Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Priatelia a známi - intrigy

intrigy

od Jajus345 » Pon Sep 01, 2014 9:29 pm

Ma niekto z vás skúsenosť s intrigami,zlými ľuďmi,ak ano ako sa k tomu staviate? Ako bojujete voči tomu? Rady sem s nimi...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Uto Sep 02, 2014 8:59 pm

Dohovie, treba asi postupovať individualne. Kebyže napišeš konkretnejšie, čo kto urobil či povedal, možno by sme vedeli poradiť ako sa zachovať alebo čo by sme urobili my. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Uto Sep 02, 2014 9:11 pm

tak,,,mala som kamarátku o ktorej som si žiaľ len myslela, že je kamarátka :( :( :( lebo problém vo mne je ten, že každému bohužiaľ slepo dôverujem....nedávno som zistila, že idú o mne chýry, že vraj podvádzam manžela, čo vôbec nie je pravda....manžel chodí do zahraničia s kamiónom...ale víkendy je doma....ako by si sa k tomu postavila?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Str Sep 03, 2014 8:25 am

Jajus345 píše:tak,,,mala som kamarátku o ktorej som si žiaľ len myslela, že je kamarátka :( :( :( lebo problém vo mne je ten, že každému bohužiaľ slepo dôverujem....nedávno som zistila, že idú o mne chýry, že vraj podvádzam manžela, čo vôbec nie je pravda....manžel chodí do zahraničia s kamiónom...ale víkendy je doma....ako by si sa k tomu postavila?


A ty si mysliš, že to išlo od nej? či ona sa skrztie chýry prestala s tebou baviť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 9:08 am

práveže neviem od koho to vyšlo...pri mne sa tvári, že je veľká kamoška :( :( :( ale ona nie je jediná s kým som v kontakte.....počula som to už od viacerých ľudí :shock: :shock: :shock: :shock: a najlepšie na tom všetkom je to, že píše mojej rodine, čo všetko počula....a ja mám z toho potom zbytočné problémy...manžel mi vravel, že takéto veci si nemám vôbec všímať, ale to sa proste nedá....aby na vás každý pozeral, ako keby som niečo vyviedla... :oops: :oops: :oops: manžela poznám dosť dobre a nemyslím si, žeby bol niečoho takého schopný a navyše nemá na to aj čas....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od keilayh » Str Sep 03, 2014 9:40 pm

Jajus345 píše:práveže neviem od koho to vyšlo...pri mne sa tvári, že je veľká kamoška :( :( :( ale ona nie je jediná s kým som v kontakte.....počula som to už od viacerých ľudí :shock: :shock: :shock: :shock: a najlepšie na tom všetkom je to, že píše mojej rodine, čo všetko počula....a ja mám z toho potom zbytočné problémy...manžel mi vravel, že takéto veci si nemám vôbec všímať, ale to sa proste nedá....aby na vás každý pozeral, ako keby som niečo vyviedla... :oops: :oops: :oops: manžela poznám dosť dobre a nemyslím si, žeby bol niečoho takého schopný a navyše nemá na to aj čas....


a už si sa jej pytala, prečo kontaktuje tvoju rodinu? Potom mi to príde, že to rozhlasuje ona. Veď ako kamoška by ťa mala podržať a nie ťa podrážať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 10:24 pm

Este som sa jej nepýtala....žiaľ ja som ten tip,ze ked ma raz nikto sklame uz si s ním nemam co povedať ...ved na každého raz dôjde:-(:-(;tebe sa ešte nikdy nestalo,ze ta niekto zradil????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od vladkaPD » Štv Sep 04, 2014 8:34 am

zariadila by som sa podla toho kolko sa spolu pozneme a aka je to kamoska. ak len taka znama tak by som ju rovno vyhodila z mojho zivota. ak by to bola lepsia kamoska tak by som sa to snazila riesit. mam tu tiez jednu diskusiu o kamoske :) ale to bola v podstate banalita. nemam rada taketo osoby, preco na teba kyda? nezavidi ti nahodou? nemas nieco co by ona chcela a nema? alebo nemate viac financii alebo tak? ludia vedia byt svine a do oci sa ti budu usmievat. ja by som sa jej narovinu opytala preco kontaktuje moju rodinu, ved ked cosi chce vediet nech sa ma opyta. podla jej vyrazu uvidis ci to robi schvalne, aj ked si myslim ze asi ano. mozno by som jej aj povedala ze ked neprestane mozem zacat aj ja o nej rozhlasovat ci sa jej to bude pacit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 8:42 am

práveže sa poznáme už veľmi dlho :wink: :wink: :wink: môj problém je ten, že strašne ľuďom verím...keď som sa vydala, nepoznala som v našej obci nikoho, tak som spoznala ju.... :D :D :D vedela vždy o všetkom ako prvá....tak máme dom, auto...ale myslím si, že to už je v každej domácnosti...základ je bývanie...obidvaja pracujeme, ona nie....tak neviem, kde je problém...ty máš podobné skúsenosti???? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od terez254 » Štv Sep 04, 2014 11:01 am

Myslim si,ze intrigy su v dnesnej dobe bohuzial velmi castou sucastou nasho zivota.
Treba si dokladne vyberat znamych a davat si pozor na to, co komu povieme.
V sucasnosti prilisna dovera nie je prave najvhodnejsou vlastnostou ludi,lebo sa da lahko zneuzit :| .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 11:06 am

a podľa čoho si mám vyberať????daj nejaký návrh..... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od terez254 » Štv Sep 04, 2014 11:46 am

Na to asi univerzalny navod neexistuje. Ak si intuitivny clovek tak to ti urcite moze pomoct, ak tvoja intuicia nie je az tak dobre vyvinuta a nedoverujes jej tak skus dat tomu cas, kym sa niekomu s niecim zdoveris a najlepsia rada je nikdy nehovor nikomu uplne vsetko :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 12:04 pm

nevravím každému úplne všetko....až tak zase neviem..... :D :D :D len niekedy sa človek ukáže až po čase....mám jednu ´´kamarátku´´ o ktorej som si tiež myslela, že je až do tej doby, dokedy som nezistila, že ma zneužíva :oops: :oops: :oops: ty máš vo svojom okolí len samých dobrých ľudí???? :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: intrigy

od terez254 » Štv Sep 04, 2014 12:32 pm

No bohuzial nemam :) ale to nema asi nikto.
no ved prave,ze sa luda ukazu az po case tak netreba hne dna zaciatku kazdemu doverovat :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: intrigy

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 12:41 pm

koľko máš rokov ak sa smiem opýtať??? len som zvedavá či máš menej ako ja, či to len ja som taká naivka a naletím každému..... :shock: :shock: :shock: :shock: ty si vydatá???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť