Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - Inak vyzarajuci tovar

Inak vyzarajuci tovar

od municek » Sob Mar 24, 2012 3:57 pm

Chcela by som upozornit na uzivatelku Bojsanek. Prisli mi topanky, ktore na fotke boli v pohode, ale v reale boli naboxovane alebo nastriekane, takze ked som ich chytila do ruky, tak som mala cierne nielen ruky, ale vsetko okolo, pretoze z nich opadavala ta hmota cierna. Nestali vela-4 eura, takze to aj rozchodim, ale ide i princip. Viem, ze nie kazda fotka je idealna a nakup cez bazar je tak trochu risk, lenze niektori ludia napisu, ze su poskodene veci a pod. Sklamala som sa, tak si dajte pozor.*m*
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 30, 2008 12:00 am

od otrida11 » Sob Mar 24, 2012 9:14 pm

ALE VSAK ICH VRAT. :? AJ 4EURA SU PENIAZ. DOSTALA SI SMEJD, NA CO SI NEBOLA UPOZORNENA... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

od LuPe33 » Ned Mar 25, 2012 1:12 am

aj ja si myslím že ich treba vrátit, neboli ste na závadu upozornená takže na vine je predajca... Je to síce ako sa povie len 4 eura- čert to zober- ale ked oklame 5 mamičiek, tak už toho neni len 4 eura- to sa už len zberá... Toto maju ludia premyslene aby boli oni spokojný...


ale určite predajcovi napíšte že chcete vrátit peniaze, ale mna by to teda nahnevalo keby mi prišli topánočky v takom stave, skor tým čiernym bolo zamaskovane čo ste nemala vidiet a dost narýchlo
:!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť