cikala do šerbíka od 2 rokov bez problemov, na noc bola bez plienky, ale na kakanie si vypýtala vždy plienku. Ak som jej nedala, dcerka zadržiavala a bolo to potom ešte horšie ...
a potom to prešlo, ani neviem ako, do školky už šla bezplienková
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Janka81 » Ned Máj 23, 2010 9:30 am

lidka06 píše:A este jeden vtip pri druhom kakani do toho serblika mi Kristinka oznamila toto" MAMINKA IDEM ROBIT KLOBASKU, POTOM MOZES SPAPAT" :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :wink:


Tak toto bolo bombové!!! :lol: :lol: :lol: a samozrejme blahoželám :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od sisu22 » Ned Máj 23, 2010 10:58 am

Lidka no ja mam husiu kozu od radosti s tebou :D uprimne sa tesim,prvy usmev dnesneho dna :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od Janka81 » Str Máj 26, 2010 10:00 am

Inak dievčatá,ja som si myslela,že kočky sú šikovnejšie a chlapci lenivejší :wink:

Môj malý nechodil skoro vôbec na nočník a skúšala som všeličo!Len tam hučal,ale žiadny výsledok..tak som počkala do leta,to mal krátko po dvoch rokoch a vonku som mu nedávala plienky a zrazu mu "zaplo" a cikal do trávy ako iné deti :lol: :lol: :lol:
A o dva týždne už ani v noci nemal plienku!No kašlať na nočník :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

od lidka06 » Str Máj 26, 2010 11:01 am

No Jani normalne ti zavidim ze ste to takto dotiahli a dost skoro u nas to bol boj nakoniec som to fakt nechala tak lebo Kristina mala jednu dobu z toho stres co sme ju tak sledovali nic mi nepomohlo ani leto ani prosby sluby hrozby proste nic.Nakoniec som sa zmierila s tym ze musim teda nechat tak a pockat kedy to pride same to vies aj teraz sem tam vymysla ale v noci ju musim budit cikat lebo ona je cisterna vypila by aj Dunaj hoci som jej ubrala a vzala uz aj flasu, este to neni ono, jaaaaaaaaa neviem moje dieta je v tomto nejak pozadu :cry:. Pritom je nesmierne sikovna vie kadeco krasne kresli, pozna farby a to hadam vsetky, vie spievat vie basne, no co len chces keca tahet, ale s tymto to bol naozaj boj. Tak nejak sme to dotiahli ale len vdaka tomu ze som tu nocnu plienku dala prec inak by sme boli na tom istom bode. Tak hadam to bude uz len lepsie. :wink: :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od janka97 » Str Máj 26, 2010 5:24 pm

No tak my sme tiež pozadu. Moja dcérka mala vo februári 2 a s nočníkom sa síce kamarátime, ale to len tak, že si na ňom posedí ale ináč nič. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Syn v jej veku už bol bez plienky cez deň a mal 2,5 keď aj v noci, ale toto moje utešené a hlavne vysnívané dievčatko nič všetko je tak ako som si predstavovala na dievčatku, milé usmievavé, poslušné ale cikať kakať u nás zatiaľ nehrozí inam ako do plienky. Neviem sa dočkať krásneho počasia aby som jej tú plienku jednoducho nedala. teraz sa nedá raz je pekne potom zase chladno. Ale snáď v lete to dokážeme,
Držíma palce maminkám všetkých lenivých detičiek.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 2:23 pm
Bydlisko: Topoľčany

od Mhrnko » Štv Máj 27, 2010 9:20 pm

Toto bolo super napisane!!!To musi byt ale radosti.Ja Ti lidka drzim pasticky a aj malej aby to cvrlikanie co najskor prestalo :D .Ja verim ze ta Tvoja mala rychlo prestane lebo ked vidi taku natesenu maminku ktora jej veldielo este aj odfoti tak to jej stoji urcite za to. Ja by som chcela vidiet Vas fotoalbum :lol: :lol: :lol: .To musi byt sranda :D .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Sep 12, 2007 12:00 am

od sandras » Štv Máj 27, 2010 9:57 pm

ja mam jedinú dcerinu fotku na šerblíku paradoxne z čias, ked sa ešte vôbec nepýtala :lol: Našla ho v kúpelni a použila ho ako stoličku, tak som ju odfotila :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

od Jupiter41 » Štv Máj 27, 2010 11:04 pm

Janka81 píše:
lidka06 píše:A este jeden vtip pri druhom kakani do toho serblika mi Kristinka oznamila toto" MAMINKA IDEM ROBIT KLOBASKU, POTOM MOZES SPAPAT" :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :wink:


Tak toto bolo bombové!!! :lol: :lol: :lol: a samozrejme blahoželám :wink:


Haha, tak toto je aká šupa!!! :lol: :lol: :lol: Ale super, že ste to zvládli :wink: Môj mladší synak má síce ešte len štyri mesiačiky, ale už teraz ma oblieva pot pri pomyslení na budúce šerblíkové story...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon Feb 23, 2009 9:16 pm

od lidka06 » Pia Máj 28, 2010 9:42 pm

No tak vtedy ma odpinkala riadne, teraz ju starky blbost naucil a hovori mi ze " idem urobit HOVIENCE " a uz tam puci oci cumi pod seba ako keby sla vajce zniest ale puci tie oci a ozaj to ide !!!! Kazdu chvilu potom vyskoci ze "aha aha kopa !!!!!!" Ako no je z toho dobra sou !! Aspon je na com sa zasmiat !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm

od Mhrnko » Pia Máj 28, 2010 9:54 pm

Nas maly sa tiez rad chvalil tym,co spravil do nocnika a tak vzdy krical na cely dom:,, Maaaamiiiii ,pozllliiiii, aku velgu gulu som vykakal,nooooo taka bomba tam je :D .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str Sep 12, 2007 12:00 am

od lidka06 » Pia Máj 28, 2010 9:57 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: TO BOLO DOBRE ! aJ kRISTINA HUCIIIIII MAAAAAAAAMIIIIIIIIIIIIIII POD SA POZRIET !!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 360
Registrovaný: Str Jún 17, 2009 9:01 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť