Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nakupovanie – obchody, reklamácie - inzerenti ktorý NEpredávajú?

inzerenti ktorý NEpredávajú?

od christine21 » Pia Mar 30, 2012 12:39 pm

v poslednom čase sa mi stáva že napíšem že mám záujem o tovar a predajca vôbec neodpovedá aj keď sa prihlasuje pravidelne, potom čakám 2 týždne či sa mi vôbec uráči odpovedať-mám nechcem predať alebo už je predané alebo niečo.. ale nič myslím že takéto inzeráty tu len zavadzajú... aký názor máte vy? oznamujete ich adminovi alebo dávate neg. ref.? :evil:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od 22Evka22 » Pia Mar 30, 2012 6:20 pm

Mne sa uz stalo,,ze som na nieco reagovala,,odpoved mi neprisla,,len inzerat zrazu bol zmazany a ani niejaka sprava,,že je to predane.
Proste niektore to maju na salame,,len oberaju o cas,,a ked sa nahodu ozvu a mate uz nieco ine objednane,,postavia Vas do hlupej situacie,,co teraz...
Takze taketo su moje skusenosti,,ale ja uz to robim tak,,ze ak sa ozve po dlhej dobe,,napisem,,ze uz nemam zaujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od LuPe33 » Pia Mar 30, 2012 9:33 pm

mne sa stáva ked odpisujem z mobilu že správa neni odoslaná a ja si myslím že je ale aj mne sa stalo že som tu nebola 2 týždne a pani mi dala negatko že som neodpovedala, ale bolo mi vymazané nakolko sa hodnotenia dávaju LEN ZA PREBEHNUTY OBCHOD a to ked niekto neodpíše neni obchod... takže s tým nič neurobíme...

Ale aj mne sa stáva že nestiham odpísat všetkým aj ked tu som, napr. na skok a nebola by som rada keby mi dal niekto negatko zato :-(
Alebo toho mám vela a nestihnem hned zmerat alebo nájst tovarček, nakolko chodím do práce tak nestiham sa tomu venovat každý den ale tak zatial som mala len ochotné mamičky ktoré počkali...

Ale ked napíšte a neodpisuju tak ja to riešim ako nič, ked neodpíšu tak to neriešim, vymažem z konverzácii a tým to uzatvorím a ked sa potom ozve o dlhšej dobe tak už nemám záujem :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od LuPe33 » Pia Mar 30, 2012 9:37 pm

22Evka22 píše:Mne sa uz stalo,,ze som na nieco reagovala,,odpoved mi neprisla,,len inzerat zrazu bol zmazany a ani niejaka sprava,,že je to predane.
Proste niektore to maju na salame,,len oberaju o cas,,a ked sa nahodu ozvu a mate uz nieco ine objednane,,postavia Vas do hlupej situacie,,co teraz...
Takze taketo su moje skusenosti,,ale ja uz to robim tak,,ze ak sa ozve po dlhej dobe,,napisem,,ze uz nemam zaujem.





:arrow: :arrow: ale myslím si že napísat by sa vždy patrilo že je tovar predaný,rezervovaný alebo niečo podobne , už zo slušnosti ale tak každý sme iný :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

Re: inzerenti ktorý NEpredávajú?

od LuPe33 » Pia Mar 30, 2012 9:39 pm

christine21 píše:v poslednom čase sa mi stáva že napíšem že mám záujem o tovar a predajca vôbec neodpovedá aj keď sa prihlasuje pravidelne, potom čakám 2 týždne či sa mi vôbec uráči odpovedať-mám nechcem predať alebo už je predané alebo niečo.. ale nič myslím že takéto inzeráty tu len zavadzajú... aký názor máte vy? oznamujete ich adminovi alebo dávate neg. ref.? :evil:




podla mna s tým admin nič nespraví nakolko vám nijak neuškodili len sami sebe že sa ich tovar nepredá...

Mne jedna pani odpísala po 2 mesiacoch a nič sa nedeje, viem to pochopit a ani som s tým nepočítala že sa ozve ale tak potešilo ma to :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od christine21 » Pia Mar 30, 2012 10:53 pm

22evka22 - predávajúca doteraz tovar nevymazala... ešte chápem dá sa zabudnúť vymazať a potom zistiť že už to bolo predané, ale ozaj aspoň zo slušnosti ´´nemám´´
LuPe33 - ja som celkom trpezlivá zdvorilo som poslala 5správ počas 2 mesiacov a odpoveď žiadna a inzerát stále v ponuke,a prihlasovala sa každý 3-5den, viem že sa chodí na dovoleky a podobne, teraz som objednala dcére nohavky a predávajúca mi aspon napísala že momentálne nie je doma ale dohodli sme sa
velmi sa mi to tričko páčilo :cry:
a to nebol jediný inzerát bez odpovede, ked sa to tak vezme je v nejakej sekcii dajme tomu 6500 inzerátov a z toho je 2000 neplatných- než sa človek dopracuje ku kúpe aj si to rozmyslí :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od LuPe33 » Sob Mar 31, 2012 12:27 am

christine21 píše:22evka22 - predávajúca doteraz tovar nevymazala... ešte chápem dá sa zabudnúť vymazať a potom zistiť že už to bolo predané, ale ozaj aspoň zo slušnosti ´´nemám´´
LuPe33 - ja som celkom trpezlivá zdvorilo som poslala 5správ počas 2 mesiacov a odpoveď žiadna a inzerát stále v ponuke,a prihlasovala sa každý 3-5den, viem že sa chodí na dovoleky a podobne, teraz som objednala dcére nohavky a predávajúca mi aspon napísala že momentálne nie je doma ale dohodli sme sa
velmi sa mi to tričko páčilo :cry:
a to nebol jediný inzerát bez odpovede, ked sa to tak vezme je v nejakej sekcii dajme tomu 6500 inzerátov a z toho je 2000 neplatných- než sa človek dopracuje ku kúpe aj si to rozmyslí :?



tak to áno, podla mna odpísat je základ ale nedávala by som zato negatka lebo nikdo nevieme čo sa deje, teda prečo dana mamička neodpisuje...
Ale tak to je vec názoru :-)

Ja som chcela priatelovi kúpit tričko velmi sa mi páčilo ale pani mi doteraz neodpovedala tak som sa nato vykašlala
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od christine21 » Pon Apr 02, 2012 10:24 am

ja tie negatka nerada dávam, doteraz som dala len jedno... a tejto predávajúcej som dala neutrálne hodnotenie, nechcem niekomu škodiť, len je to škoda...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Pon Apr 27, 2009 6:26 pm

od 22Evka22 » Pon Apr 02, 2012 10:42 am

Tak ja vam teraz napisem este čerstvu skusenost.Nemenovanej predavjucej som pisala 9.3 ohladom vesticky.13.3 som sa ozvala znovu,,ze mam zaujem ,len potrebujem mieri,,nakolko ich nemala napisane,Pani odpisala,ze je chora a nemala chut premieravat.Trochu ma to zarazilo,,ze to tak trochu arogantne napisala,,ale povedla som si chory clovek asi nema naladu.
Dnes je 2.4,,pani sem chodi aj dnes tu dokonca bola,,podla posledneho prihlasenia a stale nic,,ziadne mieri neposlala.Vesticku ma stale v inzerate,,nechapem co je to za predavajucu!!!A len tak medzi nami za ten cas som na inom bazare kupila 3.Este budem skusat,,nakolko sa mi vesticka paci a uvidim ako to dopadne,,pani ma 167 referencii,,takze nechapem jej konanie,,ze robi mrtveho chrobaka a pritom sem chodi.
Mohla aspom dat info,,ze ci je este chora,,alebo mieri poslat,,ved je to zalezitost 1minuty.
Este pockam tento tyzden,,a ked sa neozve,vymazem konverzacie a nebudem sa tym uz zaoberat. :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od janielik » Pon Apr 02, 2012 11:39 am

Ja by som sa na ňu vykašlala úplne.
Tiež sa teraz rozčuľujem kvôli užívateľovi "pranado".
Má v ponuke vodný kefír, ja ho už dlho zháňam, tak som mu napísala, že mám záujem, ale neviem ešte ako vyjdem s peniazmi, že dám vedieť. No nevydalo, tak som mu napísala, že teda o mesiac.
Po dvoch týždňoch ma už začal naháňať, či ju chcem, ja že nech počká do 15 - teho (keď chodí rodičák), pošlem, napíšem.
Potom ešte zo dvakrát mi napísal, že "tak ako?" a "??"
Tak som mu poslala peniaze a čakám si na hubku.
No a hovno, hovno, zlatá rybka... milý pán nielenže neodpísal, on tu už skoro mesiac nebol!!!
A teraz neviem, či mu dať negatko (veď platbu som poslala) alebo počkať či mi nenapíše, že napr. "sorry, som od krku po kolená v sadre po lyžovačke"
Dnes som mu napísala, že ak mi do týždňa nepošle tovar, dám mu negatko ale to je také účinné, ako keď dcére poviem, že dostane po riti a ona sa o 3 sekundy škerí že no a čo.
Tak uvidím, či sa ozve, ale je mi divné, že v dnešnej dobe, keď ti správy z portálu chodia aj na mail a banka ti pípne smsku aj keď ti odpočíta 3 a pol centa, že by nevedel odpovedať aspoň OK, pošlem o mesiac.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od 22Evka22 » Pon Apr 02, 2012 1:01 pm

janielik píše:Ja by som sa na ňu vykašlala úplne.
Tiež sa teraz rozčuľujem kvôli užívateľovi "pranado".
Má v ponuke vodný kefír, ja ho už dlho zháňam, tak som mu napísala, že mám záujem, ale neviem ešte ako vyjdem s peniazmi, že dám vedieť. No nevydalo, tak som mu napísala, že teda o mesiac.
Po dvoch týždňoch ma už začal naháňať, či ju chcem, ja že nech počká do 15 - teho (keď chodí rodičák), pošlem, napíšem.
Potom ešte zo dvakrát mi napísal, že "tak ako?" a "??"
Tak som mu poslala peniaze a čakám si na hubku.
No a hovno, hovno, zlatá rybka... milý pán nielenže neodpísal, on tu už skoro mesiac nebol!!!
A teraz neviem, či mu dať negatko (veď platbu som poslala) alebo počkať či mi nenapíše, že napr. "sorry, som od krku po kolená v sadre po lyžovačke"
Dnes som mu napísala, že ak mi do týždňa nepošle tovar, dám mu negatko ale to je také účinné, ako keď dcére poviem, že dostane po riti a ona sa o 3 sekundy škerí že no a čo.
Tak uvidím, či sa ozve, ale je mi divné, že v dnešnej dobe, keď ti správy z portálu chodia aj na mail a banka ti pípne smsku aj keď ti odpočíta 3 a pol centa, že by nevedel odpovedať aspoň OK, pošlem o mesiac.



Ono je to sranda,,zase to iste,,klamat a klamat,,ale tak mozno naozaj nema kedy,,ja som mala obdobie,,ze som iba namrkla ci nahodou nieco a isla som prec.Inak ta pani sa ozvala stylom:vesticka je predana!!!
Taketo jednanie mam najracej,,a pritom ma tolko kladnych referencii,,a takto sa bavi s clovekom???Nech sa pani dari a myslim si o nej svoje.
:wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 250
Registrovaný: Ned Jún 21, 2009 9:52 pm

od LuPe33 » Pon Apr 02, 2012 4:53 pm

22Evka22 píše:Tak ja vam teraz napisem este čerstvu skusenost.Nemenovanej predavjucej som pisala 9.3 ohladom vesticky.13.3 som sa ozvala znovu,,ze mam zaujem ,len potrebujem mieri,,nakolko ich nemala napisane,Pani odpisala,ze je chora a nemala chut premieravat.Trochu ma to zarazilo,,ze to tak trochu arogantne napisala,,ale povedla som si chory clovek asi nema naladu.
Dnes je 2.4,,pani sem chodi aj dnes tu dokonca bola,,podla posledneho prihlasenia a stale nic,,ziadne mieri neposlala.Vesticku ma stale v inzerate,,nechapem co je to za predavajucu!!!A len tak medzi nami za ten cas som na inom bazare kupila 3.Este budem skusat,,nakolko sa mi vesticka paci a uvidim ako to dopadne,,pani ma 167 referencii,,takze nechapem jej konanie,,ze robi mrtveho chrobaka a pritom sem chodi.
Mohla aspom dat info,,ze ci je este chora,,alebo mieri poslat,,ved je to zalezitost 1minuty.
Este pockam tento tyzden,,a ked sa neozve,vymazem konverzacie a nebudem sa tym uz zaoberat. :roll:



tak ako u koho to je 1min. ja mám 11 velkých vriec vecičiek a ked niečo hladam tak vačšinou cez víkend nakolko kým ich všetky "prehrabem" tak mi to trvá dlhší čas ale s ostatým suhlasím treba mat aspon tolko slušnosti a napísat... Aj ked aj mne sa stane že zabudnem že som mala premerat alebo podobne ale vždy sa ospravedlnim a zmeriam :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od LuPe33 » Pon Apr 02, 2012 4:56 pm

janielik píše:Ja by som sa na ňu vykašlala úplne.
Tiež sa teraz rozčuľujem kvôli užívateľovi "pranado".
Má v ponuke vodný kefír, ja ho už dlho zháňam, tak som mu napísala, že mám záujem, ale neviem ešte ako vyjdem s peniazmi, že dám vedieť. No nevydalo, tak som mu napísala, že teda o mesiac.
Po dvoch týždňoch ma už začal naháňať, či ju chcem, ja že nech počká do 15 - teho (keď chodí rodičák), pošlem, napíšem.
Potom ešte zo dvakrát mi napísal, že "tak ako?" a "??"
Tak som mu poslala peniaze a čakám si na hubku.
No a hovno, hovno, zlatá rybka... milý pán nielenže neodpísal, on tu už skoro mesiac nebol!!!
A teraz neviem, či mu dať negatko (veď platbu som poslala) alebo počkať či mi nenapíše, že napr. "sorry, som od krku po kolená v sadre po lyžovačke"
Dnes som mu napísala, že ak mi do týždňa nepošle tovar, dám mu negatko ale to je také účinné, ako keď dcére poviem, že dostane po riti a ona sa o 3 sekundy škerí že no a čo.
Tak uvidím, či sa ozve, ale je mi divné, že v dnešnej dobe, keď ti správy z portálu chodia aj na mail a banka ti pípne smsku aj keď ti odpočíta 3 a pol centa, že by nevedel odpovedať aspoň OK, pošlem o mesiac.



mne ak sa nezdá konverzácia od obchodu ustupim, nakolko nikdy neviete kto je na druhej strane a čo má za úmysel...
Ale ked vám neodpisoval peniaze by sem mu neposielala nakolko už ked na začiatku viazne konverzácia tak potom je to take na zamyslenie... :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm

od janielik » Str Apr 04, 2012 11:29 am

Konverzácia bola v pohode, aj keď mi to prišlo trošku nátlakové...
Ale od 8.3. tu nemá žiadnu aktivitu, tak človeka kadečo napadne...
Peniaze som mu poslala 15.3. a nič, ani záber, také je to divné.
Ako, ide len o 3,80, ale si viem predstaviť ten bordel, čo by so mnou narobili podaktoré maminy, keby mi poslali peniaze a ja sem proste nechodím a peniažky na účte pribúdajú.
Príde mi to strašne neseriózne, doprdele, keď niečo predávam, tak aspoň raz za týždeň kuknem, či sa mi hýbu obchody :twisted:
No počkám, neviem prečo ho ospravedlňujem, že asi nemá čas, ak sa do Veľkej Noci neozve, dám mu negatko, nech majú pánko objektívnu reklamu!!! :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 52
Registrovaný: Uto Okt 26, 2010 11:20 am

od LuPe33 » Str Apr 04, 2012 10:21 pm

janielik píše:Konverzácia bola v pohode, aj keď mi to prišlo trošku nátlakové...
Ale od 8.3. tu nemá žiadnu aktivitu, tak človeka kadečo napadne...
Peniaze som mu poslala 15.3. a nič, ani záber, také je to divné.
Ako, ide len o 3,80, ale si viem predstaviť ten bordel, čo by so mnou narobili podaktoré maminy, keby mi poslali peniaze a ja sem proste nechodím a peniažky na účte pribúdajú.
Príde mi to strašne neseriózne, doprdele, keď niečo predávam, tak aspoň raz za týždeň kuknem, či sa mi hýbu obchody :twisted:
No počkám, neviem prečo ho ospravedlňujem, že asi nemá čas, ak sa do Veľkej Noci neozve, dám mu negatko, nech majú pánko objektívnu reklamu!!! :x



tak to máte úplnu pravdu :-(
ale tak uvidíte ako to dopadne či sa ozve alebo nie , držim palčeky aby sa všetko urovnalo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 188
Registrovaný: Pia Aug 14, 2009 10:11 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť